Zdrady itp.
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2010 17:02
Cytat:
soczewiczusia napisała -Tylko - ilu jest takich ludzi, którzy potrafią kochać bez zazdrości, bez potrzeby "mania na własność".


Ja jestem. Może nawet częściowo moje związki się przez to rozpadały. Bo ja za ch... nie chcę być czyimś panem, ani sługą (chyba, że w łóżku). Ja się najlepiej czuję wśród równych sobie. A kobiety nie wiedzieć czemu, tego nie znoszą. ( Chyba lepiej być gejem ;) ) Stąd wzdrygam się na myśl, aby mieć kogoś na własność i zazdrości odczuwam zwykle niewiele. Ale jak ktoś twierdzi, że mnie nie okłamie, nie zdradzi i mówi to na serio, a łamie owo słowo to musi się liczyć z zimną reakcją, z kulturalnym możesz mi się na oczy nie pokazywać. Tak to wygląda u mnie. Jak bym miał niewolnice to bym się nią z kumplami dzielił, ale okłamywać nikt mnie bezkarnie nie będzie.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2010 17:45
Cytat:
Ja się najlepiej czuję wśród równych sobie. A kobiety nie wiedzieć czemu, tego nie znoszą.

To jest właśnie ten poważniejszy powód, którego już znieść nie mogłem i w końcu zerwałem z Tamtą. :)
Na szczęście nie wszystkie kobiety są takie.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2010 17:56
Cytat:

Na szczęście nie wszystkie kobiety są takie.


Podobno nie. Słyszałem, że żyją na wyspie Nipu. Jakby się takie pojawiły w Polsce proszę tać mi znać. Tym czasem będę się zadowalał takimi jakie są :smilewinkgrin: Co będę wymagał cudów, jak sam ideałem nie jestem.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 26-03-2010 19:06
Cytat:
Co będę wymagał cudów, jak sam ideałem nie jestem.


no dokładnie... :p Faceci mają to do siebie, że do tych ideałów to im jeszcze baaaaaaaaaaardzo daleko... :p
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2010 19:12
Cytat:
Faceci / Kobiety mają to do siebie, że do tych ideałów to im jeszcze baaaaaaaaaaardzo daleko...
. Aż wiele jednak nas tak nie dzieli, a przynajmniej łączy, ta sama statystyczna odległość od ideałów. Tyle samo nam brakuje, no może faceci cześciej udają, że jest inaczej. Mili jesteśmy ;)
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2010 19:14
ta???? a ja myslalem ze idealny jestem:) wiecie co teraz to przesadziliscie nie bede przez Was patrzyl w lusterko :D
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2010 19:17
Heh statystycznie znaczy, że ty jesteś idealny na maksa, ktoś jest beznadziejny na maksa, a statystycznie wychodzi środek. ;) więc może Ty akurat jesteś ten z lepszej strony środka ;)
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 26-03-2010 19:20
No dlaczego? :p
Fakt, może obojgu płciom daleko do ideałów.

Cytat:
a ja myslalem ze idealny jestemsmiley


Co Ty... :p Zazwyczaj tak się facetom wydaje. Faceci to nieźli frajerzy, kombinatorzy i nieraz łamacze naszych serc, ale i kobiety potrafią być niezłymi sukami. Niestety. Ale już nic nie będę mówić bo rozpętam wojnę męsko-damską. :p
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2010 19:26
Cytat:
Faceci to nieźli frajerzy, (...) i nieraz łamacze naszych serc
;) to co powiedzieć, o tych co im frajerzy potrafią złamać serce? Ja bym pozostał przy równouprawnieniu. My mamy wady, wy macie wady. Uzupełniamy się.
Grunt to zaakceptować różnice. Ja niestety jak wyżej stwierdziłem mam z tym problem. Ale to mój problem.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 26-03-2010 19:32
Owszem Tomaszu, zgadza się. I nie jesteś sam, bo ja czasami tych różnic też nie mogę zaakceptować. No to jest już nas dwoje...

