Problem z awatarem
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
Problem z awatarem
Ewa L Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 08-12-2011 17:37
Witam,
jestem nowym użytkownikiem i niestety nie potrafię dodać awataru...mógłby mi ktoś krok po kroku objaśnić jak to się tutaj robi?

Nie potrafię również dodać do obserwowanych, utworów innych użytkowników, które mnie interesują. Trzeba podobno nacisnąć "obserwuj", ale ja nigdzie tego nie widzę:-(

Bardzo proszę o pomoc:-)
Moje bajanie:-)
Do góry
Autor
RE: Problem z awatarem
Kaero Użytkownik
  • Postów: 864
  • Skąd: Wałcz/Poznań
Dodane dnia 08-12-2011 18:05
Witaj, jeśli chodzi o dodanie awataru, robisz to poprzez edycję profilu: po prawej stronie w okienku Twojego profilu - własne menu - edytuj profil. Jako avatar dodajesz obrazek znajdujący się na Twoim komputerze (znajduje się tam okienko służące do tego - powinno być coś w stylu "Wstaw, "Z pliku...", nie pamiętam już dokładnie). Twój obrazek na avatar musi mieć odpowiednią rozdzielczość, chyba 100x100. Jeżeli nie będziesz mogła go wstawić, to znaczy że rozdzielczość nie jest taka, jak powinna.

A co do obserwacji tekstów, to nie wiedziałam, że coś takiego jest. Nigdzie tego nie widziałam. Wiem natomiast, że można sledzić interesujące nas tematy na forum.

Pozdrawiam:)
A ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Problem z awatarem
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-12-2011 18:13
Jeśli po radach kaero avatar wciąż nie będzie się chciał wgrać, to zmień nazwę pliku, który ma być avatarem na bardzo prostą np. aaa.jpg

Obserwacja tekstów nie jest możliwa w tej wersji portalu. W nowej, będzie można dodawać autorów i teksty do ulubionych, śledzić i wiele innych opcji :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Problem z awatarem
Ewa L Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 08-12-2011 22:18
Serdecznie dziękuję za odpowiedzi, popróbuję - może w końcu się uda:-)

Pozdrawiam.
Moje bajanie:-)
Do góry
Autor
RE: Problem z awatarem
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-12-2011 22:36
Jeśli nadal nie udało się wgrać avatara, proszę o wysłanie go na mój mail (jest w profilu).
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Problem z awatarem
Ewa L Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 08-12-2011 23:03
Udało się:-)
A problem polegał na tym, że jedynie skompresowałam ilość KB w pliku, a nie zmniejszyłam rozmiaru piks.
Robiłam to pierwszy raz, więc musiało to troszkę potrwać;-)

Jeszcze raz - dzięki:)
Moje bajanie:-)
Do góry
Autor
RE: Problem z awatarem
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-12-2011 23:12
W takim razie, skoro problem nieaktualny temat zamykam :-)
wiktororzel.pl
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.