Polityka II
Autor
RE: Polityka II
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 29-08-2011 21:42
Cytat:
jakub napisał/a:
Co do czepiania się Senyszyn, wbrew pozorom nie jest to wcale głupia kobieta ;)


Jest.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
Uprzejmy Użytkownik
  • Postów: 14
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2011 22:38
Cytat:
A taka partia, z której programem się zgadzasz być może istnieje tylko nawet o tym nie wiesz, bo w mediach o niej nie słychać. Bo partii i wszelkiego typu ruchów w tym kraju jest bardzo wiele. Tylko po prostu nie mają pieniędzy na promocję, a te które mają i tak mają promocję za darmo w mediach. Trochę to mało sprawiedliwe, ale polityka jak piłka nożna. Często lepszy przegrywa, bo nie pomagały mu ściany


Od lat nie oglądam telewizji. Korzystam z alternatywnych środków przekazu. Swego czasu zagłębiałem się w program każdej partii i stowarzyszeń w Polsce. Jak nie ma pasującej mi światopoglądowo, to nie ma.

Cytat:
A to tajemnica


Acha. Miałem nadzieję na polemikę...

Cytat:
Kaczyński podobnie. Przy niższej frekwencji mają lepsze wyniki, bo mają wierny elektorat. Czyli jest was dwóch.


Prędzej przełknę Prezesia Kwacza niż Rudego.

Cytat:
Dokładnie i pieniądze. PO jest jak Wisła, PiS jak Legia, a LPR jak Gwardia Warszawa, bez pieniędzy to sobie nie pograją w politykę sponsorów trzeba


Gdyby przy każdym przegranym meczu ucinać piłkarzom pensje, to wyniki naszej reprezentacji po roku poszłyby w górę.

Cytat:
Jest.


Tak, jest.
Do góry
Autor
RE: Polityka II
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 29-08-2011 22:46
Cytat:
Gdyby przy każdym przegranym meczu ucinać piłkarzom pensje, to wyniki naszej reprezentacji po roku poszłyby w górę.
Nie oglądasz piłki co? Jakie pensje? Za grę w reprezentacji? Nikt w reprezentacji nie gra dla kasy, bo w klubach się zarabia więcej. To w temacie.

Cytat:
Acha. Miałem nadzieję na polemikę...
No właśnie nie. Jaki jest sens dyskusji o poglądach nic z tego nie wynika. Jeszcze nie widziałem, aby ktoś kogoś w takiej rozmowie przekonał do czegoś. Widziałem natomiast plucie itd. Szkoda zdrowia i czasu.

Cytat:
Prędzej przełknę Prezesia Kwacza niż Rudego.
:uhoh: Nie widzę różnicy. Poza wzrostem i kolorem włosów. Dwóch byłych kolegów z Solidarności, którzy odgrywają szopki dla Ciemnego Ludu, jak mawia Kurski.
Do góry
Autor
RE: Polityka II
Uprzejmy Użytkownik
  • Postów: 14
  • Skąd:
Dodane dnia 30-08-2011 10:20
Cytat:
Nie oglądasz piłki co? Jakie pensje? Za grę w reprezentacji? Nikt w reprezentacji nie gra dla kasy, bo w klubach się zarabia więcej. To w temacie.


Bo 200-100 tys. to mało?
Takie przynajmniej liczby znalazłem w Internecie.
Nie, nie znam się na sporcie. Nie zamierzam udawać, że jestem w tej sprawie ekspertem. Można mnie za to poprzeklinać i pouczać. Jestem prostym człowiekiem i biorę to na prosty rozum:
Ok, przegrana się zdarza, ale jeśli najzwyczajniej w świecie przerżniecie parę meczy z rzędu i dalej będziecie grać na poziomie piłkarzy Konga, to ucinamy pensyjki. Wygraną premiujemy. Do skutku.

Cytat:
No właśnie nie. Jaki jest sens dyskusji o poglądach nic z tego nie wynika. Jeszcze nie widziałem, aby ktoś kogoś w takiej rozmowie przekonał do czegoś. Widziałem natomiast plucie itd. Szkoda zdrowia i czasu.


