O czym? O pewnym wieczorze
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
O czym? O pewnym wieczorze
Wanda w futrze Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2011 22:39
Dobry wieczór ;)

Przede wszystkim jestem czytelniczką. Literatura jest dla mnie zagadkowym światem zbudowanym ze słów. Kiedy jestem ja, z moją książką to wszystko wokół przestaje istnieć. Lubię minimalizm. I klasykę. Mam jednak otwarty umysł który wiecznie poszukuje inspiracji.

O. Wilde, W. Blake, E. A. Poe, T. Miciński, J. Tuwim, J. Lechoń, T. Różewicz, B. Leśmian, W. Szymborska, A. Osiecka, H. Poświatowska, M. Rej, N. Machiavelli, T. Gajcy, S. Wyspiański, J. Mill, Z. Herbert, A. Christie, A. Sapkowski, J. Dukaj, M. Wroński, S. Lem, N Davies, S. King, W. Moers, J. Thorwald, R. Kapuściński, J. Parandowski, W. Łysiak, R. Topor, N. Gaiman, R. Chandler, S. Larrson, F. Herbert, M. Edelman.
Za dużo, by wymienić wszystkich.



Jestem tutaj, bo chcę się doskonalić. :)
Piszę, ale ciągle widzę niedociągnięcia. Mam nadzieję, że tutaj rozwinę swoje umiejętności i pozbędę się złych nawyków. No i będę dobrze się bawić.

Prywatnie młoda, głupiutka i zupełnie niepoważna!
Pobiegnę w chabry nieznane
W kąkolu całą dal zmieszczę!
B. L.
Do góry
Autor
RE: O czym? O pewnym wieczorze
Woland Użytkownik
  • Postów: 178
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-08-2011 22:52
Pierwszy raz spotyka mnie zaszczyt pierwszej odpowiedzi, witam więc serdecznie i życzę miłej zabawy. Sporo bliskich i mnie nazwisk :)
Dostojewski umarł... Protestuję! Dostojewski jest nieśmiertelny!
Do góry
Autor
RE: O czym? O pewnym wieczorze
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 27-08-2011 22:53
Witaj, Wando. Specjalizujesz się w poezji czy w prozie?:) Lubię takie rozbudowane przywitania, zazwyczaj mówią o tym, że piszący ma coś do powiedzenia.

Rozgość się i zrelaksuj przed pierwszym stresem związanym z wrzucaniem swoich tekstów oraz krytyką pod nimi. Zazwyczaj jest konstruktywna, uczy. Pozdrawiam.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: O czym? O pewnym wieczorze
Wanda w futrze Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2011 23:28
Jest mi bardzo miło, dziękuję :D

Co do pytania, to proza, zdecydowanie. Chciałabym to zmienić, ale jeszcze nie teraz, strasznie boję się grafomaństwa.
Zanim cokolwiek wrzucę, to rozejrzę się po twórczości innych, żeby się trochę oswoić.
Pobiegnę w chabry nieznane
W kąkolu całą dal zmieszczę!
B. L.
Do góry
Autor
RE: O czym? O pewnym wieczorze
Sfora Użytkownik
  • Postów: 62
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2011 23:47
Bry wieczór. Owocnej lektury. Zaprawdę - sama przyjemność ;)
A jeśli przyjdą Ateiści... - powiedział Bóg. - Mnie nie ma.
Nieuczeski - targowisko myśli
Do góry
Autor
RE: O czym? O pewnym wieczorze
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 28-08-2011 12:15
Witaj Wandziu i czuj się jak u siebie :D:D Od dzisiaj będziesz moją wróżkową Wandą 2.bp.blogspot.com/_B4CCylUpjcc/Stng-98j7YI/AAAAAAAAADE/wUrTJtPzs6A/s320/wanda.jpg :p
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: O czym? O pewnym wieczorze
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-08-2011 21:05
Gruess dich!

N. Machiavelli - a co jego? :)

Na pewno rozwiniesz swoje umiejętności, szczególnie okradanie innych oraz posługiwanie się kuszą - musisz jedynie udać się do odpowiedniego nauczyciela (jest w lesie, na północ od gospody pod Zdechłym Bohaterem), wybijając przedtem w pień całą hordę orków z wargami, oraz mniejszą hordę kamiennych golemów.

Masz-że błądków: 3.
Do góry
Autor
RE: O czym? O pewnym wieczorze
Wanda w futrze Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 03-09-2011 21:55
Do tej pory przeczytałam Księcia i Historie Florenckie.
Z pewnością, dobry kusznik to właśnie to, czego mi trzeba :p
Pobiegnę w chabry nieznane
W kąkolu całą dal zmieszczę!
B. L.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]