klikaj i pomagaj
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
klikaj i pomagaj
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 18-09-2010 00:16
skoro i tak siedzimy w internecie ;)
a niektórzy z nas są uzależnieni ;)
zróbmy coś dobrego z tą naszą wytrwałością! ;)

oto dwie strony z linkami typu 'click and help'

http://blog.pomagaj.info/2006/.../klikaj-i-pomagaj-spis-stron/
http://www.thenonprofits.com/

w Polsce znany jest głównie Pajacyk, który w sumie mało daje
niektóre z tych stron jak np.
http://www.freepoverty.com/
http://www.freerice.com/index.php
http://www.youthnoise.com/playcity/.../j1c
klikać można więcej niż raz dziennie, wg uznania

a zapalonym literatom dodam, że jest możliwość sponsorowania nie tylko posiłków czy szczepionek ale również książek!! ;)

zachęcam do poświęcenia tych 5 minut na poklikanie w "darmowy ryż" albo "sadzenie lasów"
lepsze to niż farma na wiadomym portalu społecznościowym
nie mniej wciągające - i małym wysiłkiem robi się coś dobrego :)
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-09-2010 11:47
dla mnie to totalna ściema. bo jak niby ma to działać?
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 18-09-2010 11:56
klikasz, sponsor za każde kliknięcie daje ileś tam groszy i ta kasa przekazywana jest częściowo na potrzebujących ;) przynajmniej ja wierzę w to bo w Pajaca klikam, niech się dzieci najedzą :yes:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-09-2010 14:59
Cytat:
jakub napisał/a:
klikasz, sponsor za każde kliknięcie daje ileś tam groszy i ta kasa przekazywana jest częściowo na potrzebujących ;) przynajmniej ja wierzę w to bo w Pajaca klikam, niech się dzieci najedzą :yes:


dobra ale po cholerę to klikanie? :rol:
wyjaśnijcie mi to proszę po ludzku. :rol:
bo mam tytuł magistra a nie mogę pojąć. :|

tzn. jakbym był sponosorem to bym zwyczajnie dał kasę. a jak bym był sponosrem który ma interes to bym te grosze dawał za otwarcie mojej reklamy.

po co to klikanie!?
to bez sensu.

chodzi o liczbę odwiedziń?
wystarczy licznik załóżyć!

rytuał? :rol:
czynność magiczna? :rol:
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 18-09-2010 16:32
masz na stronie swój baner reklamowy
albo jest opisane kto sponsoruje
kliknięcie potwierdza obecność, że nie otworzyłeś 'open all links' bez patrzenia

jako sponsor nie płacisz za reklamę na jakimś bezcelowym portalu
z reguły drogim żeby ktoś wlazł w ogóle
tylko łączysz pożyteczne dla ciebie z pożytecznym dla innych
to proste...
nie wiem jak w Polsce
ale strony z USA muszą się rozliczać czy przekazują rzeczy - albo działają albo dostają ban

chcesz widzieć to np. jedź do Gliwic
habitat buduje domy za kliki
stoją, możesz je pooglądać, ludzie tam żyją

że Ty byś tak nie zrobił czy nie klikał to Twoja sprawa
ale domy stoją jak byk
studnie się kopią
szkoły działają...
<wzrusza ramionami>
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 04-08-2011 17:39
Cytat:
Przeanalizowałem raporty finansowe Pajacyka. Wynika z nich bezpośrednio, że im więcej kliknięć, tym mniej nakarmionych dzieci.

http://di.com.pl/news/39513,1,0,Im_wiecej_klikniec_w_Pajacyka_tym_mniej_dozywionych_dzieci.html


di.com.pl/pic/photo/oryginal/pajacyk_il2_1312440441.gif
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-08-2011 19:27
Stukanie pajaca jest pomysłem równym biciu seks rekordu. Głupie to bez względu na efekt. Pukając pajacowi w pępek potwierdzasz swoja bezmyślną wirtualną egzystencjń. Ludzie ograniczeni do końcówki nerwowej pobudzanej prostackim impulsem. Nie puknę pajaca.
Chcący naprawdę pomóc i przeżyć akt pomagania, napotykają na trudności, bo dary i pomoc muszą przejść przez system, który je nagryza i liże, aby potrzebujący dostali tylko ogryzek. Pajac - jak nazwa wskazuje - to lichy kompromis.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 04-08-2011 20:08
jak ktoś działał w fundacji, wie że efekty są
kto nie wie - zapraszam choćby regularnej do pomocy w hospicjum czy domu samotnej matki
może zobaczy trochę prawdziwego życia na oczy