Żeby tak spokojnego człeka jak ja podejrzewać o bycie jakimś onetowym trollem. No cóż, ja widziałem nie raz jak ktoś zmienia za sprawą innych zdanie.
Skoro już mowa o onetowych trollach, to kilka dni temu natknąłem się na niejaką Joasie16. Twierdziła, że skoro jej rodzice są prawicowcami i byli w Solidarności, to ona jak i oni będzie prawa głosując na liberalną i europejską Platformę. Za całe zło na świecie winiła Kaczyńskiego, a najlepsze był fragmenty z chwalenia działań PO np. super nowoczesne i szybko budowane drogi.
Nie wiem po co zacząłem z nią dyskutować... Może dlatego, iż widząc skrajnie ogłupioną TVNem dziewczynę w wieku 16 lat piszącą takie bzdury zaczyna mnie nosić po ścianach. Oczywiście, ja i trzy inne osoby nie doczekaliśmy się żadnych argumentów, a jej odpowiedzi były krótkie i treściwe "słucham starszych, ale nie debili", "nara PiSowscy frajerzy" i (#*)#*)!*#(^@#&*!).
Wolę nie cytować słowo w słowo, bo cenzor nie przepuści.

Cytat:
Nie widzę różnicy. Poza wzrostem i kolorem włosów. Dwóch byłych kolegów z Solidarności, którzy odgrywają szopki dla Ciemnego Ludu, jak mawia Kurski.


Ja widzę.
Jest to różnica niewielka, ale jest. Przede wszystkim za rządów PO nie doczekamy się żadnego porządnego dochodzenia w sprawie Katastrofy Smoleńskiej. Oczywiście, PiS będzie ciągnąć wszystko w swoją stronę, ale nie sądzę by podrabiali dowody i przedstawiali nam je jako niepodważalny dowód winy Rosjan.
Wiem jedno: rządy PO muszą się zakończyć tu i teraz. Tak, program gospodarczy PiS niewiele się różni od tego z PO, ale co z tego? Mnie nie obchodzi program. Mnie nie obchodzi co oni gadają. Ja patrzę na CZYNY.
Rządy PiS były do tej pory najlepszymi. Oczywiście, trafili na dobry moment przed kryzysem i byli zajęci walką ze swoimi koalicjantami co uniemożliwiało im ręczne dłubanie przy gospodarce. No i co z tego? Dzięki temu można wywnioskować, że tego co zrobi PiS po wygranych wyborach nie można się spodziewać. Ostatecznie to oni obniżyli nam podatki (mało, ale jednak).
Jeśli wygra PiS istnieje MINIMALNA szansa, że w jakimś sektorze będzie lepiej bo wpadną na dobry pomysł. Jeśli będzie rządzić PO taka szansa NIE ISTNIEJE.
Ty nie dostrzegasz różnicy, a ja tak. No trudno...
Do góry
Autor
RE: Polityka II
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 30-08-2011 14:03
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:
Cytat:
jakub napisał/a:
Co do czepiania się Senyszyn, wbrew pozorom nie jest to wcale głupia kobieta ;)


Jest.

Taką odpowiedzią tylko pokazujesz że mądrzejszy od niej z pewnością nie jesteś. Ale nie pytam dlaczego, bo odpowiedź jak zwykle będzie taka sama "bo tak" i jakieś farmazony niemające nic wspólnego z rzeczywistością ;) zresztą widzę masz wsparcie na tym samym poziomie, bez argumentów, jest głupia bo jest ;) tak samo jak pan prezes czy jego Antoś kochany, ten to dopiero ma z głową B) nie, jakoś źle się czuję na takim niskim poziomie więc się podnoszę już bo mnie pokonasz doświadczeniem ;)

Poza tym gratuluję refleksu, 6,5 miesiąca Ci zajęło wymyślenie tej jakże ciętej riposty? ;) winszuję! :rol:


A Smoleńsk? Jak ktoś sugeruje że to był zamach na prezydenta to ja nie chcę żeby taki ktoś rządził tym krajem. Bo to się w głowie nie mieści, żeby można taką bzdurę wymyślić i zabić tylu ludzi tylko po to, żeby się jednego człowieka pozbyć, litości... I po wygranych wyborach nic innego by ich nie obchodziło, od 10 kwietnia 2010 to jest partia Smoleńska a nie żadna alternatywa dla obecnej, żenująco słabej, władzy.
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 31-08-2011 16:52
Cytat:
jakub napisał/a:
Taką odpowiedzią tylko pokazujesz że mądrzejszy od niej z pewnością nie jesteś.


