II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 22-09-2010 15:49
Cytat:
tycenak napisał/a:
1.Tomasz Obłuda
2. Małaszka
3. Oke
4. Esy Floresy
5. Poke Kieszonka
6. wierszokleta
7. JaneE
8. jakub
9.Senrix
10. Scheina

wypadam, nie widzę sensu pojawiać się tam gdzie mnie nie chcą, niemniej miłej zabawy w wybranym przez organizatorów gronie :)


... i ja.

Tycenaku, o co chodzi?
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 22-09-2010 17:09
Przecież każdy sam może się dopisać do listy.B)

Eee...zapewne od szkoły odpycha to,że to właśnie szkoła...
ale ma sprzęt nagłośnieniowy i zawsze ciepło.
Nie będę naciskać,tylko pomysł :)

Browar lepszy niż sam Empik.
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-09-2010 17:37
No to gdzie będzie te czytanie? ;) Dajcie mi znać.

Tyceanku, napisałem Ci, że ja ci nie zabraniam(zresztą nie mam prawa). Masz prawo być. To Malaszka, nie chcę abyś był na zlocie i jak napisała w tym temacie, albo Ty albo Ona. Tak było zdaje się? Oczywiście jak mam deklarować kogo wolę, to ją bo ją znam i lubię, ale to nie jest powód aby mówić, że nikt nie chce ciebie na zlocie.

Reasumując, Natalia nie chce abyś był, i to wszystko. A innych to już musisz zapytać indywidualnie.

Zresztą nie ma co prać brudów na PP. Wiele osób się na pp nie lubi, gardzi sobą, żal im kogoś, może nawet nienawidzą, ale po kiego diabła ;) o tym pisać publicznie ;)

No chyba, że chcemy - to można zrobić temat - rzeczywiście brutalna prawda ;) , ale po czymś takim kilka osób zrezygnuje nie tylko ze zlotów, ale i z portalu.

No cóż Inconvenient Truth



A co do listy ;) lista jest tylko tak, aby zachęcać. Istotne będę dwie listy - lista czytających i lista osób do noclegu.
Czytania są publiczne ;) każdy może się pojawić, a pić będziemy też w jakiś lokalu, którego nie zarezerwujemy dla siebie, więc do pubu też można wejść bez problemu. Nie żartujmy.

A co do organizacji. Nie będę tu o tym pisał, bo już mam doświadczenie wiem, że to nie ma sensu. Będziemy rozmawiać indywidualnie, a tu będę przedstawiane decyzje. :) Tyle.

Ale propozycję można i tu wpisywać. Np pomysły Senrixa są interesujące.
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-09-2010 07:00
Cytat:
Oczywiście jak mam deklarować kogo wolę, to ją bo ją znam i lubię, ale to nie jest powód aby mówić, że nikt nie chce ciebie na zlocie.

Nie znasz jej, zresztą nieważne, nigdzie nie napisałem że "nikt" mnie nie chce na zlocie, napisałem że to organizatorzy dobierają sobie użytkowników którzy na zlocie będą mile widziani według własnego prywatnego widzimisię. Taka jest niewygodna prawda.

Natalia nie chce żebym był, ok, to jej sprawa to jej problem... jakoś specjalnie fakt, że do tej dziecinnej postawy przekonała Ciebie mnie nie dziwi.

Koniec rozmowy nie na temat.
Jeśli jednak mimo bezzasadnych obiekcji ze strony jednej z organizatorek będę mógł w czymś pomóc (jakby nie patrzeć jestem na miejscu w Poznaniu, czego nie można powiedzieć o żadnym z organizujących) to można śmiało pisać na PW.
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-09-2010 19:06
Cytat:
organizatorzy dobierają sobie użytkowników którzy na zlocie będą mile widziani według własnego prywatnego widzimisię.
No tak, zapłać za wszystko za co trzeba, zoorganizuj to będziesz decydował. Każdy chcę ustalać, a ja mam robić brudną robotę. Sorry Panie narzekający. Chcesz to organizuj, nie to przestań jęczeć. Jesteś facetem.

Cytat:
jakby nie patrzeć jestem na miejscu w Poznaniu, czego nie można powiedzieć o żadnym z organizujących
To ludzie. Zachęcam was do własnych inicjatyw. Jesteś młody, nie jęcz rób coś.



Aha mam ludzi w Poznaniu, ale jak będzie trzeba poproszę Cię o pomoc. Każda pomoc się może przydać.
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-09-2010 19:13
No. Panowie się nagadali o mnie, beze mnie.
Chciałabym więc po prostu wszystkich bardzo serdecznie przeprosić.

