Zdrady itp.
Autor
RE: Zdrady itp.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-03-2010 19:08
Cytat:
Od takich rzeczy jest policja i sądy

Ja wolę liczyć na siebie. Wiem, że jak takiemu wywalę to poczuje i będzie czuł jeszcze długo. A milicja? Skąd wiem czy go zaraz nie wypuszczą?
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
hostessa Użytkownik
  • Postów: 165
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 15-03-2010 19:33
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Człowiek. Kobieta jest człowiekiem, mężczyzna jest człowiekiem. Rozumiem, że nie uznajesz jakiejść wyższości, czy niższości kobiet. Ale równość.


No tak, ale mowa była o biciu kobiety ;p
A poza tym... jak kobieta facetowi liścia strzeli to nie jest takie straszne, jak facet kobiecie....
Bo sens życia polega na tym, aby w tej szarej rzeczywistości zrobić coś, z czego dumnym będzie się do końca życia;
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 15-03-2010 19:44
Cytat:
A poza tym... jak kobieta facetowi liścia strzeli to nie jest takie straszne, jak facet kobiecie..
Ja bym oddał. Z buta w głowę.
Kobiet się nie bije, ale szmaty się pierze.

Taki żarcik okolicznościowy :D
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 15-03-2010 19:52
Zajrzałem tu przypadkiem, i muszę przyznać jedno. Dowcip nie jest fajny mimo wszystko. :no:
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 15-03-2010 20:00
No. Jest tak samo niefajny, jak bicie kogokolwiek w twarz. Czy to bije facet, czy kobieta. Nie pochodzę, z patologicznego środowiska, ale znam różne przypadki z bardzo, bardzo bliska. Dlatego jestem przeciwnikiem wszelkich rękoczynów.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 15-03-2010 20:03
Zgadzam się- żarcik raczej przerażający, a śmieszny na pewno nie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 15-03-2010 20:08
cieszę się. Bo inaczej trudno poruszyć ludzi. Jak delikatnie mówić to się cieszą.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 15-03-2010 20:30
Z tym też się zgadzam. Delikatnie nie zawsze znaczy lepiej.
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
koriat Użytkownik
  • Postów: 102
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-03-2010 20:33
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Kobiet się nie bije, ale szmaty się pierze.



Śliczne, zanotuję sobie :lol:B)
Sólo una cosa no hay. Es el olvido.
Dios, que salva el metal, salva la escoria
y cifra en Su profética memoria
las lunas que serán y las que han sido.

Borges
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 15-03-2010 20:48
Nie no ja też lubię dostać w twarz :) ale w pewnych, konkretnych sytuacjach :) kontekst jest ważny.
Do góry
Autor
RE: Zdrady itp.
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 15-03-2010 20:58
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Bo inaczej trudno poruszyć ludzi. Jak delikatnie mówić to się cieszą.

Dlatego niektórzy na starcie powinni dostawać w mordę, żeby zaczęli myśleć.
Uwierzcie mi, spotykałam kobiety, którym przydałoby się, żeby tak ktoś je za kudły i kilka razy głową o biurko...
Pewnie one tak samo o mnie myślą.
Dlatego obcięłam włosy :).
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdrady itp.
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 15-03-2010 22:45
Szkoda włosów. Ale nie zawsze trzeba bić. Czasem wystarczy powiedzieć co cię wkurza w tej osobie. Większość kobiet zapewne pójdzie do kącika i sie zapłacze na śmierć (wiem, mam jakieś takie staromodne spojrzenie na baby. Przepraszam - kobiety. :smilewinkgrin: )
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 16-03-2010 11:02
No, właśnie dlatego, że część kobiet nie przyjmuje do siebie tego, co mówią inni [zresztą - faceci też tacy są, nie ma co się oszukiwać...] i w pewnym momencie ma się ochotę na rękoczyny. A ja z natury mało cierpliwa jestem.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdrady itp.
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 16-03-2010 11:19
I czesciowo ja o tym mowilam.

Powtorzylam kilka razy - jednorazowe uderzenie mozna jak najbardziej wybaczyc. Moze tez ja, ze wzgledu na swoje treningi, mam zupelnie inne podejscie do przyjmowania ciosow. Ale i tak.

