I Ogólnopolski Konkurs na Książkę Literacką „Nowy Dokument Tekstowy”

Masz gotowy projekt książki - powieści, tomu wierszy, zbioru opowiadań lub esejów? Weź udział w I Ogólnopolskim Konkursie na Książkę Literacką „Nowy Dokument Tekstowy”.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają wszystkich pełnoletnich twórców, niezależnie od dotychczasowego dorobku. Rywalizacja odbywa się w trzech kategoriach:

Liryka – autorskie tomy poezji składające się z maksymalnie pięćdziesięciu wierszy;

Epika – powieści lub zbiory opowiadań liczące sobie maksymalnie 360 000 znaków ze spacjami;

Esej – zbiory esejów liczące sobie maksymalnie 360 000 znaków ze spacjami.

Utwory w formacie plików .rtf, .doc lub .docx należy przesyłać mailowo na adres konkurs@instytutliteratury.eu. Nieprzekraczalny termin zgłoszenia dzieła to 7 czerwca 2019 roku. W treści maila należy podać imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail oraz przesłać zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Literatury w celu udziału w I Ogólnopolskim Konkursie na Książkę Literacką „Nowy Dokument Tekstowy”, w tym na ewentualną publikację mojego nazwiska jako laureata ww. konkursu".

Temat maila zgłoszeniowego musi mieć następującą postać: „Zgłoszenie na konkurs – KATEGORIA”, gdzie w miejsce słowa „Kategoria” należy wstawić nazwę kategorii, w której będzie oceniany przesłany utwór.

Nagrody:
wydanie książki w serii Biblioteka Literacka Kwartalnika "Nowy Napis" oraz honorarium.

REGULAMIN KONKURSU ➡ http://bit.ly/30jEURI

Wiktor Orzel, dodano 22.05.2019 11:43
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.