Zapewniam, że wszyscy są mile widziani
i że na moją dalszą pracę przy tym projekcie
nie będą miały wpływu żadne prywatne animozje.

A jeśli komuś coś się nie podoba w mojej pracy niech to powie i umotywuje to się wycofam.

jeszcze raz PRZEPRASZAM
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-09-2010 19:16
Cytat:
A jeśli komuś coś się nie podoba w mojej pracy niech to powie i umotywuje to się wycofam.
Nie radzę ;)
Ekipa z Breslau musi być.
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 23-09-2010 19:28
zgadzam się i potwierdzam musi być:yes::)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-09-2010 19:30
Cytat:
Każdy chcę ustalać, a ja mam robić brudną robotę. Sorry Panie narzekający. Chcesz to organizuj, nie to przestań jęczeć. Jesteś facetem.

O czym ty bredzisz? Nikt Cię do niczego nie zmusza, chcesz to organizuj, jedyną osobą która tutaj narzekała była Malaszka, nie ja, ona jęczała, nie ja, spójrz na to z dystansu, jak facet.

Cytat:
To ludzie. Zachęcam was do własnych inicjatyw. Jesteś młody, nie jęcz rób coś
.
Co Ty z tym jęczeniem?! Chcesz mnie obrazić? Narzekała i jęczała tutaj póki co tylko jedna osoba, ale właśnie za to przeprosiła, więc jest ok.

Malaszko, nie wycofuj się z niczego, bo zupełnie nie o to chodziło, jesteś sercem tej imprezy i bez Ciebie to byłby po prostu niewypał :) po prostu przestań mnie traktować jak wroga, którym nie jestem i nigdy nie byłem, a wszyscy będą zadowoleni.
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 23-09-2010 20:18
1.Tomasz Obłuda
2. Małaszka
3. Oke
4. Esy Floresy
5. Poke Kieszonka
6. wierszokleta
7. JaneE
8. jakub
9.Senrix
10. Scheina
11. Deidre
12 Klatek Kluczowy
Jeśli będzie na początku grudnia wszystko super tylko po 4. wtedy mam pourodzinowy przypływ gotówki :D
Nie mogę się doczekać, mam nadzieję, ze się jakoś dogadamy i nie będzie żadnych sporów ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 23-09-2010 22:00
Ja proponuję tak:
albo : 3,4,5 grudzień (pierwszy weekend)
albo : 10,11,12 grudzień (drugi weekend)

Dlaczego tak?
Ano dlatego,że później może być za późno, każdy szykuje się do świąt itp, a niestety a Z Tym Który Ma Ojca Udawać musimy w większości bez matki sobie poradzić bo matka studiuje zaocznie i będzie zonk z czasem.

Skoro, wszystkie wąty personalne zostały wyjaśnione,to lecimy dalej.
Mogę szczerze powiedzieć,że praca nie ustaje i wierzę,że zjazd w Poznaniu będzie wręcz zajebiaszczy B)

Uchylę rąbka tajemnicy:
Malaszka ma zarąbiaszczy projekt plakatu i przy okazji będzie chciała mnie zagonić do czytnięcia tesktu po Pyrlandzku tey ;]
(oczywiście,jeżeli mój głos przejdzie próbę :p , osobiście powątpiewam w jego jakość )
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 24-09-2010 05:10
:)ja też kochani wierzę w moc dobroci Waszych serc i wierzę, że potrafimy podejść do sprawy z dystansem, nie zapominajmy naszego naczelnego przesłania w głośnym czytaniu, usuńmy zatem nasze osobiste usterki i weźmy się do pracy:yes:, mamy już doświadczenia z pierwszego czytania, więc warto teraz pomyśleć nad bardziej rzeczowym podejściem do akcji:yes:Dajmy z siebie tyle na ile Nas stać:):):), a może i jeszcze więcej:):):)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 24-09-2010 09:21
Cytat:
Senrix napisał/a:
Ja proponuję tak:
albo : 3,4,5 grudzień (pierwszy weekend)
albo : 10,11,12 grudzień (drugi weekend)

Dlaczego tak?
Ano dlatego,że później może być za późno, każdy szykuje się do świąt itp, a niestety a Z Tym Który Ma Ojca Udawać musimy w większości bez matki sobie poradzić bo matka studiuje zaocznie i będzie zonk z czasem.