nie wskazuję konkretnie PAH bo z nią akurat nic wspólnego nie mam, i jak napisałam w pierwszym poście
zdanie również nie najlepsze
co nie zmienia faktu, że nie jeden Pajacyk istnieje
najprościej jest zanegować wszystko i zamknąć się w swoim egocentrycznym światku "bo to i tak nic nie da" :)
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-08-2011 20:30
Tak, najlepiej się zamknąć. Precz z kultem aktywności, robienia czegokolwiek; precz z cokolwiek i z byle czym! ;) Lepszy ten, co wymownie milczy i konkretnie siedzi na swej dupie tam, gdzie go posadzono. Amen.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-08-2011 21:29
A Ty coś robisz? Precz z krytykanctwem lamusów, którzy palcem nie ruszą, aby chociaż kliknąć. Amen
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-08-2011 22:08
Zasadnie oraz rzetelnie gniotę poły dupne mój mały. To lepsze od pierdnięć w dobrej intencji, bo nie śmierdzi lekko- albo bez-myślnością
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-08-2011 22:27
Tego się spodziewałem. Ale jak mówię, jestem tolerancyjny dla wszystkich odchyleń, przepraszam, inności. Twoja fiksacja na temat odbytów i wydzielin z niego zawsze mnie ciekawiła, i z każdym twoim postem nabierałem, przekonania, że jest tak jak wygląda na pierwszy rzut oka. Mam nadzieję, że kiedyś w Polsce będzie taka atmosfera, że nie będziesz się musiał wstydzić. Trzymaj się ciepło. Jestem z Tobą.



Mam na myśli oczywiście, artystów, żeby nikt z adminów, nie pomyślał, że kogoś obrażam. A co więcej, pytanie, czy są takie strony, które w jakiś sposób pomagają takim tęczowym artystom? W sensie, kliknij tu, poprzyj "artystów".
Może zamiast pajacyka, taki czerwony odbyt? Zbieramy fundusze, dla "artystów". Równouprawnienie, dla wszystkich!
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-08-2011 22:54
My - Synowie Tęczy - jesteśmy zasilani energią wyzwalaną przez sprzężenie zwrotne naszych relacji z monochromatycznym społeczeństwem :)


Stukanie Pajaca, nawet jeśli kolorowy (bez aluzji do avatara), nic nam nie daje.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2011 12:01
http://centaurus.org.pl/

Warto pomagać.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2011 13:26
To już śmieszna groteska, jak z "Dzienników Gwiazdowych" Lema. Sami sobie produkujemy sytuacje, które potem wykorzystujemy do humani-... animatarnych odruchów serca :) Dla mnie żenada, ale wyższego rzędu.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2011 13:57
Cytat:
To już śmieszna groteska, jak z "Dzienników Gwiazdowych" Lema. Sami sobie produkujemy sytuacje, które potem wykorzystujemy do humani-... animatarnych odruchów serca :) Dla mnie żenada, ale wyższego rzędu.


Link, który wkleiłam nie ma nic wspólnego z klikaniem banerów, Być może nie trafiłam do odpowiedniego wątku, a Ty nie musisz się powtarzać, bo swoje żenujące zdanie już przedstawiłeś wyżej.
Bez odbioru
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2011 18:37
Prosta droga do składania się na dentystę dla bobrów
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-08-2011 18:40
Nie zwracałbym uwagi, na kolegę, widać taka już natura, że marudzi ;) Zawsze ktoś musi być na PP podobny. Zastanawiam się czasem czy Sagit ich gdzieś nie wynajduje. Może gdzieś w regulaminie jest, że musi być jakiś portalowy dziadek leśny, który ciągle jęczy i sarka ;)
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2011 20:24
Kto tu marudzi żeby pajace stukać? Nie doczekasz się jednolitości poglądów, dopóki cenzury nie ma. Ja lubię wejść do cyrku i w niewłaściwych momentach klaskać.
Do góry
Autor
RE: klikaj i pomagaj
Uprzejmy Użytkownik
  • Postów: 14
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2011 20:34
Cytat:
Może gdzieś w regulaminie jest, że musi być jakiś portalowy dziadek leśny, który ciągle jęczy i sarka


A ja się głupi dałem nabrać i cały regulamin w poszukiwaniu tego fragmentu przejrzałem :mad:
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.