Po pierwsze uwazam, ze to sie jak najbardziej moze zdarzyc. A przede wszystkim wiem, ze sa ludzie, ktorym po prostu sie nalezy. Zarowno faceci, jak i baby. Ba, baby maja nawet gorzej. Bo jak facetowi dam w twarz, to ''normalna'' rzecz. Kobiety juz tak nie uderze, blokada tkwi we mnie zbyt mocno. A facet, chocby baba byla najgorsza ***, nie ma prawa wytargac za kudly. A ta slaba plec wcale nie jest taka slaba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 16-03-2010 12:06
Patrząc na niektórych moich znajomków ze studiów, jak i widząc to całe pokolenie emo, zastanawiam się czy nie trzeba by zmodyfikować otrochę to określenie słabej płci.
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 16-03-2010 12:53
Cytat:
lina_91 napisał/a:
A facet, chocby baba byla najgorsza ***, nie ma prawa wytargac za kudly. A ta slaba plec wcale nie jest taka slaba...

Dokładnie. Myślę, że ta zasada, że "dziewczyn się nie bije" uległa zmianie, kiedy dziewczyny zaczęły urządzać solówki i chodzić na ustawki.
Nie ma nic gorszego, niż panna w wieku powyżej 12, która jest agresywna...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdrady itp.
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 16-03-2010 13:05
A ile się takich namnożyło niestety. Tak je "Szkoli" dzisiejsza popkultura
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 16-03-2010 13:10
Cytat:
soczewica napisał/a:
Cytat:
lina_91 napisał/a:
A facet, chocby baba byla najgorsza ***, nie ma prawa wytargac za kudly. A ta slaba plec wcale nie jest taka slaba...

Dokładnie. Myślę, że ta zasada, że "dziewczyn się nie bije" uległa zmianie, kiedy dziewczyny zaczęły urządzać solówki i chodzić na ustawki.
Nie ma nic gorszego, niż panna w wieku powyżej 12, która jest agresywna...


Heh, usmialam sie. Tzn masz oczywiscie racje, ale moja siostra miala cztery lata, kiedy pierwszy raz dala mi na odlew w twarz. Ja mialam 8. I uwierz, zapieklo. Mala ma cieta reke. Wiec z ta granica wieku nie do konca bym sie zgodzila ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdrady itp.
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 16-03-2010 14:25
Cytat:
lina_91 napisał/a:
Cytat:
soczewica napisał/a:
Cytat:
lina_91 napisał/a:
A facet, chocby baba byla najgorsza ***, nie ma prawa wytargac za kudly. A ta slaba plec wcale nie jest taka slaba...

Dokładnie. Myślę, że ta zasada, że "dziewczyn się nie bije" uległa zmianie, kiedy dziewczyny zaczęły urządzać solówki i chodzić na ustawki.
Nie ma nic gorszego, niż panna w wieku powyżej 12, która jest agresywna...


Heh, usmialam sie. Tzn masz oczywiscie racje, ale moja siostra miala cztery lata, kiedy pierwszy raz dala mi na odlew w twarz. Ja mialam 8. I uwierz, zapieklo. Mala ma cieta reke. Wiec z ta granica wieku nie do konca bym sie zgodzila ;)

Z tego, co wiem [ale nie wiem do końca - z matematyki uciekałam] to 4 lata to mniej, niż 12 :). Dzieci się biją bez względu na płeć i nie widzę w tym nic wielkiego, myśmy się bili, nasi rodzice też, jak mieli po kilka lat, a już z rodzeństwem to ta granica nawet przesuwa się w okolice osiemnastki... Ile razy się nos rozbiło, ile łez poleciało. No, ale dzięki temu wiemy, że bicie boli i że można zrobić krzywdę.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdrady itp.
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 16-03-2010 14:34
Zle to wyjasnilam. Nie mowilam o zwyklych bojkach rodzenstwa. Ale o furii, w jaka czasem wpada moja siostra. Choc trudno to wytlumaczyc, to byla zupelnie inna bajka.

Poza tym, wystarczy pojsc do pierwszej lepszej podstawowki, zby zobaczyc osmiolatki, kotlujace sie po boisku i okladajace piesciami.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.