a ja jestem za weekendem 17-19 grudnia i to bez dwóch zdań, z czego drugi weekend podany przez Ciebie odpada bezapelacyjnie, weź też pod uwagę że niektórzy studiują i mają sesję ciągłą i przez to w grudniu mają ogromne zaliczenia ;) a 17 grudnia to ostatni dzień zajęć więc weekend po nada się idealnie a jak 19 się wróci do domu to do świąt jeszcze 5 dni, myślę że sporo i wystarczy żeby wszystko przygotować, co widać po Polakach którzy świąteczne zakupy robią i tak 2-3 dni przed Wigilią :p

także mamy konflikt interesów bo wątpię w swoje pojawienie w podane przez Ciebie weekendy a trochę byłoby szkoda skoro z Poznania jestem :rol: jeszcze się dogadamy :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-09-2010 09:47
Dla mnie 11/12 grudnia to termin najpóźniejszy. 18/19 grudnia to ja już jestem u rodziców i wydaje mi się, że dla większości osób, które jakoś angażują się w przygotowywania do świąt ten termin też już jest zajęty. Wiesz, Jakub, święta to nie tylko zakupy i tak właściwie to się ich nie zaczyna dwa dni przed świętami, ale faceci chyba o tym nie wiedzą :)



Inna sprawa, że w przedświątecznym szale i pospiechu nie wiem, czy komuś chciało by się przystanąć i posłuchać :)
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 24-09-2010 09:59
Jeśli w pierwszej połowie grudnia, to może uda mi się być, przed samymi świętami zdecydowanie nie, wiadomo dlaczego. Chyba że ekipa z PP przyjedzie mi później pomóc przy świątecznych przygotowaniach. ;)

Poza tym, 18 - 19 grudnia to jednak okres gorący i wątpię, żeby ktoś miał czas przystanąć i posłuchać czytania. Ja często te kilka dni przed świętami nie mam nawet czasu usiąść spokojnie wieczorem i poczytać. Albo coś robię, albo nie mam już siły.A co dopiero mówić o słuchaniu jakiejś postulującej grupy... Mijam szerokim łukiem i biegnę do swoich spraw.

Pozostaje odpowiedzieć sobie na pytanie: czy chcemy coś zrobić, żeby się dobrze bawić w wolnym czasie, czy chcemy coś zrobić, żeby nas zapamiętano, usłyszano, wysłuchano. I po odpowiedzeniu sobie na to pytanie ustalić termin.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 24-09-2010 10:15
no to jeśli tak to wygląda i weekend przedświąteczny, jedyny w pełni rozsądny dla mnie, odpada, pozostaje mi wyprosić żeby to był pierwszy weekend grudnia, żebym mógł się zjawić chociaż na takiej zasadzie jak Max we Wrocławiu :smilewinkgrin:



chyba że 27-28 listopada? Wtedy mógłbym na dłużej a to tylko tydzień wcześniej, drodzy organizatorzy, czy ten termin byłby możliwy ewentualnie czy za mało czasu na zorganizowanie wszystkiego? :shy:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-09-2010 10:22
Ja kolejny raz nieśmiało podrzucam kandydaturę stycznia...
Do góry
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 24-09-2010 16:04
a którego dokładniej? może da się to jakoś przepchnąć w tłok...

Albo któryś z dwóch weekendów,o których mówiłem,albo później - jak proponuje Oke Mani :) , będzie najsensowniej.:)
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 24-09-2010 17:28
Teraz też się trochę obawiam, bo ja w sumie od października będę studentką i nie wiem jak me życie będzie wtedy płynąc :p
Jeśli będzie to pierwszy weekend grudnia to ja niestety odpadam ze względu na moje urodziny i plany bardzo pijackiej imprezy w moim, mam nadzieję, nowym lokum. A 18/19 to niestety za blisko świąt, może listopad jednak i termin rzucony przez Jakuba, albo styczeń?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: II Czytania - zlot zimowy - Poznań
Scheina Użytkownik
  • Postów: 74
  • Skąd: Nakło nad Notecią
Dodane dnia 24-09-2010 17:42
Cytat:
jakub napisał/a:
chyba że 27-28 listopada?


Dla mnie jak najbardziej tak. Raz - że będę już po próbnej maturze, dwa - po imieninowym przypływie gotówki ;-) i trzy - bo nie będzie blisko żadnych świąt. Ale jeżeli ktoś postanowi inaczej, postaram się dostosować.

Styczeń może być po dwoma warunkami - 1) w czasie moich ferii, 2) gdy nie będę w Toruniu. :)
Wolność polega na tym że ludzie nie boją się śmierci. Ani w ogóle niczego. Dlatego są gotowi zapłacić za wolność najwyższą cenę.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?