hell'o =)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: hell'o =)
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-10-2010 12:48
Cytat:
PS: Odstawcie TV smiley


Co to jest TV? :|
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: hell'o =)
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 09-10-2010 14:04
Takie propagandowe pudło ;)
Podobno można w nim widzieć innych ludzi!
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Nathii Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 09-10-2010 14:20
Prawdę mówiąc, jestem takim laikiem w tym zakresie, że nie odróżniam fantasy od fantastyki, ale np. na blogu mam komentatora, który do każdego mojego odcinka potrafi wrzucić adekwatny cytat ze Star Treka :yes:

Powieści detektywistyczne - TAK, i to w dużych ilościach poproszę.

TV oglądam rzadko, zazwyczaj "Mam Talent" i siatkówkę.
www.nathii.pl
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 09-10-2010 14:27
Cytat:
Nathii napisał/a:Powieści detektywistyczne - TAK, i to w dużych ilościach poproszę.


W dużych ilościach?!
No, jeśli czasu starczy i pierwsze rozdziały się spodobają to czemu nie. Ale ostrzegam że słownictwo bywa... różne.
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Nathii Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 09-10-2010 14:46
Nie używam wulgaryzmów w życiu codziennym, ale to nie oznacza, że nie akceptuję ich w literaturze. Przecież to mówią nasi bohaterowie, a nie my.

PS. Już chyba obraziłam kogoś komentarzem, mam nauczkę, żeby siedzieć tylko w piekle.

Czy występuje tu klasyczne dla wszelkich innych forów zjawisko pt. "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" objawiające się zjawianiem skrytykowanego pod tekstem recenzenta i spuszczaniem nań wiadra pomyj?
www.nathii.pl
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 09-10-2010 14:51
Oceniaj kogo chcesz i jak chcesz wedle własnych przemyśleń kierując się logiką, a nie tym że kogoś możesz obrazić bo poprawisz 100 błędów ortograficznych. Różni ludzie się trafiają - zarówno o zasadzie ''Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom'' jak i ci bardziej normalni. To nie oznacza jednak iż masz komentować tylko drugi typ, bo jeśli ktoś się obrazi i zacznie krytykować bezpodstawnie Twoje teksty nikt nie weźmie go na poważnie.
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Nathii Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 09-10-2010 15:16
Prawdę mówiąc, nie uważam żadnej krytyki za bezpodstawną. Każdy bowiem ma swój gust i wyobrażenie co do literatury.
Chyba najsensowniejszym rozwiązaniem jest obliczenie średniej z komentarzy i zignorowanie tych niepochlebnych po ich przeanalizowaniu, jeżeli jako autorka się z nimi nie zgadzam, bo świadomie poszłam inną ścieżką. Jeżeli niepochlebne będą dominować, to znaczy, że coś jest na rzeczy i muszę zweryfikować swoje uważanie o tekście.

Sprawy typu poprawa interpunkcji czy niezgrabności językowej to oczywistości, z których się obowiązkowo korzysta.
www.nathii.pl
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-10-2010 16:04
Cytat:
PS. Już chyba obraziłam kogoś komentarzem, mam nauczkę, żeby siedzieć tylko w piekle.

Czy występuje tu klasyczne dla wszelkich innych forów zjawisko pt. "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" objawiające się zjawianiem skrytykowanego pod tekstem recenzenta i spuszczaniem nań wiadra pomyj?


Konstruktywnym komentarzem do tekstu nikogo nie obrażasz. Chyba że autor ma przerost ego i uważa, że należy go wyłącznie chwalić.

Zdarzają się więc komentarze odwetowe, ale na szczęście, bawiący się w takie rewanże użytkownicy nie zagrzewają długo miejsca na portalu.
Dba o to administracja.

Masz prawo do wyrażenia swojego zdania o tekście. ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: hell'o =)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 09-10-2010 19:32
Witaj, Nathii.
Miło, że dołączyłaś do naszego słodkiego portalowego grona ;)

Napisałaś: "Już chyba obraziłam kogoś komentarzem, mam nauczkę, żeby siedzieć tylko w piekle." Oj, nie... nie poprzestawaj tylko na piekle. Czasem autor ma inną wizję niż komentujący, ale to nie znaczy, że się obraził (mimo dyskusji z emocją ;) ).

Pozdrawiam serdecznie.
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Nathii Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 09-10-2010 21:24
Dziękuję za przywitanie, Wasinko.

Z autorów dość często bije jakaś urażona duma, niby przyjmują uwagi, ale parę jedynie słów potrafi zasugerować, że ego zabolało. Nie mówię o PP, tylko o ocenianiu w ogólności.

Artyści to bardzo wrażliwi ludzie. Ale to chyba dobrze.
www.nathii.pl
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Krystyna Habrat Użytkownik
  • Postów: 55
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 24-10-2010 12:18
Witaj Nathii na PP. Zaczęłaś z bardzo wysokiego piedestału. Aż ciarki mnie przechodzą, co to będzie, gdy zaczniesz krytykować. Proponuję dla równowagi: pokaż najpierw, co sama potrafisz stworzyć. Zapowiadasz to tak górnolotnie, że ja, a chyba i wielu innych, będziemy się chętnie od Ciebie uczyć. Z krytyką chwilowo przystopuj. Postaraj się najpierw, byśmy Cię polubili. To zasada wchodzenia w grupę.
Widzę, że masz bogate doświadczenie i wszyscy na tym skorzystamy.
Pa KH.
Sok
Do góry
Autor
RE: hell'o =)
Nathii Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 02-11-2010 19:45
Eeee, no to próbowałam tworzyć, i stwierdziłam, że jednak wolę krytykować z ukrycia ;) pozdrawiam
www.nathii.pl
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]