Zajebisty wniosek wyciągasz. = To, że nie umiem tak bez sensu i śmiesznie kłapać mordą jak Twoja idolka, to nie znaczy, że jestem głupszy. Nie wiem, czy jesteś w stanie to zrozumieć, ale postaraj się.

Cytat:
jakub napisał/a:
zresztą widzę masz wsparcie na tym samym poziomie, bez argumentów, jest głupia bo jest ;)


A potrafisz wskazać jakąś jej wypowiedź gdzie powiedziała coś naprawdę mądrego, z czym zgodzi się zarówno prawicowiec jak i lewicowiec, z czym zgodzi się każdy normalny człowiek? = nie, bo ta jędza reprezentuje sobą jedynie lewacki, nihilistyczny bełkot, a Ty jej wtórujesz.

Cytat:
jakub napisał/a:
Poza tym gratuluję refleksu, 6,5 miesiąca Ci zajęło wymyślenie tej jakże ciętej riposty? ;) winszuję! :rol:


Tak, ku.wa, bo całe lato chodziłem i myślałem co tu wymyślić, bo tak mnie ten Jakub zażył = napisał na forum PP, że Senyszyn wcale nie jest taka głupia. I w sumie jak tu się nie zgodzić, jak tu zaprzeczyć? No i tak mnie naszło jak wychodziłem rano po bułki, że mogę napisać, że jest.


Cytat:
jakub napisał/a:A Smoleńsk? Jak ktoś sugeruje że to był zamach na prezydenta to ja nie chcę żeby taki ktoś rządził tym krajem. Bo to się w głowie nie mieści, żeby można taką bzdurę wymyślić i zabić tylu ludzi tylko po to, żeby się jednego człowieka pozbyć, litości...


Jasne, przecież szpiedzy istnieją tylko na filmach i w książkach, którymi się zachwycałeś od dziecka. Mama robiła Ci kanapki, a Ty oglądałeś w TV jak 007 posuwa kolejną panienkę i stąd sobie uroiłeś, że przecież szpiedzy nie istnieją, bo takich z.ajebistych ludzi jak Bond to nie ma nigdzie, nigdy takich nie widziałeś. Najbardziej z.ajebisty był Wujek Rysiek i wiesiek z pod monopolowego, to był dopiero agent - ukradł sąsiadce rower, a raz nawet skroił dwóch gimnazjalistów. I tak w Twojej Polaczkowej łepetynie dojrzewała myśl, że ci wszyscy agenci i służby to filmowe wymysły. A Keneddy pewnie sam się zabił. Dlatego z takim podejściem mogę się do Ciebie zwracać per "chłopcze".
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 31-08-2011 18:47
Nigdy nie oglądałem filmów o Bondzie. A ta historyjka to do artykułów z nią idź, nie na forum. W fantasy byś dostał same "świetne". Porównać strzał do rozbicia się samolotu, żenua. Dlatego zlewam ciepłym moczem ten powyższy bełkot, idź do specjalisty, potem pogadamy, "dziecko drogie". Dorosły prezentowałby wyższy poziom i nie kłapałby tak klawiaturą jak Ty powyżej. Tak nawet pani Senyszyn by nie potrafiła, dzięki że potwierdziłeś to co napisałem i nie było to bezpodstawne oskarżenie.

