W co gracie :P
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
W co gracie :P
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-04-2006 20:27
Ciekaw jestem w co gracie oprócz of course buszowania w książkach i łamania pióra ;)

Ja czasem pyknę w et (mulitplayerowy fps), no i jak pojawi się jakaś dobra przygodówka to również nie wzgardzę :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2006 23:02
ja naparzam obecnie w Heroes, ale nie z tych nowych wersji... oldschollowa 2 część wymiata. uwielbiam tez Dugeon Keeper... gra, która jest dla mnie jak narkotyk.
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
koniokrad Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 17-04-2006 10:36
Z Herosów najbardziej lubie 3 część :)
Do góry
Identyfikator Tlen
Autor
RE: W co gracie :P
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2006 12:11
Jak dla mnie Heroes 3 też wymiata. Co jakiś czas do niej wracam. Teraz rzadko grywam w cokolwiek, ale najczęściej w GTA SA i Fifa 06.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co gracie :P
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 12:42
ja od Herosów wolałem Disciples..sam nie wiem dlaczego :p
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Deaven Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 13:46
ja dużo pogrywam w strategie - głównie w Total Annihilation, Hirołsy też są ok. Kiedyś bawiłem sie dużo w MMORPGi ale już mnie nie kręcą. Lubie też porządne strzelanki, zwłaszcza te oparte na Half-Lifie
Wierzę w trolle.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: W co gracie :P
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2006 14:15
Postrzelać też lubię. Uwielbiam obie części Max'a Payne'a B)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co gracie :P
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2006 14:39
jesli chodzi o cos gdzie sie strzela to zatrzymalem sie dawno temu w tym temacie... uwielbiałem przechodzic sobie kilka razy dziennie Duken Nuken (ale 3 d) wypas... jako małolat grałem w to non stop. a jesli juz tak siegam daleko pamiecia to moja pierwszą grą byl Carmageddon... do dzis lubie czasem sobie troche porozjezdzać. mniam
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 18:40
ze staraych gier, tak jak marcin pykałem (patrzyłem jak brat gra) w wolfa 3d :] Duken był potem, wolf byl pierwszą trójwymiarową strzelanką :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2006 19:00
po wolfensteinie mielismy z kumplami taka banie, ze ganailismy po koszarach i strzelalismy patykowymi karabinami:p
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 19:22
:D:D dobre :p wolf to była klasa - moja pierwsza gra na kosmicznym procku 4.8.6 - była już zainstalowana :]
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
zuku Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd: Dobrzejów
Dodane dnia 17-04-2006 21:05
nowe gta i nowe nfs
Chuck Norris przeszedł całe Simsy
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Deaven Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 21:47
Cytat:
Marcin Rojcewicz napisał/a:
po wolfensteinie mielismy z kumplami taka banie, ze ganailismy po koszarach i strzelalismy patykowymi karabinami:p


no widzisz ja już trzeci rok mam taką banie że ganiam po koszarach, poligonach, lasach, fabrykach i sie strzelamy replikami na kulki - nazywa sie to ASG - prawie paintball z tym że bardziej realistyczne :) to jest zdecydowanie najlepsza strzelanka B)
Wierzę w trolle.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: W co gracie :P
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 22:24
ja zakupiłem sobie elektryka niedawno :p
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Deaven Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-04-2006 09:26
no ale jakiego? elektryki wachają się pomiędzy 50-5000 zł więc dużo to nie mówi ;) ja na razie zadowalam się sprężyną (Socom Mk23 - pistolet ale mimo wszystko dobry) a niedługo zakupię tego kałaszka: http://taiwangun.com/index.php?str=product&product_id=173

jak kogoś interesuje jak taka zabawa mniej więcej wygląda to tu jest przykład - http://video.google.com/videoplay?docid=1348759864577779666&q=airsoft&pl=true
Wierzę w trolle.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: W co gracie :P
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 21-04-2006 01:05
Właśnie pogrywam w Pro Evolution Soccer 5. Niezła gierka! Do tej pory znałem tylko Fifę.
"It's only after you've lost everything that you're free to do anything."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co gracie :P
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-08-2006 19:11
Ja w gierki już nie gram (wyrosłem?!). Ale z sentymentem zawsze wspominam ''Wasteland'' (ktośto jeszcze pamięta?), SWOS 1995/96, Falluot (1,2 i Tacticks), Cywilizacja 3, Deus Ex i Plascape:Torment.
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-08-2006 20:15
ostatnia gra w jaką grałem na poważnie to Still Life. (przygodówka) Jak dla mnie - gra ideał. Coś jakby wczucie się w dedektywa rozwiązującego zagadkę Kuby rozpruwacza tylko, że w dwóch wymiarach czasowych :]
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-08-2006 20:48
Ja ostatnio grałem w Herousów V.
Do góry
Autor
RE: W co gracie :P
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 23-08-2006 19:24
A to zależy... Ambicjonalnie - to Disciplies Bunt Elfów - kampanie wszystkimi rasami (ludzie rulez :D ). A jak mam ochotę sobie niezobowiązująco pobiegać, to GTA San Andreas - nie misje, nie zadania, ale jakiś spacerek, jakaś przejażdżka motorkiem, ewentualnie jakieś latanie samolotem buahahahaha :D. A generalnie lubię wyścigówki, takiego NFS Underground 2 przeszedłem wszystkimi samochodami dostępnymi na samym początku, teraz mam ochotę na Most Wanted, ale czasu brak :/.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]