Dobry!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Dobry!
Wilhelmina Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 07-11-2012 12:29
Jestem czekoladoholiczką, książkoholiczką, muzykoholiczką. Kocham biegać i robię to w każdej wolnej chwili. Dużo czytam, dużo piszę. Mówią, że jestem outsajderką, zbyt często wyłączam się ze świata rzeczywistego i zamykam się w swoim własnym. Nie lubię ludzi, choć zdarzają się wyjątki. Jestem normalna, chociaż często mam głupawki, czyli napady śmiechu i ogólnej radości. Jestem mała, więc piękna. Ponoć jestem fajna, tak w sumie. No to witajcie.
Do góry
Autor
RE: Dobry!
Druus Użytkownik
  • Postów: 211
  • Skąd: Tanger
Dodane dnia 07-11-2012 12:53
Nikt się nie chce przywitać? Ja witam uprzejmie;)
Do góry
Autor
RE: Dobry!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-11-2012 13:08
Mówisz, że biegasz, ale raczej gonisz czy uciekasz?
Do góry
Autor
RE: Dobry!
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 07-11-2012 13:14
Może ucieka z tym, co wcześniej dogoniła ;).

Witaj, rozgość się i działaj, Biegoholiczko :)
Do góry
Autor
RE: Dobry!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 07-11-2012 13:20
Witaj, Wilhelmino!
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Dobry!
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 07-11-2012 14:17
cześć, cześć!
wszystkie holizmy muszą zrobić miejsce na ten nadchodzący - uzależnienie od portalu :D :p
fajnie, że jesteś. tutaj od ludzi stronić nie musisz - tworzymy wspólny świat.
pozostaje mi teraz życzyć dobrej zabawy! :D :D
pozdrawiam ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Dobry!
coca_monka Użytkownik
  • Postów: 1249
  • Skąd: Paris
Dodane dnia 07-11-2012 21:27
Cytat:
Wilhelmina napisał/a:
Jestem czekoladoholiczką, książkoholiczką, muzykoholiczką. Kocham biegać i robię to w każdej wolnej chwili. Dużo czytam, dużo piszę. Mówią, że jestem outsajderką, zbyt często wyłączam się ze świata rzeczywistego i zamykam się w swoim własnym. Nie lubię ludzi, choć zdarzają się wyjątki. Jestem normalna, chociaż często mam głupawki, czyli napady śmiechu i ogólnej radości. Jestem mała, więc piękna. Ponoć jestem fajna, tak w sumie. No to witajcie.


no, no, jakbym czytała o sobie :D oprócz nielubienia ludzi, bo są mi obojętni, poza tymi, którzy nie są. im mniej złości w życiu, tym zdrowiej.
jestem małego/słusznego wzrostu biegoholiczką, czyli jest nas tu już dwie! będzie okazja założyć wątek na forum dla biegaczek i aczy.


Witaj na portalu, rozgość się, publikuj i bądź ;)
fata nolentem trahunt
dla niektórych droga do domu prowadzi tylko przed siebie
Do góry
Autor
RE: Dobry!
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 08-11-2012 00:58
Cytat:
Wilhelmina napisał/a:
Jestem czekoladoholiczką, książkoholiczką, muzykoholiczką. Kocham biegać i robię to w każdej wolnej chwili. Dużo czytam, dużo piszę. Mówią, że jestem outsajderką, zbyt często wyłączam się ze świata rzeczywistego i zamykam się w swoim własnym. Nie lubię ludzi, choć zdarzają się wyjątki. Jestem normalna, chociaż często mam głupawki, czyli napady śmiechu i ogólnej radości. Jestem mała, więc piękna. Ponoć jestem fajna, tak w sumie. No to witajcie.


Jak Ty, kurna, masz na to czas? Podziwiam! Jakby co, to ja jestem Twoim fanem.
Do góry
Autor
RE: Dobry!
Wilhelmina Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 08-11-2012 14:14
Cytat:
Ekszyn Dupacycki napisał/a:
Mówisz, że biegasz, ale raczej gonisz czy uciekasz?
Czasem gonię, czasem uciekam.

Cytat:
Jak Ty, kurna, masz na to czas?
Doba ma dwadzieścia cztery godziny, to aż nadmiar czasu.

Cytat:
jestem małego/słusznego wzrostu biegoholiczką, czyli jest nas tu już dwie!
Piona!

Dziękuję, dziękuję, dziękuję - za tak miłe powitanie.
Do góry
Autor
RE: Dobry!
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 15-11-2012 20:13
Gruess dich!

Nie, nie. Przejęzyczenie, rozumiem. Doba ma dwadzieścia cztery godziny - tylko tyle...

Trafiłaś z awatarem, koty są słuszne. No a przynajmniej ja mam do nich swoją słuszność. ;)

No, tymczasem.
Do góry
Autor
RE: Dobry!
pawelxy1 Użytkownik
  • Postów: 22
  • Skąd:
Dodane dnia 16-11-2012 12:21
Witamy:)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.