Napiszę tylko krótkie podsumowanie. Jeśli wymagasz od polityka, żeby się wypowiadał w taki sposób, żeby każdy się z nim zgodził, to nie wiem na jakim ty świecie żyjesz. A jeśli z kimś się nie zgadzasz, to ten ktoś jest głupi. Naprawdę mądre, zaiste...
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 31-08-2011 19:42
Przyznam się że nie śledziłem dokładnie poprzednich wpisów, szczerze, bo to i tak nieważne:
ktoś lubi rządzić, ktoś nie, ktoś przy tym kręci lody, ktoś też, tylko w taki sposób, że mało kto to widzi, ktoś zarządza, ktoś tylko udaje.
A tak naprawdę, sejm/senat/europarlament/WŁADZA to cztery tłuste lata, z takim czymś, jak pewność mistrza olimpijskiego:

ktoś i tak tam będzie, nawet jeśli tylko jeden zagłosuje.
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Polityka II
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 31-08-2011 21:16
wniosek - nie głosujmy wcale. Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
Do góry
Autor
RE: Polityka II
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 31-08-2011 21:19
Cytat:
jakub napisał/a:
Nigdy nie oglądałem filmów o Bondzie. A ta historyjka to do artykułów z nią idź, nie na forum. W fantasy byś dostał same "świetne". Porównać strzał do rozbicia się samolotu, żenua. Dlatego zlewam ciepłym moczem ten powyższy bełkot, idź do specjalisty, potem pogadamy, "dziecko drogie". Dorosły prezentowałby wyższy poziom i nie kłapałby tak klawiaturą jak Ty powyżej. Tak nawet pani Senyszyn by nie potrafiła, dzięki że potwierdziłeś to co napisałem i nie było to bezpodstawne oskarżenie.

Napiszę tylko krótkie podsumowanie. Jeśli wymagasz od polityka, żeby się wypowiadał w taki sposób, żeby każdy się z nim zgodził, to nie wiem na jakim ty świecie żyjesz. A jeśli z kimś się nie zgadzasz, to ten ktoś jest głupi. Naprawdę mądre, zaiste...


bla, bla, bla i nagle to nabożne "pani Senyszyn".
No ku.wa, i jak Cię tu brać na poważnie?

I nie przytoczyłeś jeszcze ani jednego mądrego jej zdania.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 31-08-2011 22:30
uuua... znowu walka... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: Polityka II
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 01-09-2011 11:28
Bo nie prowadzę dziennika z jej cytatami ;) więc nie zamierzam przytaczać niczego bo choćby było mądre dla Ciebie i tak będzie głupie ;) ale proszę, moim zdaniem mądre, Twoim na pewno idiotyczne, nic na to nie poradzę. Dzisiejszy cytat z bloga, 5 sekund szukania i od razu mam coś z czym nie sposób się nie zgodzić:

Cytat:
Niewiele brakowało, a posłowie poparliby najgłupszy i najbardziej szkodliwy projekt ustawy, jaki kiedykolwiek trafił do Sejmu, czyli obywatelski projekt całkowicie zakazujący aborcji.



186 posłów uznało, że zarodek musi mieć większe prawa niż kobieta. Niczym najgorsi oprawcy chcieli, by kobieta straciła zdrowie, a nawet życie, byle tylko nie usunęła zagrażającej jej ciąży. Ci katoliccy ortodoksi nie rozumieją nawet tego, że śmierć kobiety w pierwszych miesiącach ciąży oznacza automatycznie śmierć płodu. Im jest wszystko jedno. Niech kobiety umierają, byle tylko doktrynie stało się zadość. Najwyżej się nieboszczki zrobi santo subito.


Pozdrawiam, Panie Nieomylny i Mający Prawo Oceniać Innych Swoją Miarką.



A jak Ciebie brać na poważnie jak zarzucasz komuś kłapanie mordą a sam robisz to samo, tyle że na forum internetowym ;) obłuda w czystej postaci, mam nadzieję że Tomasz się nie obrazi.



Cytat:
bassooner napisał/a:
uuua... znowu walka... ;-)))

W końcu kampania wyborcza to i nasz drogi kolega powrócił do tematów politycznych ;)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 01-09-2011 11:49
że wam się wciąż tak chce... ;-)))

właśnie jadąc samochodem gadali coś o wulgarności języka w necie... ludzie są anonimowi i nie widząc się face à face pozwalają sobie na bardziej wysublimowane określenie względem siebie... w realu albo się hamują, albo nie i piorą po mordach... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: Polityka II
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-09-2011 19:38
Cytat:
jakub napisał/a:
Dzisiejszy cytat z bloga, 5 sekund szukania i od razu mam coś z czym nie sposób się nie zgodzić:


Oczywiście, że się nie zgadzam. Bo co tu jest niby mądrego?



