Pojedynki literackie - I edycja
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-09-2011 23:09
Cytat:
Nathien napisał/a:
No ale jak wystartuje ten sam skład, co w pierwszej edycji, to co to za frajda? :) Ale polowanie na drugą edycję na pewno będzie :smilewinkgrin:


Zakwasy? Przyda się mała rozgrzewka przed październikiem ;)


Dlatego intensywnie myślę nad utworzeniem drugiego tematu, żeby się mogła bawić zarówno stara gwardia jak i nowicjusze :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 21-09-2011 23:14
Będziemy kibicować sobie nawzajem :)
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
vilanne Użytkownik
  • Postów: 39
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 21-09-2011 23:20
Cytat:
Nathien napisał/a:
No ale jak wystartuje ten sam skład, co w pierwszej edycji, to co to za frajda? :)


Eee tam, frajda zawsze jest :D Może inne pary wtedy będą :p

I apeluję też do widowniawstaje, żeby się nie spóźniła, bo liczę na zacną rywalizację ;)
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 22-09-2011 00:55
Cytat:
Almari napisał/a:
Aha, i jeśli chętnych będzie przybywać, to mogę zrobić dwa turnieje naraz, może się nie pogubię i jakoś to ogarnę, no, ale zobaczymy :)

Ja mam taki pomysł, żeby wtedy jak będą chętni zrobić konkurs na 16 osób :D wtedy to bym się nawet pobawił w fazę grupową, 4 grupy po 4 osoby, każdy z każdym pojedynek, konkurs byłby długi i emocjonujący, z grup wychodziłby najlepszy do półfinału albo dwoje najlepszych do ćwierćfinału :D albo faza pucharowa od 1/8 od razu jeśli z tamtym za dużo zachodu by było :p taka luźna propozycja urozmaicenia przy zwiększonej ilości chętnych :smilewinkgrin: gdyby się spodobała oferuję swoją pomoc, nawet kosztem niebrania udziału czynnego :p

I osobiście też byłbym chętny do następnej edycji ale to w zależności od czasu wolnego wszystko :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
widowniawstaje Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 22-09-2011 08:58
tekst wysłałam. reszta już w jego słowach :) troszkę się denerwuje, bo bój z pewnością będzie zacięty. Ale przegrać w takim towarzystwie to żadna porażka:)
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
KociKurczak Użytkownik
  • Postów: 28
  • Skąd:
Dodane dnia 22-09-2011 09:02
Z tego co pamiętam, to żadnego tekstu jeszcze nie wysyłałam - czyżby ktoś się pode mnie podszywał? O_O
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 22-09-2011 09:29
:lol: Robi się ciekawie...
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
MamaMuchomorka Użytkownik
  • Postów: 187
  • Skąd: Nibylandia
Dodane dnia 22-09-2011 09:30
Siadam i piszę, mam na to równo godzinę, więc najwyżej poleci bez zakończenia ;)
Bardziej od wariatów, żal mi jedynie idiotów
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
KociKurczak Użytkownik
  • Postów: 28
  • Skąd:
Dodane dnia 22-09-2011 09:31
Wysłane :)
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-09-2011 09:53
Cytat:
jakub napisał/a:
Cytat:
Almari napisał/a:
Aha, i jeśli chętnych będzie przybywać, to mogę zrobić dwa turnieje naraz, może się nie pogubię i jakoś to ogarnę, no, ale zobaczymy :)

Ja mam taki pomysł, żeby wtedy jak będą chętni zrobić konkurs na 16 osób :D wtedy to bym się nawet pobawił w fazę grupową, 4 grupy po 4 osoby, każdy z każdym pojedynek, konkurs byłby długi i emocjonujący, z grup wychodziłby najlepszy do półfinału albo dwoje najlepszych do ćwierćfinału :D albo faza pucharowa od 1/8 od razu jeśli z tamtym za dużo zachodu by było :p taka luźna propozycja urozmaicenia przy zwiększonej ilości chętnych :smilewinkgrin: gdyby się spodobała oferuję swoją pomoc, nawet kosztem niebrania udziału czynnego :p

I osobiście też byłbym chętny do następnej edycji ale to w zależności od czasu wolnego wszystko :D


16 osób to za dużo. Też o tym myślałam, ale wklejenie potem tych 16 tekstów mija się trochę z celem. Poza tym turniej trwałby dwa miesiące, a to trochę za długo jednak. Nie ma dynamiki, a i dla was spory wysiłek, bo musielibyście napisać max 5 tekstów(jeśli ktoś przejdzie wszystkie etapy)



Przepraszam cię, Kocikurczaku, coś mi się pomieszało. Teraz brakuje już tylko tekstu MM. Czekamy :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
MamaMuchomorka Użytkownik
  • Postów: 187
  • Skąd: Nibylandia
Dodane dnia 22-09-2011 10:59
Poszło, daj tylko znać czy doszło :sourgrapes: ależ jestem teraz wypruta B)
Bardziej od wariatów, żal mi jedynie idiotów
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-09-2011 10:12
DRUGI ETAP

Tam się zrobił lekki offtop :D



Cisza przed burzą?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
vilanne Użytkownik
  • Postów: 39
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 30-09-2011 13:11
Temat doprawdy okazał się cięższy niż myślałam. Czy tylko ja jeszcze jestem w takim tyle? Obawiam się tej burzy, żeby piorun czy jaki inny grom z jasnego nieba mnie nie poraził :D

Wysyłać można do niedzieli? :)
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 30-09-2011 13:25
Do poniedziałku :) Napisałaś już?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
vilanne Użytkownik
  • Postów: 39
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 30-09-2011 13:50
Nie. Nawet nie zaczęłam. Snuję się tylko, szukając jakiegoś świeżego pomysłu, żeby to nie był odgrzewany kotlet :p
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 30-09-2011 13:58
Hehe, z każdym etapem trudniejsze hasło ;)

Trzymam za was kciuki, a to milczenie pewnie zwiastuje wielki wysiłek nad tekstami :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-10-2011 09:14
Zaglądam, zagrzewam i czekam, żeby zaklaskać i zagłosować :lol:

Z takim potencjałem dacie radę jak mawiał Edward G...
B)
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
KociKurczak Użytkownik
  • Postów: 28
  • Skąd:
Dodane dnia 02-10-2011 11:23
ale do poniedziałku rano, czy wieczór?
Do góry
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 02-10-2011 22:17
Cały poniedziałek macie :)



Czas się kurczy, jak tam prace? Postępują?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pojedynki literackie - I edycja
vilanne Użytkownik
  • Postów: 39
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 03-10-2011 14:19
Wysłane. Doszło? Muszę przyznać, że temat zmuszający do wysiłku umysłowego i znacznie bardziej niż poprzedni wymagał gimnastyki, by się zmieścić na tej jednej stronie A4. Choć przyjemność, że cokolwiek się udało na ten temat sklecić, jest bezcenna ;) A teraz wypoczynek i oczekiwanie jak potoczą się dalej losy :D
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]