AM# Opowiadania
Autor
AM# Opowiadania
Galdious Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Ostrołęka
Dodane dnia 11-06-2011 23:40
Witam serdecznie.
Zwracam się do wszystkich Was z pytaniem i prośbą zarazem. Pamiętacie małą gazetkę internetową, którą można było znaleźć na stronie www.storytellers.pl (strona już niestety nie istnieje. Wielka szkoda), a mianowicie AM#Opowiadania ?
Otóż zdarzyło się tam czasem, że pojawiło się tam jedno z moich opowiadań, którego obecnie nigdzie nie mogę znaleźć. Prawdopodobnie jest to ostatnie miejsce gdzie może ono jeszcze żyć. Skulone gdzieś miedzy innymi zdaniami czekać aż po nie wrócę.
I tu rodzi się mała prośba, za której wykonanie wdzięczność będzie nieopisana (skończy się pewnie na krótkim: "Dziękuję", może ubranym nieco w kilka ozdobników). Otóż, czy ktoś z Was, drodzy Forumowicze (czy jak was tam mam nazwać) ma gdzieś zachowane któreś części tej gazetki, bądź wie, czy można ją znaleźć na jakiś innych stronach. Mi się niestety nie udało.
O ile dobrze pamiętam opowiadanie którego szukam znalazło się w 21 numerze, ale mogę się mylić - w końcu było to parę lat temu. Chodzi mi o opowiadanie "Karczma" - autorstwa mojego, tj. Galdious.
Jeśli ktoś ma którykolwiek numer tego pisma, będę wdzięczny jeśli mógłby przesłać mi go na maila:
galdious@gmail.com
Pozdrawiam.
Przepraszam, że się tak rozpisałem mogąc jedynie napisać: "Szukam AM#Opowiadania" - ale tak, mam nadzieję, będzie jaśniej.
Tak więc...
Z góry dziękuję za pomoc i do... tam kiedy ktoś odpisze.

Galdious



Nikt nie jest w stanie mi pomóc? Wielka szkoda.
Nie proszę w sumie o odnalezienie opowiadania, ale jedynie pytam o to czy ktoś ma jeszcze zachowaną kopię tej gazetki na komputerze, no ale nic.

Pozdrawiam.
Galdious
img111.imageshack.us/img111/8752/przytulmnieneilgaimanos9.png
"Dni pośród nocy - Przytul mnie" - Neil Gaiman
Do góry
Numer GG
Autor
RE: AM# Opowiadania
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-06-2011 01:02
Jeśli mogę coś poradzić (o ile z tego nie korzystałeś) spróbuj wykorzystać to narzędzie do znalezienia tekstu: http://wayback.archive.org

Możesz także spróbować napisać do CDAction, z tego co pamiętam w każdym numerze tego czasopisma pojawiał się dodatek #AM z opowiadaniami.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: AM# Opowiadania
Galdious Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Ostrołęka
Dodane dnia 12-06-2011 10:29
Dziękuję za pomoc.

Pozostaje więc mi mieć nadzieję, że CDA będzie chciało pomóc.
Jak tylko je odnajdę postaram się wziąć szerszy udział na stronie niźli jedynie prośby i pytania na forum.

Dziękuję zatem jeszcze raz i Pozdrawiam zarazem.
Galdious
img111.imageshack.us/img111/8752/przytulmnieneilgaimanos9.png
"Dni pośród nocy - Przytul mnie" - Neil Gaiman
Do góry
Numer GG
Autor
RE: AM# Opowiadania
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-06-2011 10:44
W takim razie życzę powodzenia i zachęcam do publikacji, swego czasu sporo osób ze Storytellers zawitało w nasze skromne progi :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: AM# Opowiadania
Galdious Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Ostrołęka
Dodane dnia 16-06-2011 19:41
Zdaję się, że opowiadanie przepadło na dobre... No nic, trza pisać nowe.
img111.imageshack.us/img111/8752/przytulmnieneilgaimanos9.png
"Dni pośród nocy - Przytul mnie" - Neil Gaiman
Do góry
Numer GG
Autor
RE: AM# Opowiadania
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-06-2011 23:24
Trzeba iść do przodu i mieć wygodne buty. ;)
Do góry
Autor
RE: AM# Opowiadania
Galdious Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Ostrołęka
Dodane dnia 20-06-2011 23:28
Jak tylko skończy się sesja to jakiś poszukam ;) .



Dzięki za pomoc Sagitarius. Opowiadanie się odnalazło ;) . Teraz ostało czekać na koniec sesji jedynie.
img111.imageshack.us/img111/8752/przytulmnieneilgaimanos9.png
"Dni pośród nocy - Przytul mnie" - Neil Gaiman
Do góry
Numer GG
Autor
RE: AM# Opowiadania
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-06-2011 01:16
Cytat:
Galdious napisał/a:
Jak tylko skończy się sesja to jakiś poszukam ;) .



Dzięki za pomoc Sagitarius. Opowiadanie się odnalazło ;) . Teraz ostało czekać na koniec sesji jedynie.


Cieszę się, że mogłem pomóc :-)
wiktororzel.pl
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]