Poradnik Poszukiwacza Przygód - zasady
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Poradnik Poszukiwacza Przygód - zasady
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 18-09-2011 00:48
Zgodnie z zasadami (kiedyś tam wpojonymi) nie czytam wcześniejszych postów i muszę w tym miejscu z głębi serca ostro zaprotestować: NIE PODOBA MI SIE TA ZABAWA NA TYM PORTALU. Jestem lekko zniesmaczona zarówno pomysłem jak i zezwoleniem na ten (chyba) nieprzemyślany krok.
Mieliśmy się tu bawic literaturą, czyż nie?
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poradnik Poszukiwacza Przygód - zasady
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 18-09-2011 01:09
Cytat:
Norules napisał/a:
Zabawy na zasadzie "dopisz własne zdanie" to nie jest fRPG...


jak na moje, to co się dzieje w temacie "Leśne Potyczki", jest właśnie frpg
a nie historią "dopisz własne zdanie"
ale z odpowiednio ograniczoną otoczką rpgową

oto próbka:
http://portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=41&thread_id=1523&rowstart=80

jak widać, zainteresowanie niewielkie, bo to raczej nie portal w tym stylu, ale opowieść się toczy, historia się rozwija

w związku z tym, założenie nowego tematu uważam za niepotrzebne dublowanie
wobec braku szerokiego odzewu społecznego
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: Poradnik Poszukiwacza Przygód - zasady
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-09-2011 11:35
Cytat:
w związku z tym, założenie nowego tematu uważam za niepotrzebne dublowanie
wobec braku szerokiego odzewu społecznego


Z tym jeszcze poczekamy. Tematy tego działu wiszą na PP niecałą dobę. Jeśli rzeczywiście inicjatywa będzie bez żadnego odzewu to umrze śmiercią naturalną.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poradnik Poszukiwacza Przygód - zasady
MamaMuchomorka Użytkownik
  • Postów: 187
  • Skąd: Nibylandia
Dodane dnia 18-09-2011 14:26
Ja się odezwę ale jutro więc dajcie mi czas do 9.00 max :D Bardzo ładnie proszę, każda zabawa na pp ma swoją wartość - tak sądzę i skoro przeszły inne idiotyzmy to czemu nie to :confused:
Bardziej od wariatów, żal mi jedynie idiotów
Do góry
Autor
RE: Poradnik Poszukiwacza Przygód - zasady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-09-2011 20:42
hej Almari, tu jest już coś takiego. Spóźniłem się ;/ Ja bym to widział inaczej. Ale podobno już nawet jest taka gra.



Cytat:
Jestem lekko zniesmaczona zarówno pomysłem jak i zezwoleniem na ten (chyba) nieprzemyślany krok.
Ale beton :lol: Jestem zniesmaczona pomysłem i zezwoleniem? Żal czytać podobne wypowiedzi. Portal jest twórczy a nie nazistowski. Ale ta forma też do mnie nie przemawia, zbyt sformalizowana ta forma. Z drugiej strony, forma z Leśnych potyczek jest zbyt luźna i przypomina mi Niekończącą się opowieść.
Do góry
Autor
RE: Poradnik Poszukiwacza Przygód - zasady
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-09-2011 20:42
Ale to nie o to chodzi. Idę na gg do cię.
Do góry
Numer GG
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.