Zapytam, odpowiem szczerze
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
alkestis Użytkownik
  • Postów: 404
  • Skąd:
Dodane dnia 17-08-2015 17:07
przed czym uciekasz?
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 17-08-2015 20:16
Najczęściej przed nudą i przed zboczeńcami :)

Jaki jest przepis na Twoje ulubione spaghetti?
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-08-2015 20:44
alkestis napisała:
przed czym uciekasz?

przed życiem
bened napisała:
Jaki jest przepis na Twoje ulubione spaghetti?

gotujemy makaron, memłamy blenderem pomidory i wszystko, co jest w lodówce oprócz mleka i jajek... polewamy makaron i smacznego..
dalej.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-08-2015 21:04
Wsiadasz do samolotu tanich linii lotniczych, wysiadasz w Bolonii, Bergamo, Milanie, Rzymie, Cagliari, Pizie albo w Trapani. Jak najszybciej przedostajesz się z lotniska do miasteczka, unikasz dzielnic i ulic rekomendowanych przez przewodniki. Znajdujesz wreszcie małą, rodzinną, lokalną restauracyjkę i zamawiasz najdroższe spaghetti z karty. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Jaki masz przepis na najsmaczniejsze pasteis de nata? ;)
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-08-2015 21:09
Jako że nie wiem co to jest i jestem zbyt leniwa żeby sprawdzić w google... to nie mam żadnego... poczekam aż ktoś mi zrobi.

PS: Wiedziona ciekawością... to sa ciasteczka... babeczki.. mniejsza... cos dobrego... ale i tak poczekam

Kto gotuje w twoim domu?
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 18-08-2015 00:38
W miejscu, które jest dla mnie prawdziwym domem gotują prawie wszyscy na raz i zdarza się, że z tego powodu na koniec w efekcie wychodzi zupełnie co innego niż miało być z założenia.

Z czym najbardziej lubisz jeść naleśniki?
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-08-2015 09:53
Ogólnie nie lubię naleśników, ale jeśli już miałabym z czymś jeść, to raczej z grzybami.
dalej.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-08-2015 19:27
Naleśniki najbardziej lubię z czymkolwiek. Byleby były smaczne. ;) Serio, farsze słodkie i pikantne, owocowe czy pieczarkowomięsne, dżemowe, serkowe, szpinakowe, jakiekolwiek - wszystko może być, o ile dobrze to smakuje.

Jak SKUTECZNIE zmienić avatar? Wszelkie obrazki jakie wybieram, nawet te małe jak ucho igły i podłej jakości jak optymizm dark, okazują się być za duże...
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 18-08-2015 19:39
Tu nie chodzi o wielkość zdjęcia, lecz o ilość pikseli. By zostało przyjęte jako avatar musi mieć długości i szerokości max 100px. Mi się właśnie tak udaje. Zmniejszam w PhotoScape :)

Komu dziś pomogłaś/eś?
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-08-2015 20:00
akacjowa agnes napisała:
Mi się właśnie tak udaje. Zmniejszam w PhotoScape


Dzięki, Akacjowa. Posłużyłem się Twoimi wytycznymi.

Pomogłem dziś starszej sąsiadce przy wysiadaniu z windy.
Dalej.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-08-2015 21:15
labedz napisał:
podłej jakości jak optymizm dark

no nie przesadzaj... ja jestem optymistką od urodzenia...
Nikomu... akacjowa... ja nie pomagam... świat by przestał istnieć, gdybym komuś pomogła..
dalej.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 18-08-2015 23:58
Koleżance pomogłem dopić piwo. I bratu pomogłem, w sprawach służbowych.

Czy gdybyś jutro miał/a umrzeć, byłbyś/byłabyś zadowolony/a ze swojego życia?
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 19-08-2015 09:46
Tak. Dziś na zakończenie zrobiłabym dwie rzeczy, które wciąż odkładam na później: ostrzygła dokładniej nogi mojego psa i odwiedziła mojego adoptowanego kucyka :)

Co byś dziś robił/zrobił, gdybyś wiedział, że jutro z rana umrzesz? (to tak łącząc pytanie Heisenberga i moją odpowiedź)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
alkestis Użytkownik
  • Postów: 404
  • Skąd:
Dodane dnia 19-08-2015 15:32
nic, poczekałabym sobie

dalej
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-08-2015 20:28
to samo co każdego ranka, wstałabym, zjadła śniadanie i zajęła się pracą...jak profesor Binns w Harry'm Potterze :)
dalej.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 20-08-2015 11:07
Dążyłabym do tego, żeby porozmawiać choć przez chwilę z każdą osobą, którą kocham. Powiedziałabym może wtedy to wszystko na co zwykle nie mam czasu, okazji albo odwagi.

Gdyby od dziś wprowadzono obowiązek kremacji zwłok, to co chciałabyś/ chciałbyś, aby zrobiono w przyszłości z Twoimi prochami?
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-08-2015 14:12
żeby je rozsypano w ogródku pod ogórki.
dalej.
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
littleb Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 20-08-2015 14:53
chciałabym,żeby każdy z moich przyjaciół dostał trochę na pamiatkę
albo żeby były rozsypane nad Wielkim Kanionem w Arizonie jeżeli nie zdążyłabym go zobaczyć za życia ;P
dalej
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
Alicja225 Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd:
Dodane dnia 20-08-2015 18:44
Chciałbym, by podzielono je na kilka części (?:p) i rozsypano w miejscach, które sobie szczególnie upodobałam :)

Czy czasem czujesz, że masz ochotę pisać, lecz coś Cię hamuje? Co? jak sobie z tym radzisz? (hmm, nadzieję, że to może być jako jedno trzy członowe pytanie xD)
Do góry
Autor
RE: Zapytam, odpowiem szczerze
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 20-08-2015 19:12
Czasem czuję, że mam ochotę pisać. Lecz coś mnie hamuje. Co? Pewnie to jakiś hamulec. Jak sobie z tym radzę? Staram się zwolnić ów hamulec, lub po prostu go zerwać.
A tak serio - chyba czuję do czego zmierza Twoje pytanie. Mam taką radę: jeśli "czujesz, że masz ochotę pisać, ale coś Cię hamuje", to nie pisz. Zaczekaj, aż "poczujesz, że masz O CZYM pisać, to wtedy nic Cię nie zatrzyma".
Ochotę, to można mieć na seks, albo na lody. Do pisania, a więc do formy wypowiedzi, wartałoby mieć jeszcze coś na myśli.

Jaki balans bieli najczęściej wybierasz robiąc zdjęcia lustrzanką? ;-)
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]