OSZUSTWO: KONKURS IM. I. CURTISA
Portal Pisarski » Inwencja Twórcza » Dyskusje Twórcze
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: OSZUSTWO: KONKURS IM. I. CURTISA
Abakarow Użytkownik
  • Postów: 64
  • Skąd:
Dodane dnia 19-03-2011 22:43
powiem jedynie...

Mądry głupiemu ustępuje...

ps. na ch... brać udział w jakichkolwiek konkursach?
Głupcy wierzą w poranek
Do góry
Autor
RE: OSZUSTWO: KONKURS IM. I. CURTISA
msh Użytkownik
  • Postów: 18
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2011 09:55
A, masz rację, chociaż to droga na skróty, bo "głupota" zacznie się wtedy panoszyć. pozdrawiam serdecznie. msh
Do góry
Autor
RE: OSZUSTWO: KONKURS IM. I. CURTISA
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2011 17:20
Z całym szacunkiem msh, ale ileż można drążyć to bagno i tak się nim upajać? To już było, opisałeś tę śmierdzącą sprawę, poruszyłeś świadomość i ile można w tym gównie pływać? Nawet mam wrażenie, że bardzo chcesz w ten sposób wzbudzić zainteresowanie własną zranioną osobą niż tym skandalem i oszustwem, tylko czy to jest twórcze?
Do góry
Autor
RE: OSZUSTWO: KONKURS IM. I. CURTISA
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-03-2011 21:36
Zajrzałam tu z ciekawości i zastanawiam się: po co komu w ogóle konkursy? O ile byłoby milej, jakby nikt nie musiał się głowić, aby coś wykonać w ramach rywalizacji, a i nie byłoby organizatorów, którzy to robią nie wiadomo w jakim celu? I po kłopocie, nerwach, pozbywaniu się niepotrzebnej energii. ;) Ludzkość lubi komplikować sobie życie!
W każdym razie, po tym, co tu czytam, już na pewno nie skusi mnie żaden konkurs, dobrze, bo licho wie co może strzelić do głowy! ;)
(Zdaje się, że napisałam ten koment z pozycji kota, one tam mają, wolą spać! ;))
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?