Radio PePe
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Radio PePe
Norules Użytkownik
  • Postów: 284
  • Skąd: Cracow
Dodane dnia 07-12-2011 00:02
A jutro start 16. Czasem i mnie zaskakuje mój harmonogram ;)



A, jeszcze jedno. Jutrzejsza audycja będzie iść co pół godziny. W przerwach - kawałki Wiolina ;) Zaczynamy od 16, kolejna audycja w okolicach 16.30, następna o 17 i tak dalej...

Wiadomo, że co do sekundy nie będzie zgrane, dlatego polecam włączać trochę przed godziną 0, bo i mogę mieć inaczej zegarek ustawiony, 10sekund się gdzieś obiło i etc.

Zobaczymy jak ten system się sprawdzi ;) Rzecz jasna, proszę o wszelkie uwagi.
Nie dla idiotów :)

Nie mów mi: „Bądź realistką”
Ja, kochanie, chcę mieć wszystko
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 07-12-2011 07:29
Fajnie! :) Tylko ta makietka z radiem... Nie ma jakiejś nówki, coś na XXI wiek? To się tak szczerzy, że trochę strach. ;-)))
P.S. Dostałam reprymendę od domowników, którzy uznali pepowe radio za stare, samochodowe i pouczyli mnie, że w XXI wieku są tylko... wyświetlacze. :(
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-12-2011 13:41
Widocznie mamy stare dusze :D



Jeszcze prośba do wszystkich, którzy nagrywają do audycji, wymagających aktualności. Musicie niestety zastanowić się, czy jak puścimy waszą audycję w następnym tygodniu, czy informacje w niej zawarte będą wciąż aktualne. Jeśli na przykład komuś zależy bardzo, żeby jego nagranie poszło w pierwszy dzień tygodnia, bo potem straci na aktualności, to niech da znać albo od razu w mailu z nagraniem, albo na pw bądź gg. :)



Uwaga!

Dzisiaj obsuwa o godzinę, mówiąc żargonowym językiem. Tak więc, kolejna audycja pójdzie o 16. Za utrudnienia przepraszamy :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-12-2011 15:27
Niestety, nie nagram nic na przyszły tydzień - 6 dni prawie pod rząd mam zawalone pracą i nie bardzo będę miał chęć i siły na nagrywanie. Może puścicie coś innego w zamian?
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
Norules Użytkownik
  • Postów: 284
  • Skąd: Cracow
Dodane dnia 08-12-2011 15:39
Znaczy chyba zrobimy tak jak ostatnio - tydzień przerwy i potem znów, więc może zdążysz ;)
Nie dla idiotów :)

Nie mów mi: „Bądź realistką”
Ja, kochanie, chcę mieć wszystko
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-12-2011 16:29
Jeszcze sprawdzę grafik na następne dni, tzn. na ten tydzień od 19 do 25 grudnia - przed świętami będzie taki za... no, sami wiecie - więc podejrzewam, że dopiero coś po świętach. Ale to jeszcze nie jest pewne, dlatego jak sprawdzę w grafiku, jak pracuję wtedy dam znać.
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-12-2011 16:31
Okej, może ci się nazbiera więcej newsów do Nowinek przez ten czas i będzie o czym mówić :-)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-12-2011 01:18
Bassooner.... !!! :smilewinkgrin:
Gdzie jesteś ?
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 09-12-2011 15:59
przydałoby się zmienić link do ramówki....
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-12-2011 20:54
To moja działka :) wieczorem pojawi się aktualizacja



Ramówka uaktualniona.

