Zdrady itp.
Autor
RE: Zdrady itp.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 30-06-2011 13:15
O ile byloby latwiejsze życie gdyby ktoś opatentowal np bransoletke która sprawia że dla płci przeciwnej jesteśmy aseksualni kiedy jesteśmy w związku i taką drugą dla samotnych sprawiającą że staniemy się super:lol: Trzeba mieć marzenia...
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 30-06-2011 13:19
Cytat:
MamaMuchomorka napisał/a:
O ile byloby latwiejsze życie gdyby ktoś opatentowal np bransoletke która sprawia że dla płci przeciwnej jesteśmy aseksualni kiedy jesteśmy w związku


Oj myślę, że u kobiet to by nie przeszło, z natury jesteśmy próżne, lubimy wiedzieć, że się komuś podobamy. :)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 30-06-2011 13:39
To jestem mało kobieca, bo nie lubię jak obcym wole jak moim chłopakom ;) a o ile byłabym spokojniejsza jak mój mąż wychodzi B) (on nie jest zdradliwy, ja jestem zazdrośnicą tylko ciiiiiii)
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 30-06-2011 15:25
Taaak, najłatwiej ferować wyroki i stawiać się sędzią nad wszystkimi. Zdrada nigdy nie jest niczym dobrym i przyjemnym, ale może zdarzyć się w każdym związku. I co wtedy?
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 30-06-2011 15:33
Najlepiej zrobić to tak, aby druga strona pod żadnym pozorem się nie dowiedziała, najlepiej nic nie mówić albo po prostu się rozstać jak za bardzo boli, masochizm jest okropny na dłuższą metę:)
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 30-06-2011 15:37
Cytat:
wiewioorka napisał/a:
Taaak, najłatwiej ferować wyroki i stawiać się sędzią nad wszystkimi. Zdrada nigdy nie jest niczym dobrym i przyjemnym, ale może zdarzyć się w każdym związku. I co wtedy?


Zależy od ludzi... Ja bym nie umiała z takim żyć, tak myślę... Chociaż są sytuacje w których chce się takiemu dać po gębie, wyrzucić mu walizki przez okno, zrzucić go ze schodów, a potem go do siebie przutlić, pocieszyć i podać gorącego czaju.

Najgorzej jest gdy facet się czymś zarazi, wtedy pojawia się strach o niego i o siebie.

Poza tym nie jest łatwo wywalić kogoś raz na zawsze z serca, szczególnie koghoś kogo się kocha, kogoś kto był dotychczas wsparciem...



Cytat:
ardo napisał/a:
Najlepiej zrobić to tak, aby druga strona pod żadnym pozorem się nie dowiedziała, najlepiej nic nie mówić albo po prostu się rozstać jak za bardzo boli, masochizm jest okropny na dłuższą metę:)


Rozstanie tyeż cholernie bnoli, może czas bardziej niż sama zdrada...
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 30-06-2011 15:49
Cytat:
wiewioorka napisał/a:
Taaak, najłatwiej ferować wyroki i stawiać się sędzią nad wszystkimi. Zdrada nigdy nie jest niczym dobrym i przyjemnym, ale może zdarzyć się w każdym związku. I co wtedy?


A w tedy zadałabym chyba jedno pytanie czyt to była zdrada tylko w sensie fizycznym ( jednorazowy skok w bok) Jeśli tak, myślę, że jakoś byłabym w stanie z tym żyć, wybaczyć.

Natomiast długotrwały romans, związek emocjonalny natychmiast przekreśliłby moje małżeństwo, nie byłabym w stanie pogodzić z faktem, że mój mąż kochał inną kobietę.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-06-2011 16:48
Ale wy jesteście dziwni. Dlaczego tak oceniacie innych? Skoro Ares, wiewioorka itd, uważają, że zdrada jest dopuszczalna w pewnych przypadkach, to ich sprawa. Tzn, widzę tu zbyt dużo zaciekłości.

Cytat:
Najlepiej zrobić to tak, aby druga strona pod żadnym pozorem się nie dowiedziała, najlepiej nic nie mówić albo po prostu się rozstać jak za bardzo boli,
Dlatego nie zamierzam mieć dzieci, nie chcę wychowywać czyjegoś bękarta. Zbyt duże ryzyko. Chyba bym się wolał związać z kobietą, która już ma dziecko, przynajmniej, wiem, że nie jest efektem przyprawienia mi rogów.



Cytat:
Zdrada nigdy nie jest niczym dobrym i przyjemnym,
No tu akurat, bym się nie zgodził, chyba jest czymś przyjemnym, przynajmniej dla zdradzających. Nie wierzę, że zdrada jest zawsze wynikiem cierpienia i jakimś masakrycznym duchowym przeżyciem, osamotnionego mężczyzny, niedocenianej żony. Pewnie tak też bywa. Jednak wydaje mi się, że często jest mniej romantyczne, ogólnie życie jest mało romantyczne. Ale tu tylu pisarzy, poetów :shy:
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 30-06-2011 18:14
To zależy jak bardzo ktoś ma rozbudowane życie wewnętrzne i poczucie empatii. A to że dostajesz orgazmu przy samym pocałunku z inną osobą i chcesz z nią uprawiać sadomasochistyczny seks nie oznacza, że za chwilę nie pomyślisz o swojej rodzinie. :bigrazz:
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-07-2011 08:47
:lol: Przemyślałam to i doszłam do wniosku, że nie potrafię Was zrozumieć. Wolno zdradzać dla samego seksu, jak i z ogólnego poczucia nieszczęścia. Czyli znowu wyszło na jaw moje ograniczenie poglądowe. Mąż wyjeżdża w delegację-kochanek na pocieszenie. Zwolnili mnie z pracy-następny. I nie wiem jak to się ma do moralności, etyki, godności... Nie nazwałabym tego nawet wolnością raczej zepsuciem...
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-07-2011 13:09
Zdrada to jest ohyda. Zarówno własnych zasad jak i drugiego człowieka. Ale... i tak wcześniej czy później zdradzający zapłaci, nie ma zmiłuj.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-07-2011 07:06
Cytat:
Ares napisał/a:
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:

Cytat:
Ares napisał/a: Bawi mnie, że faceci, którzy zaniedbują swoje partnerki mają później żal, że szukały u kochanków tego, czego oni nie potrafili lub też nie chcieli im dać.


Albo zgrywasz figo-fago, albo po prostu g. wiesz o życiu.


Widzę, że poczułeś się dotknięty tym komentarzem, dlatego stwierdzam że albo nie masz partnerki ze względu na swoją nieudolność, albo masz i ją zaniedbujesz - i mimo to uważasz, że musi być ci wierna.


Widzę, że lubisz robić z siebie totalnego kretyna, Bo trudno ocenić kogoś, kto wysuwa takie teorie na temat czyjegoś związku po jednym poście na forum, nawet nie znając osobiście tej osoby.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]