I Facet i kobietą nieźle dzisiaj się puszczają w zdrady...
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 26-03-2010 20:42
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Bo ja za ch... nie chcę być czyimś panem, ani sługą

To dlaczego jesteś przeciwny zdradzie?
Skoro nie chcesz nikogo na własność, to przecież nie ma problemu, że ta osoba jakąś częścią ciała oddała się komuś innemu? Z czego bierze się niechęć do zdrady, jeśli nie z kwestii tego, że czujemy, że pewne sfery partnerzy powinni poświęcać tej jednej, wybranej osobie?
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2010 20:59
Chodzi o szczerość. Tłumaczę jeszcze raz. Nie mam takiej fantazji, ale mógłbym zrozumieć sypianie z różnymi parterami. Może to być ciekawe. Gdyby mnie moja dziewczyna potrafiła przekonać, może bym się na to zgodził. Gdybym się zgodził pewnie nie byłbym zazdrosny. Zdrada to kłamstwo. Złamanie słowa. Zdrajców się rozstrzeliwuje.



Jak ze zdradą przyjaciela, albo zdradą ojczyzny. To, że ktoś służy w armii USA, będąc obywatelem Polski nie znaczy, że zdradził, zdradzi kiedy służy, a udaje, że nie i robi to wbrew naszym interesom. To, że przyjaciel ma innych przyjaciół, nie znaczy, że nas zdradził, zdradził gdy dał słowo, gdy nas okłamywał w złej wierze, dla własnych egoistycznych korzyści. Paniał?
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 26-03-2010 21:19
Bez nerwów prosimy ;)
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2010 21:21
Przepraszam :) Dam buziaka na przeprosiny. Zapomniałem, że wykrzykniki najczęściej są brane za krzyk ;) złości, nie pobudzenia, ale pozytywnego.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 01-04-2010 11:57
No to czekam na tego buziaka ;)
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 01-04-2010 12:16
Cytat:
Zdrada to kłamstwo. Złamanie słowa. Zdrajców się rozstrzeliwuje.


Czyli prawda ponad wszystko? Wszędzie i w każdej sytuacji?
Jesteś pewny, że taki radykalizm w tej kwestii zawsze wychodzi na dobre?
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-04-2010 12:28
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Przepraszam :) Dam buziaka na przeprosiny. Zapomniałem, że wykrzykniki najczęściej są brane za krzyk ;) złości, nie pobudzenia, ale pozytywnego.


Ach... taki pobudliwy? ;)

ekartki.atcplanet.com/postcards/thumbs/thumb_143.jpg
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 01-04-2010 19:03
Cytat:
JaneE napisał/a:
Cytat:
Zdrada to kłamstwo. Złamanie słowa. Zdrajców się rozstrzeliwuje.


Czyli prawda ponad wszystko? Wszędzie i w każdej sytuacji?
Jesteś pewny, że taki radykalizm w tej kwestii zawsze wychodzi na dobre?


Nie zawsze jest dobre. Choć może i jest, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy...
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2010 19:06
dobra to jestem jeszzce frajerem:D i kombinatorem:) ale kobiety Tez sa fajne :)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 01-04-2010 19:23
Cytat:
Euridice napisał/a:
Cytat:
JaneE napisał/a:
Cytat:
Zdrada to kłamstwo. Złamanie słowa. Zdrajców się rozstrzeliwuje.


Czyli prawda ponad wszystko? Wszędzie i w każdej sytuacji?
Jesteś pewny, że taki radykalizm w tej kwestii zawsze wychodzi na dobre?


Nie zawsze jest dobre. Choć może i jest, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy...


Cóż za hipokryzja, każdy kłamie kilkanaście razy dziennie, w najróżniejszych błahych sprawach. Poza tym łatwo jest wzywać do prawdy, gdy samemu nie ma się nic do ukrycia. Pamięta ktoś "Dziką Kaczkę" Ibsena? Był tam jeden entuzjasta odkrywania prawdy i wiadomo jak to się wszystko skończyło.
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?