Forum nie śpi, forum czuwa!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Forum nie śpi, forum czuwa!
Koniczyna Użytkownik
Dodane dnia 07-07-2017 21:25
Dzieńdobry wszystkim!
Bardzo miło mi was poznać! Nazywam się Koniczyna. Niedawno zamieściłam pierwszy tekst na portalu. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj rozwinąć swoje ( niestety niemal zerowe, jak mniemam ) umiejętności, ale cóż, każdy kiedyś zaczynał.
Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam!
Do góry
Autor
RE: Forum nie śpi, forum czuwa!
Krzysztof Konrad Użytkownik
Hej :) Uda się, tylko trzeba pracować i nie zniechęcać się. Widzę, że jesteś ze Szczytna :) jaki ten świat mały...
Do góry
  • Skocz do forum:
ShoutBox
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 22:09
  • Tru. Ale niektórych słucha się pierońsko dobrze :)
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 21:41
  • Mam taką teorię, że pisarze to kretacze i krasomowcy. Gadają dużo o niczym, ale sami nie wiedzą co i jak :
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:57
  • Rozumiem, nie znam niestety dobrych podręczników warsztatowych, chociaż Pinkera już mam kupionego i czeka na czytanie. Jest dużo takiej literatury po angielsku.
  • Maru
  • 24/07/2017 20:51
  • Uwaga, chwalę się! ^^ Lipcowy numer Histerii, a w nim moja "Sprawiedliwość"! :D
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 20:38
  • Właśnie takie mnie nie interesują, gdyż nie mam kłopotów z motywacją. Jak chce to po prostu to robię. Ale byłoby miło dobrze wykonywać tę robotę.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:37
  • Ale jeżeli ktoś lubi i potrzebuje takiego klimatu, to ksiazka spełnia swoje zadanie.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:05
  • Krzysztof Konrad, "Będę pisarzem" Dorothei Brande jest całkiem całkiem, tylko trzeba wziac pod uwagę, że to jest poradnik czysto inspiratywny, motywujący. Nie ma tam za wiele o warsztacie.
Wspierają nas