Co ostatnio oglądaliście?
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
SkyBlake Użytkownik
Dodane dnia 08-01-2019 20:17
Ostatnim filmem jaki widziałam, był Aquaman. Aczkolwiek od dłuższego czasu poza próbą ukończenia książki, oglądam serial l"Criminal mind".
Do góry
Autor
mike17 Użytkownik
Dodane dnia 25-01-2019 15:25
Odświeżyłem "Imię róży" - wielce zacna pozycja filmowa :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
Nalka31 Użytkownik
Dodane dnia 30-01-2019 22:02
KatarzynaKonopkaChludzinska napisała:
"Ona"
Spike Jonze nakręcił film(na podstawie własnego scenariusza) o tym, jak bardzo Internet zmienił relacje międzyludzkie. Mężczyzna kupuje nowy system operacyjny, wyposażony w sztuczną inteligencję. System potrafi odczuwać emocje, nawet przybrał dla siebie imię Samantha.
Zaczyna się komunikować z nią, a z czasem okazuje się, że Samantha staje się mu bliższa niż ktokolwiek z ludzi, których poznał. Mimo, że nie może poczuć dotyku jej ciała, bo go po prostu nie ma. Pomimo faktu, że nie jest człowiekiem, lecz wirtualnym awatarem.
Korzystamy z kominikatorów internetowych, powszechnie udzielamy się w mediach społecznościowych. Jeszcze gdy się urodziłam, ta wizja komunikacji wydawała się być wizją przyszłości z powieści Stanisława Lema albo cyberpunku. Ciągle jednak jeszcze tak komunikujemy się z realnymi ludźmi. "Ona" zmusza do pytania: czy wirtualne relacje mogą zastąpić te prawdziwe? Czy komunikatory i komputery mogą zastąpić żywego człowieka?

Dość specyficzny film, to prawda. Jeśli ktoś zadaje sobie takie pytania, to polecam.

A swoją drogą, to ostatnio odświeżyłam w pamięci kilka filmów o "Winnetou" i obejrzałam "Deadpoola" Dość specyficzny humor. Jeśli ktoś chce się tylko pośmiać i lubi absurdy, to jak najbardziej. :)
Wiatr kroczy moim śladem. Nie, nie kroczy. To ja jestem Wiatr.

Nie mam na imię NATALIA ;)

http://zwiatrem-podwiatr.blogspot.com/

www.e-gify.pl/gify/lokomocja/statki/statki7.gif
Do góry
Numer GG
Autor
bertka Użytkownik
Dodane dnia 21-02-2019 11:35
Ja ostatnio oglądam na Netflixie serial "Narcos". Słyszałam też dobre opinie o filmie, który niedawno pojawił się w kinach - Green book - ogładał ktoś?
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia"
Do góry
Strona WWW
Autor
mike17 Użytkownik
Dodane dnia 25-02-2019 17:22
"Hellraiser" - wszystkie części kultowego horroru :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
SzalonaJulka Użytkownik
Dodane dnia 28-02-2019 02:26
Lekkie, łatwe i przyjemne seriale na Netflixie - te poważniejsze na razie odhaczam na przyszłość... Z tych dotychczas obejrzanych tylko "The Kominsky Method" mogę polecić, za to z pełną odpowiedzialnością :)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
Amanda2 Użytkownik
Netflix ma wiele fajnych produkcji to trzeba przyznać. Na to też lubie czasem do klasyków wrócić. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://story-planet.com/pl/.../351 jeśli też lubicie dobry film i dobrą książke. Dowiecie się tam coś więcej o miejscach związanych z fabułą
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
  • Zola111
  • 22/03/2019 01:05
  • Czyżby poetom zacięła się pisawka? [link]
  • Kushi
  • 21/03/2019 21:23
  • Na nocne marzenia i dobre sny Kochani łapcie [link]
  • mike17
  • 20/03/2019 20:36
  • Tu przedstawiam KONKURSOWE NAMIARY : [link]
  • mike17
  • 20/03/2019 20:35
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać małą miniaturkę. Pozostanie miłe wrażenie, że się wzięło udział w fajnym konkursie i pozostawiło po sobie znak
Wspierają nas