Wsparcie promocji dla pisarzy

Instytut Literatury ogłosił Program Wsparcia Promocji dla pisarzy, którzy mają na swoim koncie przynajmniej jedną wydaną książkę.

Zasady programu są proste: jeżeli jesteś autorem przynajmniej jednej autorskiej książki literackiej, masz ciekawe pomysły na promocję swojego dzieła i wsparcie partnera, który zapewni ich realizację – możesz uzyskać od nas dofinansowanie nawet do dziesięciu tysięcy złotych - piszą organizatorzy. – Proponowane przez nas wsparcie dotyczyć może np. organizacji spotkań autorskich, przygotowania spotów promujących książkę czy kampanii w mediach społecznościowych – to już zależy od kreatywności twórców i ich projektowych partnerów. Wierzymy, że warto inwestować w promocję świetnej, ale niszowej literatury i pragniemy pomóc jej autorom odnieść zasłużony sukces czytelniczy – dodają.

Program ma mieć charakter ciągły, a decyzja o dofinansowaniu ma zapadać w ciągu trzech miesięcy od wpłynięcia wniosku. Całościowe dofinansowanie może wynieść nawet 10 tysięcy złotych brutto.

Więcej na stronie Instytutu Literatury.

Wiktor Orzel, dodano 08.08.2019 09:50
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.