Nowa odsłona
Autor
Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-12-2012 21:34
Witamy na nowym portalu! Mamy nadzieję, że nowa odsłona spełni wasze oczekiwania. W tym temacie można zgłaszać ewentualne błędy, a także pytać jeśli nie do końca rozumiecie nowe funkcjonalności. Wasze pytania wykorzystam do uzupełnienia FAQ (http://www.portal-pisarski.pl/faq)

Miłego surfowania!
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 00:35
Być może to kwestia przyzwyczajenia ( zobaczymy za miesiąc. ;) ), ale teraz mam wrażenie, że Portal, hmm... zwrócił się w stronę designu innych podobnych serwisów.

Do jutra postaram się zrobić szczegółową listę, co mi przeszkadza, a co nie (mam nadzieję, że to w tym wątku :shy: ), niemniej już teraz mogę powiedzieć, że emoty straciły część dawnego, a zyskały nowy urok (muszę się przezwyczaić). No i super, że shoutbox nareszcie dostępny jest zewsząd. :)
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2012 00:46
Wszelakie sugestie mile widziane, tak, to w tym temacie ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
ponizej_dna Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2012 01:15
Gdy się wchodzi w zakładkę KONTAKT -> adresat to jest literówka 'wyślij do wszysttkich' zamiast wszystkich, ot co kosmetyczne ;]
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2012 01:16
Dziękujemy za zgłoszenie ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 05:12
Czy zniknęła możliwość wyłączania i blokowania komentarzy pod tekstami? Czasem chcę podać link, ale w połączeniu z wypowiedziami komentatorów bywa dziwnie, nawet "głupio". Komu zgłaszać prośby o usunięcie tekstu? Można poprosić podobnie o zdjęcie komentarzy? Czy można zamieszczając tekst prosić o nie dodawanie opinii? Pod moimi wierszami wróciły wyłączone komentarze. Powinnam je teraz zgłosić? Nie mam czasu wracać pod wiersze i szukać, tymczasem czytelnik na nie trafi. A może uwidocznić komentarze, jedynie zalogowanym? Chodzi o dawne teksty, bo pod nowymi można już zgłosić komentarz obrażający autora. Stare wiszą, ludzie to czytają.:( Jak się kontaktować, jeśli są pytania?
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nowa odsłona
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 09:54
Pomimo tego, że się jakiś czas temu wylogowałem, wciąż świeciłem się jako zalogowany.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
pierzak Użytkownik
  • Postów: 704
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 16-12-2012 10:02
Serwer może chwilę mulić, także na razie to normalne :D
"...niewidzialni jak wiatr, pozbawieni rysów jak czas..."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nowa odsłona
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 10:16
Nie pokazuje się nad avatarem ostatnio komentowany utwór.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2012 10:37
julanda napisał/a:
Czy zniknęła możliwość wyłączania i blokowania komentarzy pod tekstami?


Ta opcja jest zarezerwowana dla redaktorów, użytkownik nie będzie mógł blokować komentarzy pod własnymi tekstami.

julanda napisał/a:
Komu zgłaszać prośby o usunięcie tekstu?


Tekst można usunać samemu po 7 dniach od publikacji przez zakładkę Moje artykuły - http://www.portal-pisarski.pl/moje-artykuly

julanda napisał/a:
Można poprosić podobnie o zdjęcie komentarzy?


Obok każdego komentarza jest ikonka z wykrzyknikiem, nieregulaminowe komentarze można zgłaszać redakcji.

julanda napisał/a:
A może uwidocznić komentarze, jedynie zalogowanym?


Ten pomysł jest bezsensowny.

mike17 napisał/a:
Pomimo tego, że się jakiś czas temu wylogowałem, wciąż świeciłem się jako zalogowany.


Panel z ostatnio widzianymi użytkownikami jest odświeżany co 5 minut, żeby nie obciążać bazy danych.

mike17 napisał/a:
Nie pokazuje się nad avatarem ostatnio komentowany utwór.


