NIE dla KOBIET - Zadysta
Publicystyka » Felietony » NIE dla KOBIET
A A A
Od autora: NIE - dla KOBIET

Kobieta... Lewa połówka mego umysłu walczy z prawą. Emocje z rozsądkiem. Ta wojna trwa i doprowadza mnie, a właściwie, którąś z półkul i nie wiem, którą do paranoi.
Klasyfikacja wiekowa: +18

NIE dla KOBIET

 

Kobieta... Lewa połówka mego umysłu walczy z prawą. Emocje z rozsądkiem. Ta wojna trwa i doprowadza mnie, a właściwie, którąś z półkul i nie wiem, którą do paranoi.

Pod przykrywką miłości do swojego ukochanego, samice zawsze wmawia mu, że jest tą jedyną. Stara się zrobić z mózgu wodę i wydoić go, w imię swojego instynktu rozrodczego. To, co osiągnęła w życiu (oprócz wyhodowanych paznokci) zawdzięcza generalnie tylko ślizganiu się po męskich plecach i innych jego członkach (są wyjątki – Skłodowska Kuria i Kopernik).

Wmawia taka facetowi, by utrzymywał ją przy życiu, bo robi to dla jego dzieci. Małżeństwo to usankcjonowana prostytucja, z kobietą zdolną do defekacji myśli. Myśli, które niczym brązowy świstak wystawiający nosek ze swojej norki, przed ostatecznym stanem wypróżnienia, są nabrzmiałe w zbyt wąskiej kiszce stolcowej naszej społecznej pseudo moralności. Potem eksplodują one smrodem lokalnej prowokacji.

 

Czasami warto się zastanowić skąd się biorą sukowate odruchy ślicznotek, które tak wielce pobudzają do ślinotoku samcze gruczoły i powodują wytrzeszcz męskich oczu. Sądząc po kobietach, które swą sztukę przetrwania, (czyli przetrwania gatunku) opanowały do perfekcji, można spodziewać się po przyszłości cywilizacji czegoś najgorszego. To, co funduje nam rozpasany testosteron woła o pomstę do Boga.

Te wykwity prawdopodobieństwa genotypu są indoktrynowane od najmłodszych lat i utwierdzane w istocie powtarzanej, przereklamowanej reklamy:

 

 "JESTEŚ TEGO WARTA”!

 

A gówno prawda! Warta to może i jest tyle, że dotyczy tylko białka. Takiego, co w danym momencie jeszcze się nie pomarszczyło. Bo zaraz po 30-tce się i tak się zestarzeje. Ale zanim albuminka zatęchnie, trochę powietrza w otoczeniu, siarkowodorem insynuacji napsuje...

Najpierw nasącza się jak ta gąbka... Słowami słyszanymi od mamusi:

- "Cacy, cacy - jakaś ty śliczna księżniczka".

Od papy:

- "Niunia, niunia, laleczko ty moja i oczko w głowie tatusia".

A i babcia swoje trzy grosze dołoży:

- "Wnusiu ty moja kruszynko i perełko".

 

A potem chłopcy… Ci mali już w przedszkolu podglądają, najpierw nieśmiało w toalecie. Łapią za warkoczyki, potem pchają swoje brudne łapska między nogi i za cipkę. A jak wyklują się już cycuszki - to i cycuszki się potarmosi. I rośnie takie CUDO w przekonaniu, jakie ono ma na sobie smakowite kąski, o które samcze półgłówki biją się i próbują coś uszczknąć od najmłodszych lat. A jak upłynie parę latek, CUDO wyhoduje na sobie te smakowite kawałki. Okryje je w szmatki kolorowe, czapeczki, haleczki, figi, szpileczki, pończoszki, a potem zaczyna się powoli unosić... I unosić... I unosić...

Czasami zdarzy się, że pęknie ten nadęty balonik, jak mu ktoś szpileczkę wsadzi. A wtedy już nieszczęście na resztę życia gotowe. Bo jak szpileczka mała i damska, to jest wbita odpowiednio do konkretnego przypadku w najczulsze miejsce. Np.: w oponkę na brzuszku, albo grubą łydkę, czy obwisły jakiś tam fragment białka. Szpileczka taka kłuje i jątrzy się zadzior w psychice laleczki. A jak szpileczka męska i duża, to nieszczęście jeszcze większe. Bo to zaraz brzuszek duży i zdeformowany i rozstępy jak cholera. Nie mówiąc już o innych deformacjach na całe życie. A wtedy ten nieszczęśnik, co jest temu winien, cierpieć będzie za winy swoje aż po klimakterium. Każdy jego wspólny dzień będzie jak ten kolejny gwóźdź do trumny.

Czasami zdarza się, że samiec to wytrzyma i przeżyje. Ale tylko dzięki swojej perfekcyjnej znajomości materiałów budowlanych, bo wie, co to np. botox, silikon czy lifting.

Panowie nie łudźcie się - cycki nie są na stałe umiejscowione pod pachami leżącej. A nawet jak są, to wkrótce i tak znajdziecie je na jej kolanach, ciągnące się niczym wasze "dos cojones".