Cytat:
bassooner napisał/a:
właśnie jadąc samochodem gadali coś o wulgarności języka w necie... ludzie są anonimowi i nie widząc się face à face pozwalają sobie na bardziej wysublimowane określenie względem siebie... w realu albo się hamują, albo nie i piorą po mordach... ;-)))


Zapewniam, że w realu też potrafię powiedzieć komuś, że p****** głupoty i że już nie mogę go słuchać i żeby szedł do domu. Mam szczęście, bo na ogół jest ktoś obok, jacyś ludzie i nie dostaję po mordzie :))) Poza tym w realu po prostu nie można się wyrazić do końca, bo już Ci przerywają z krzykiem, albo wychodzą obrażeni... ech... :rol:


;)
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 01-09-2011 20:52
Chciałbym z Tobą Samuelu mieć kiedyś okazję pogadać w realu, naprawdę :D mam wrażenie, że wtedy dyskusja byłaby bardziej merytoryczna ;)

Widzisz, nie zgadzasz się to od razu, że nie ma w tym nic mądrego. A jest. Tylko jeśli nie chcesz tego dostrzec to nie dostrzeżesz. Jak i ja nie potrafię dostrzec ani jednego mądrego słowa gdy słyszę Macierewicza albo Kaczyńskiego.



A mądre jest chociażby zwrócenie uwagi na to, że zarodkowi chce dać się większe prawa niż kobiecie. Zarodek > człowiek? No przykro mi ale tu nawet znak równości jest przesadą.
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-09-2011 22:29
Cytat:
jakub napisał/a:
Chciałbym z Tobą Samuelu mieć kiedyś okazję pogadać w realu, naprawdę :D mam wrażenie, że wtedy dyskusja byłaby bardziej merytoryczna ;)


Polityka jest za silnie związana z etyką, żeby dyskusja mogła być merytoryczna. W ostateczności wszystko sprowadza się do hierarchii wartości, a ta zawsze jest arbitralna. Dlatego też temat aborcji jest tak popularny, ponieważ można go wałkować bez końca.

Cytat:
jakub napisał/a:

Widzisz, nie zgadzasz się to od razu, że nie ma w tym nic mądrego. A jest. Tylko jeśli nie chcesz tego dostrzec to nie dostrzeżesz.


Na tej samej zasadzie można wypatrywać i wody na pustyni. Jak się bardzo tego pragnie, to się zobaczy. Wiesz jak się to nazywa? Fatamorgana :)


Cytat:
jakub napisał/a:
A mądre jest chociażby zwrócenie uwagi na to, że zarodkowi chce dać się większe prawa niż kobiecie. Zarodek > człowiek? No przykro mi ale tu nawet znak równości jest przesadą.


Po pierwsze - aby się wypowiadać w taki sposób, trzeba przede wszystkim mieć przeczytany projekt ustawy.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 02-09-2011 18:47
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:
Cytat:
jakub napisał/a:

Widzisz, nie zgadzasz się to od razu, że nie ma w tym nic mądrego. A jest. Tylko jeśli nie chcesz tego dostrzec to nie dostrzeżesz.


Na tej samej zasadzie można wypatrywać i wody na pustyni. Jak się bardzo tego pragnie, to się zobaczy. Wiesz jak się to nazywa? Fatamorgana :)

Czyli że fakt znajdowania przez Ciebie sensu w wypowiedziach PiSowczyków tłumaczysz fatamorganą? Teraz zaczynam w końcu rozumieć te kilkadziesiąt procent na nich głosujące. Nie wiedziałem, że to takie częste zjawisko :yes:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka II
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 02-09-2011 19:30
Cytat:
jakub napisał/a:
Czyli że fakt znajdowania przez Ciebie sensu w wypowiedziach PiSowczyków tłumaczysz fatamorganą?


Nie doklejaj mi łatki. W przeciwieństwie do Ciebie nie popieram określonej partii.

Cytat:
jakub napisał/a:
Teraz zaczynam w końcu rozumieć te kilkadziesiąt procent na nich głosujące. Nie wiedziałem, że to takie częste zjawisko


Logiczne myślenie jest jednak rzadkim zjawiskiem, jak i samo myślenie w ogóle.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?