Komunikaty odnośnie ostatniego komentarza do naszych tekstów znajdują się w Panelu użytkownika.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 10:46
Rozumiem, ale zaprzeszłość i stare komentarze? Nie przejrzę wszystkich z braku czasu, aby zgłosić, poza tym, to byłaby żmudna praca. A, jak wspomniałam, czytelnik tam trafia, więc je znajdzie. Chodzi mi też o szybki kontakt z Administracją, abym nie musiała się zastanawiać, do kogo mogę napisać i poprosić, czy ktoś z Adminów ma czas, czy to akurat jego działka, itd. Tak więc miejsce, skrzynka, typu: kontakt, gdzie się wpisuje, co i jak, później "klik".

Opcja wylogowania pod avatarem była podręczna, obecnie trzeba przemierzyć cały ekran i trafić w "wyloguj". Przy zużytych oczach, jest to coś w rodzaju "chybił/trafił".
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2012 10:54
julanda napisał/a:
Nie przejrzę wszystkich z braku czasu, aby zgłosić, poza tym, to byłaby żmudna praca.


Gdzie tu logika? Jakieś komentarze mi nie pasują, ale nie wiem jakie, poszukajcie... Przecież w tej materii nic się nie zmieniło, redakcja dalej będzie pilnować i upominać, a użytkownicy mogą tylko to zadanie ułatwić po przez zgłaszania nieregulaminowych treści.

julanda napisał/a:
Chodzi mi też o szybki kontakt z Administracją, abym nie musiała się zastanawiać, do kogo mogę napisać i poprosić, czy ktoś z Adminów ma czas, czy to akurat jego działka, itd


Wszyscy redaktorzy znajdują się tutaj: http://www.portal-pisarski.pl/redaktorzy

julanda napisał/a:
Opcja wylogowania pod avatarem była podręczna


Była podręczna, bo się do tego przyzwyczaiłaś. Obecny panel logowania jest o wiele lepiej wyeksponowany.

julanda napisał/a:
Przy zużytych oczach, jest to coś w rodzaju "chybił/trafił".


Przecież to tylko jedno kliknięcie... :upset: w dodatku czcionka napisu wyloguj jest większa od reszty treści na stronie.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 11:53
Przy kliknięciu na "Pokaż tylko nieczytane teksty" w "Ostaniej prozie" > 500 Błąd wewnętrzny.
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2012 11:59
Sprawdzałem teraz ten link, działa. Widocznie trafiłeś na "zły moment" naszego serwera.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 12:05
Serwer mnie nie lubi, klikam już 10 raz i to samo. ;)
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2012 12:09
Mówisz o tym linku: http://www.portal-pisarski.pl/ostatnio-dodana/proza/nieczytane , tak ?
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2012 12:12
Tak.
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Kaero Użytkownik
  • Postów: 864
  • Skąd: Wałcz/Poznań
Dodane dnia 16-12-2012 12:20
A ja mam pytanie, dlaczego nicki redaktorów nie są wyróżnione innym kolorem? Wprawdzie starsi użytkownicy wiedzą, kto jest kim, ale dla świeżaków będzie problem: nie będą wiedzieli, do kogo się zwrócić, a wątpię, żeby chciało im się szukać po całym portalu zakładki z listą redaktorów.
A ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nowa odsłona
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-12-2012 12:22
Podoba mi się, choć przez ten nowoczesny dizajn Portal stracił trochę uroku. Ale spoko - przyzwyczaję się.
Fajnie, że można wybrać ciemną lub jasną tonację.
Co do pytań, to na razie brak jakiś konstruktywnych, trochę pobuszuję, to pewnie się jakieś znajdą.
Kurczę, znowu mnie tu strasznie dawno nie było.
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2012 12:25
Kaero napisała:
dlaczego nicki redaktorów nie są wyróżnione innym kolorem? Wprawdzie starsi użytkownicy wiedzą, kto jest kim, ale dla świeżaków będzie problem: nie będą wiedzieli, do kogo się zwrócić, a wątpię, żeby chciało im się szukać po całym portalu zakładki z listą redaktorów.


Bardzo dobre spostrzeżenie, moim skromnym zdaniem.

:upset:
i jeszcze jeden
:upset:
i z lewej
:upset:
i zza głowy
:upset:


Ann.
Radio Sfera.

Gramy swoje na
http://sfera.umk.pl
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.