 A propo`s "dos cojones"... Panowie! Uświadomcie sobie, że samice też potrzebują tego w swoim wnętrzu. I żadnej łaski Wam nie robią, że pozwalają na penetrację. Kobieta nie robi ŁASKI (nie mylić laski), kiedy wyjmuje protezę i wkłada zęby na ten czas do szklanki. Oświadcza potem niejednokrotnie, że on był kiepski…

A ponadto, z jakiej racji mają one czerpać darmową przyjemność z tego, że facet narobi się pompek, umęczy i zasapie? A ONA niewdzięczna, po wszystkim, robi głupie miny i wprowadza w psychice samca poczucie winy, bo nie miała orgazmu!

Facet zawsze ma orgazm! A czyja to wina? Kobiety oczywiście! Bo mężczyzna w tym czasie nie myśli o tym:

- czy powinnam już teraz?

- a może za wcześnie?

- co on sobie pomyśli?

- a czy dobrze wyglądam w tej pozycji?

- czy pomalowałam paznokcie?

- czy nie za głośno dyszę, a może powinnam zacząć dyszeć?

Skupcie się na swoim orgazmie a nie myślcie o pierdołach!

Potem jeszcze te wyrzuty, że nie ten smak i konsystencja nie przyjemna, a i zapach dziwny…

A facet, co miesiąc musi wycierać swojego ulubieńca ubabranego keczupem i NIC NIGDY NIE NARZEKA. Panowie – czy któryś z Was KIEDYKOLWIEK coś wspomniał swojej wybrance na ten temat?

I na koniec… Z jakiej racji, nie jedna diva, dobrze zaspokojona na wszystkie sposoby przez samca, każe sobie jeszcze za to płacić?!

Poleć artykuł znajomym
Pobierz artykuł
Dodaj artykuł z PP do swojego czytnika RSS
 • Poleć ten artykuł znajomemu
 • E-mail znajomego:
 • E-mail polecającego:
 • Poleć ten artykuł znajomemu
 • Znajomy został poinformowany
Zadysta · dnia 08.03.2019 01:09 · Czytań: 190 · Średnia ocena: 4,33 · Komentarzy: 6
Komentarze
Dobra Cobra dnia 08.03.2019 07:48 Ocena: Świetne!
Śmiały felieton penetracyjny.

Zadysta,

Idąc za wieszczem: Cóż to jest kobieta? To złośliwa narośl wokół c.py.

Wielce chce ufać, że dzieło nie powstało w wyniku miłosnych porażek lub odrzucenia przez płeć kobiecą. I jeśli nie i nie gorycz zasnuwa oko piszącego to jest to kawałek na miarę rewolucyjnych. Autor opisuje to, o czym rod męski gada po kątach. Ale dla możliwości dalszego korzystania z mjodu siedzi cicho. Wchodzą też rachunki wizerunkowe - ładna dupa dobrze się komponuje u boku. Te zazdrosna spojrzenia innych samców...

Niezawoalowana mizoginia pięknie pasuje do tematu i właściwie jest jego nieodłącznym atrybutem.

Całość ukladanki bardzo ladna, co dodaje chluby talentowi Autora.

Nie może być niższej oceny niż bdb.


Brawa dla odwagi! Lub determinacji.


Pozdrawiam,

DoCo

Ps - rozumiem, że "dolna półka" jest wyrazem rządów kobiet w Redakcji.
Zadysta dnia 08.03.2019 14:28
Dziekuję za komentarz.
Oczywiscie jestem jak każdy facet, który lubi wsadzić tam patyk.
Oczywiście mam na myśli mrowisko ;)
A swoją drogą c.d.n. wkrótce :p
Dobra Cobra dnia 08.03.2019 20:36 Ocena: Świetne!
Nadal będąc pod wrażeniem siły przekazu i odwagi. Niczym Jerzy Urban: http://youtu.be/N19ZcK7_n2s

Bede Ci mowil: Mistrzu.


Uszanowanie,

DoCo
AntoniGrycuk dnia 09.03.2019 12:03 Ocena: Bardzo dobre
Powtórzę za DoCo. Brawo za odwagę. I nawet jeśli dzieło powstało w wyniku doświadczeń, to mam nadzieję, że jest krzykiem wolności, a nie krzykiem rozpaczy. I tego życzę!
Muszę jednak zauważyć, że całość jest nieco tendencyjna. Za dużo w tym "żółci". Gdyby to samo było częścią książki, to super, ale w takiej miniaturze brzmi dla mnie ciut pretensjonalnie.
Posłużę się pewnym cytatem, aby przyklasnąć jednemu wątkowi:
"Im ktoś ładniejszy, tym większe z niego ścierwo".
Pomijając formę cytatu, to nad treścią warto się zastanowić.
Cytat:
Cza­sa­mi zda­rzy się, że pęk­nie ten na­dę­ty ba­lo­nik, jak mu ktoś szpi­lecz­kę wsa­dzi. A wtedy już nie­szczę­ście na resz­tę życia go­to­we. Bo jak szpi­lecz­ka mała i dam­ska, to jest wbita od­po­wied­nio do kon­kret­ne­go przy­pad­ku w naj­czul­sze miej­sce. Np.: w opon­kę na brzusz­ku, albo grubą łydkę, czy ob­wi­sły jakiś tam frag­ment biał­ka. Szpi­lecz­ka taka kłuje i ją­trzy się za­dzior w psy­chi­ce la­lecz­ki. A jak szpi­lecz­ka męska i duża, to nie­szczę­ście jesz­cze więk­sze. Bo to zaraz brzu­szek duży i zde­for­mo­wa­ny i roz­stę­py jak cho­le­ra.

