Hej! Witam wszystkich! :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Hej! Witam wszystkich! :)
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 04-07-2007 23:46
Hej, jestem Ania, mieszkam w Łodzi, mam 17 lat. Chodzę do drugiej klasy liceum ogólnoksztalcącego, o profilu edukacji europejskiej z rozszerzonym niemieckim. W przyszłości zamierzam studiować stosunki miedzynarodowe, europeistykę albo politologię. Interesuję się historia i polityką. Uwielbiam podróżować, poznawac nowe kultury, uczyć sie języków obcych, szczególnie niemieckiego. Pasjonuja mnie koty, choć sama mam psa. Od czasu do czasu lubie oczywiście też cos napisac (wiersze, opowiadania), dlatego tu jestem . Zdaję sobie sprawę, że, delikatnie mówiąć, dużo jeszcze mi brakuje do doskonałości, ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
Pozdrawiam, Vanillivi
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Hej! Witam wszystkich! :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 05-07-2007 09:37
My też mamy nadzieję, że się rozwiniesz :D Podziwiam Cię za ten niemiecki :lol::lol:

Witamy :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Hej! Witam wszystkich! :)
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 05-07-2007 10:42
ach ta Łódź niby brzydkie miasto przez te stare fabryki i podwórka zrobione ze starych kamienic, ale urok swój ma :) a za ten niemiecki to faktycznie szacun :D
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Hej! Witam wszystkich! :)
Afternoon Użytkownik
  • Postów: 705
  • Skąd: Warszawa : Katowice
Dodane dnia 05-07-2007 18:26
kurde, aż mi łyso się zrobiło - jakiś czas już tu jestem, a jeszcze się nie przedstawiłem ;P No dobra, to zaczynam: mam na imię Kuba. w listopadzie będę obchodził osiemnastkę, mieszkam w Warszawie, interesuję się literaturą, muzyką głównie, choć jest też kilka zainteresowań 'pobocznych. Zdałem właśnie (tak, to prawda ;) ) do klasy maturalnej, która mam nadzieje uda mi się przejść z dającym studia wynikiem... a profil: edukacja europejska, czyli rozszerzony wok wos i historia... i polski.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?