Co Was smuci...
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Co Was smuci...
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 15-03-2010 11:43
Chyba w każdej klasie jest trochę takich "słodkich idiotek"(skąd się wzięło to "słodkie", to ja nie wiem), ale czy to powód, aby się smucić. Mnie takie persony raczej denerwują. Ale rzeczywiście lepiej je wyśmiać. nawet jak nie zrozumieją to może chociaż sobie poprawi się humor.B)

A ostatnio smuci mnie to, że mam za dużo rzeczy do zrobienia i nie starcza mi na wszystko czasu. Nawet chwilki na refleksje.
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co Was smuci...
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 15-03-2010 11:50
Mnie smuci wizja zycia, ktorego nigdy nie bede wiesc i patrzenie na osobe, ktora nigdy nie moze byc moja.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co Was smuci...
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 15-03-2010 11:59
Cytat:
Reynevan napisał/a:
...Przez trzy lata...? ;/

4 lata w typowo babskiej szkole za mną, uwierz mi - hormonki napieprzają nawet dłużej. Jak to się wyrwało na wycieczkę, to można było z tego wyrazu skreślić "wy"...

PS: Faaajny avatar...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co Was smuci...
Jolanastka Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 29-03-2010 21:03
Smutno mi że tak mało dorosłych ma czas dla swoich pociech zagonieni sprawami codziennymi:(:(
Do góry
Autor
RE: Co Was smuci...
miraeryka Użytkownik
  • Postów: 207
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 29-03-2010 21:14
Cytat:
Reynevan napisał/a:
Co mnie smuci? Moja klasa, w której jest pełno idiotek.


Znam to doskonale, ale jeszcze tylko miesiąc:) i koniec LO oraz widoku pewnych "pań"!

Dużo nerwów, sporów, głupota, której nie zdzierżę, z tym mi się kojarzą i z tego powodu mi smutno.

Poza tym smutno mi, gdy próbuje myśleć o przyszłości, niby ma być pięknie, studia itp., ale boję się, jakich po drodze spotkam ludzi (licealne doświadczenia) ...
"Pamiętaj, musisz mieć kredens. Twój świat się zawali
a kredens jeszcze będzie stał. All you need is kredens
i dużo, dużo naczyń, które łatwiej zapełnić
niż pustkę."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co Was smuci...
Sissi Użytkownik
  • Postów: 168
  • Skąd: Gdzieś w Polsce ;)
Dodane dnia 29-03-2010 21:44
Co mnie smuci? Wizja życia bez tego, co kocham, życia którego pragnęłam i które nigdy nie będzie moim udziałem....
"Gdyby mi kazały wyroki ponure,
na ziemi się meldować, by drugi raz żyć,
chciałbym starą z mundurem wdziać na siebie skórę
Po staremy wojować, kochać się i pić" - Bolesław Wieniawa-Długoszowski "Ułańska jesień"
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.