Do tego mam dwa spostrzeżenia:
"Panna Marylka
ma zalet kilka,
ale wystarczy malutka szpilka,
aby z Marylki zrobić debilka
."
i drugie:
Obawiam się, że, mimo wszystko, ogromna większość "lalek" lubi (cytat): nie mieć brzuszka i mieć brzuszek. Nie zgodzę się więc, że ciąża tylko deformuje. Oczywiście są i takie, ale nad wyjątkami chyba nie warto się aż tak pochylać. Ale owszem, taka jedna lub druga potrafi w kłótni rzec: "Zobacz, jakie mam rozstępy. Widzisz, jak się poświęcam?"

Podobało mi się, choć, jak widać, mam zastrzeżenia.

Pozdrawiam.
Wiktor Mazurkiewicz dnia 10.03.2019 18:55 Ocena: Bardzo dobre
Na pisarskim rzadko czytam prozę,
ale że o kobietach - przeczytałem;
nie żałuję, choć tu trzeba nadmienić,
że nasza płeć nigdy w pełni nie zrozumie tamtej.

Dobre, a nawet bardzo :)
Pozdrawiam
Marek Adam Grabowski dnia 11.03.2019 14:29
Oj, ale seksistowskie.

Pozdrawiam!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
xolowr
22/07/2019 01:06
Do wielkich liter jestem przywiązana tak samo jak do małych… »
domofon
21/07/2019 23:34
Dzięki za wnikliwe potraktowanie tekstu. Temat znam niejako… »
JOLA S.
21/07/2019 19:44
Kocanko, ogólnie tekst mi się podoba, chociaż nie… »
Leopold Mysz
21/07/2019 19:40
Wow. Właśnie mi uświadomiłeś, że gość od lobotomii dostał… »
JOLA S.
21/07/2019 19:12
Kazjuno, przepięknie jest czytać Twój komentarz. Daje… »
22227
21/07/2019 17:20
Bardzo dobry wiersz, Pan Cogito, Sofista, Zosima. Jest… »
22227
21/07/2019 17:13
Podobało mi się i fajnie, że poruszasz takie tematy. Mam… »
Kazjuno
21/07/2019 16:49
JOLU.S Spodobało mi się to krótkie i treściwe opowiadanie.… »
Opheliac
21/07/2019 12:48
Powiem tak - ogólnie niezły - ale znając już jednak Twoje… »
AntoniGrycuk
21/07/2019 11:01
Zdzichu, cały sens, jaki chciałem zawrzeć w tym wierszu,… »
Zdzislaw
21/07/2019 10:21
Konstrukcyjnie wszystko utrzymane, rytmicznie i ze… »
Indyphar
21/07/2019 01:39
@Skuul, dzięki za opinię. Co do "wyjaśniania",… »
Skuul
21/07/2019 00:11
zamiast wyjaśnić działanie dajesz czytelnikowi opinie,… »
Skuul
20/07/2019 23:42
czy wieko trumny? mocno poetyckie opisy, w całym tekście… »
Marek Adam Grabowski
20/07/2019 19:45
Patrząc na kategorię spodziewałem się jakieś baśni. Napisane… »
ShoutBox
 • Zdzislaw
 • 21/07/2019 22:15
 • Nie ma sprawy, Vinillivi :) Sprawa opóźnień wyjaśniona. Człekowi wypoczynek też należy się.
 • Vanillivi
 • 21/07/2019 15:21
 • Tak, zajmuję się prozą. Właśnie wróciłam. Odsapnę moment i wieczorem biorę się za Wasze teksty. Przepraszam za wszelkie opóźnienia.
 • Zdzislaw
 • 20/07/2019 09:36
 • Witam poranno-sobotnie. Czy red. Vanillivi (która wyjechała na dwa tygodnie) jest od prozy? Jeżeli tak, to ok. Rozumiem, czemu nie ukazuje się wysyłana proza.
 • AntoniGrycuk
 • 18/07/2019 01:06
 • Jakie jutro? Ja to wczorajszy ;)
 • czarnanna
 • 17/07/2019 23:52
 • Pozdro600 Antoni :D U Was też już prawie jutro? ;)
 • czarnanna
 • 17/07/2019 20:25
 • Miłego wieczoru :)
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:bertygoforo
Wspierają nas