Witam :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Witam :)
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 07-04-2011 18:59
Witam :).

Kilka słów o sobie... Uwielbiam tworzyć (w szerokim tego słowa znaczeniu) i choćbym miała pisać do szuflady, to będę to robić dopóki zdołam :). Kocham koty, piłkę nożną (kibicuję Squadra Azzurra), arbuzy, ocean i Toskanię. Namiętnie powracam do książek J.R.R. Tolkiena, Philipa Pullmana i Fannie Flag. Z polskich autorów cenię sobie panią Kossakowską za niezwykłego "Siewcę Wiatru", a także pana Pilipiuka za stworzenie postaci Jakuba Wędrowycza. Rozśmiesza mnie Mikołajek i Muminki.

Pozdrawiam wiosennie.
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: Witam :)
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 07-04-2011 19:01
Witaj.:) Rozumiem, że trudnisz się prozą?
Mam wrażenie, że będziesz się z nami dobrze bawiła, czego Ci życzę.
Rozgość się, czytaj, komentuj, publikuj - po chwili poczujesz się jak u siebie. Pozdrawiam.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam :)
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 07-04-2011 19:16
Cytat:
zawsze napisał/a:
Witaj.:) Rozumiem, że trudnisz się prozą?


Dziękuję, zawsze :).
Tak, piszę prozę, choć całkiem niedawno rozpoczęłam również "romans" z poezją. Nie wiem, czy udany. Może coś kiedyś opublikuję tutaj.
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 07-04-2011 19:30
Cytat:
Rozśmiesza mnie Mikołajek


Punktujesz na starcie. W naszej mini-sztuce grałem Kleofasa (Clotaire).
I zapraszam do poezji.

Ann.
Radio Sfera.

Gramy swoje na
http://sfera.umk.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-04-2011 19:32
Widzę, że mamy co najmniej dwa wspólne zainteresowania :)

Witam i zapraszam do naszego poradnika dla początkujących, będziesz wiedziała, czego się bać przy pierwszej publikacji ;)

http://portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=27&thread_id=1557
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 07-04-2011 19:45
Gruess dich!

Masz-ci odin błąd w pierwszym poście, jak zwykłem zauważać.

Jak lubisz Mikołajka i Muminki - w ogóle o nich wspomniałaś - to już tjebja lubię. ;)
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 08-04-2011 10:26
Dziękuję Wszystkim za miłe słowa :).

Zachary Ann, myślę, że kiedyś pokuszę się o publikację wierszy :).


Oke_Mani, zapoznałam się z poradnikiem :).


Silve, jaki błąd popełniłam? :)
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: Witam :)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 08-04-2011 10:54
Cytat:
choćbym miała pisać do szuflady, to będę to robić dopóki zdołam

Przed "dopóki" powinien być przecinek :yes:



A jak już się odezwałem to witaj wśród nas, kibicujesz Włochom, lubisz piłkę nożną, Toskania czyli jeśli jakiś klub włoski to Fiorentina, przykro mi, Fiorentina przegra w niedzielę z Milanem, ale poza tym nic do nich nie mam :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam :)
Nil Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd:
Dodane dnia 08-04-2011 11:11
Hej ^^
Cytat:
Elatha napisał/a:
Zachary Ann, myślę, że kiedyś pokuszę się o publikację wierszy :)

Polecam bo czekanie na komentarze daje niezłego kopa adrenaliny ;).
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-04-2011 11:25
Cytat:
jakub napisał/a:
Cytat:
choćbym miała pisać do szuflady, to będę to robić dopóki zdołam

Przed "dopóki" powinien być przecinek :yes:


Ja bym jeszcze dostawiła przecinki po Kossakowskiej i Pilipiuku :)
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 08-04-2011 13:41
jakubie, Toskania raczej nie ma nic wspólnego z moją miłością do Bianconeri. Uwielbiam Juve od czasów dzieciństwa i ten romans ciągle trwa od 20 lat bez względu na to, jak im się wiedzie :). Do Milanu nic nie mam ;). Obecnie gra tam Pippo Inzaghi, który kiedyś występował w duecie z Del Piero w Juve. To były czasy...

Toskanię pokochałam dzięki Frances Mayes :).


Nil, na brak wrażeń nie narzekam, ale warto spróbować nowych doznań ;).


Oke_Mani, pierwszy człon Twojego nicku budzi we mnie pewne skojarzenia (praca). I dajcie już spokój moim przecinkom, poszukajcie błędów ortograficznych :D.
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-04-2011 13:47
My tu mamy fioła na punkcie przecinków :)

Mój nick z edukacją nie ma nic wspólnego ;)
Do góry
Autor
RE: Witam :)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 08-04-2011 13:53
Cytat:
Elatha napisał/a:
jakubie, Toskania raczej nie ma nic wspólnego z moją miłością do Bianconeri. Uwielbiam Juve od czasów dzieciństwa i ten romans ciągle trwa od 20 lat bez względu na to, jak im się wiedzie :). Do Milanu nic nie mam ;). Obecnie gra tam Pippo Inzaghi, który kiedyś występował w duecie z Del Piero w Juve. To były czasy...

Toskanię pokochałam dzięki Frances Mayes :).

Myślałem że Toskania to dlatego że Florencja jest taka piękna :) a Juve, jest tu taki jeden który na pewno przywita Cię bardzo radośnie, Tomek ma na imię i też z Juventusem trzyma, na pewno go tu zauważysz, jego nie sposób nie dostrzec :D a ja siłą rzeczy do Juve też nic nie mam, kiedyś w końcu popełniłem ten błąd i pozwoliłem mojemu bratu kibicować Juventusowi :D ale jestem jednym z nielicznych Milanistów których znam i są neutralni wobec Starej Damy, niestety :rol:



A ortograficznych się czepiać nie będziem, bo ich nie ma i oby nie było :bigrazz:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam :)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 08-04-2011 23:45
Ale miło mi się zrobiło na PP, aż zmieniłem avatar, mimo tragicznego sezonu.



A co do Milanu, ja w tym roku też jestem kibicem Milanu, niech zamkną usta Internautom, Internistą, Intersantom :upset:

Muminy też lubię.
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 09-04-2011 10:10
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Ale miło mi się zrobiło na PP, aż zmieniłem avatar, mimo tragicznego sezonu.

Muminy też lubię.



Dobrze, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy lubią piłkę nożną i Juve ;). Sezon może i mają kiepski, ale Stara Dama jeszcze nie zardzewiała :yes:. Będzie lepiej :).
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: Witam :)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 09-04-2011 14:48
Oj są są, mój brat też kibicuje i znam kilku Juventinich, jest tego sporo :p szkoda tylko, że Milanistki tak rzadko spotykane :D a Juventusowi od przyszłego sezonu życzę zawsze drugiego miejsca w Serie A, za Milanem oczywiście, bo w tym już się nie uda ;)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2011 16:33
witam, uwielbiam reprezentować mojego idola, tańczyć grać w przedstawieniach pisać bloga;)
Do góry
Autor
RE: Witam :)
Warncholio Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 11-10-2012 20:06
Jestem 50 lat starszy od Ciebie.

Wiem, że tego nie będziesz mogła przełknąć.

Ale mimo tego piszę do Ciebie i brnę licząc na wyrozumiałość.

W.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]