Co do mojej audycji, to mimo szczerych chęci na pewno tym roku jej nie będzie. Mam teraz niestety za mało czasu, żeby prowadzić audycje, tym bardziej w weekendy.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-12-2011 23:28
Proponuję już zacząć nagrywać świąteczne teksty lub życzenia do radia. Zrobimy bożonarodzeniowy nastrój ^^
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 12-12-2011 23:41
wykopcie starą kolędę z pp ;)
ja mam też moje zeszłoroczne nagranie z domowego kolędowania z moimi consortes, ale je trzeba uciąć na końcu i wyczyścić szumy w Reaperze czy w Audiocity, na co czasu wybitnie nie mam ;)
jak ktoś się podejmie, to mogę przysłać, bo jak na prywatne nagranie, to brzmi nawet nawet ;)
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 13-12-2011 13:42
julassa trzeba by było pomęczyć o poprawę jakości. Chyba zgłaszał się na ochotnika.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-12-2011 17:45
Cytat:
mariamagdalena napisał/a:
wykopcie starą kolędę z pp ;)
ja mam też moje zeszłoroczne nagranie z domowego kolędowania z moimi consortes, ale je trzeba uciąć na końcu i wyczyścić szumy w Reaperze czy w Audiocity, na co czasu wybitnie nie mam ;)
jak ktoś się podejmie, to mogę przysłać, bo jak na prywatne nagranie, to brzmi nawet nawet ;)


Prześlij obowiązkowo na maila radiowego :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 13-12-2011 18:34
jak mnie się wyśle to moge zrobić
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 14-12-2011 00:20
ok, podeślę jutro w dzień. mam nadzieję, że nie jest do reszty przesterowane ;)

zapraszam też chętnych do odkopania i zaśpiewania "Ach Czyj to Syn" czyli angielskiej kolędy "What Child is this" na znaną melodię Greensleeves :) oraz "Aniołowie naszych pól" tłumaczonej z francuskiego, również na znaną melodię - są już oba utwory na pp :)
do "Ach Czyj to Syn" mogę podrzucić ładnej jakości nagranie akompaniamentu na pianinie, bo mam archiwalne ;)

sama bym z przyjemnością nagrała te kolędy,
ale chwilowo nie mam sprzętu, nawet w tak marnej jak powyżej jakości ;)
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: Radio PePe
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2011 12:15
Już niedługo w radiu usłyszycie muzykę rockowego zespołu Virus Ego! Płyta nosi tytuł " Epidemia", chłopaki dają czadu.



Uwaga!

Virus już w eterze, życzę miłego zarażania :D



Dziś wieczorem kolejna dawka rocka, tym razem bluesowego :D Zespół GRAM:

Gram to zespół łączący w sobie siłę rocka i subtelność bluesa. Różnorodne gusta muzyczne członków zespołu skutkują niesztampowymi rozwiązaniami muzycznymi . Zespół zadebiutował w inowrocławskim klubie okazjonalnym występem, który zapoczątkował serię nieplanowanych wcześniej koncertów, gdzie GRAM zawsze spotykał się z ciepłym przyjęciem. Grupę można było usłyszeć dotychczas w Bydgoszczy, Toruniu, Gniewkowie, Dąbrowie Biskupiej, Strzelnie, Żninie, Golubiu Dobrzyniu i Kowalewie Pomorskim. Są po nagraniu pierwszej płyty EP, a obecnie pracują nad nagraniem płyty LP.
O swojej muzyce i sobie samych mówią: „Gramy to co w nas siedzi, co nam w sercu gra...(...) "
Zespół tworzy piątka ludzi czerpiących ogromną radość ze wspólnego muzykowania: Łukasz Tubiszewski- frontman, wokalista, autor tekstów, Jacek Hołowacz - gitarzysta, autor tekstów, Krzysztof Kosiński - gitarzysta, autor tekstów, Łukasz Berkowski – basista, Asia „Demolka" Glubiak - perkusistka. Wszyscy członkowie zespołu są autorami muzyki, która powstaje podczas improwizacji na próbach Gram.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Norules Użytkownik
  • Postów: 284
  • Skąd: Cracow
Dodane dnia 18-12-2011 19:40
A ja tak jeszcze tylko przypomnę, że kolend nam trzeba ;)
Nie dla idiotów :)

Nie mów mi: „Bądź realistką”
Ja, kochanie, chcę mieć wszystko
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-12-2011 19:52
Kilka kolęd już mamy, doszły niedawno, dzięki życzliwości Elwiry :). Ale jak ktoś ma jeszcze, to bardzo chętnie :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Radio PePe
Norules Użytkownik
  • Postów: 284
  • Skąd: Cracow
Dodane dnia 18-12-2011 20:16
Mamy sporego pilota, nigdy za wiele :)
Nie dla idiotów :)

Nie mów mi: „Bądź realistką”
Ja, kochanie, chcę mieć wszystko
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]