Nowa odsłona
Autor
RE: Nowa odsłona
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-01-2013 23:57
Witajcie.

Od dłuższego czasu przyglądam się liście zalogowanych i wylogowanych użytkowników. To, co zwróciło moją uwagę to fakt, że użycie funkcji "ukryj" wymazuje niejako użytkownika z wizualnego życia portalu, jeśli oczywiście ktoś zwraca na to uwagę. Pod ramką jest pewnie miejsce na linijkę np. ukrytych użytkowników. Myślę, że z choćby etycznego punktu widzenia mogło by być to pomocne dla innych.
To tylko sugestia.

Pozdrawiam Alex.
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 10-01-2013 00:06
Przemyślimy osobną rubrykę: Ukrytych: [liczba]

Pozdrawiam :-)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 10-01-2013 21:24
O to to, dołączam się do prośby. :)
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-01-2013 13:11
Poprawiono:

- Multicytaty
- dodawanie cytatów za kursorem(problem z edycją dłuższego komentarza i cytowaniem)
- błąd z nieistniejącym śledzonym tekstem usuniętego autora
- drobne poprawki stylu

Dodano:

Dwie nowe rubryki do modułu recenzji (Kategoria, Wydawnictwo)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-01-2013 16:22
O jak szybko ;-) Dziękuję.
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-01-2013 21:16
poranna_kawa napisał:
O jak szybko ;-) Dziękuję.


Do usług ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-01-2013 15:27
Dzięki. :-)
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2013 15:47
Uprzejmie donoszę, ze cytat wchodzi już dokładnie w to miejsce, w którym się ustawi kursor. Jeszcze raz dzięki ;-)
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-02-2013 13:05
poranna_kawa napisał:
Uprzejmie donoszę, ze cytat wchodzi już dokładnie w to miejsce, w którym się ustawi kursor. Jeszcze raz dzięki ;-)


Cieszy nas to bardzo :)

Dodany został panel z poczekalnią (Panel użytkownika)

Po najechaniu myszką na tytuł tekstu pojawia się data zgłoszenia, ilość tekstów w poczekalnia oraz liczba dodanych tekstów w danym dniu.

[Dodano 13-02-2013 13:52]
Ostatnio dodano:

Panel z ostatnio komentującymi (dynamiczne odświeżanie, możliwość przewijania starszych komentarzy)
Chowanie wybranych paneli (proza/ poezja): ssl6.ovh.net/~portalpi/roboczy/Skriny/chowanie.png
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
wodniczka Użytkownik
  • Postów: 107
  • Skąd:
Dodane dnia 15-02-2013 19:31
Nie mogę kliknąć dalej w ikonkę ''pomógł'':). Czasami jak chcę napisać na ''czacie'' pojawia się błąd 404, czego kiedyś nie miałam. Miałam też błąd z dodaniem komentarza. Kiedyś tych problemów nie było:). Wiec chyba to jednak nie wina przeglądarki:):). Edytor nie działa ale już się przyzwyczaiłam:):)
Tutaj zaznaczam edytor działa w pełni i przy pisaniu mailu ale przy dodawaniu komentarza nie:).
Pozdrawiam
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-02-2013 19:42
Strona została przetestowana wszystkimi dostępnymi przeglądarkami i działa bez zarzutów. Często aktualizujemy system, wprowadzamy nowe modyfikacje i Twoja przeglądarka przechowuje stare, niezaktualizowane skrypty (Internet Explorer, szczególnie starsze wersje jest jednym z najgorszych wyborów jeśli chodzi o korzystanie z internetu). W skrócie rzecz ujmując radzę wcisnąć na stronie głównej CTRL + F5, żeby wszystko się ładnie odświeżyło + ewentualnie w tych miejscach gdzie coś nie działa jak należy (tak samo CTRL +F5).
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
wodniczka Użytkownik
  • Postów: 107
  • Skąd:
Dodane dnia 15-02-2013 21:14
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, postmaster@www.portal-pisarski.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error lo

teraz już dochodzą takie błędy.
Każda przeglądarka ma wady i zalety. ostatnio pisali o foxie który ma straszne niedociągniecia:).


i jak może ten sam edytor działać tutaj na forum a przy komentarzach już nie:):). Ale widzę, że nie dojdziemy do porozumienia:):). Na innych stronach nie mam żadnych problemów:):). Ale dziękuję za odpowiedź;)
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-02-2013 21:16
Internal SE, to akurat błąd serwera niewynikający w żadnym wypadku z naszego systemu, po prostu trafiłaś na krótką awarię. Kluczem jest to, żeby mieć przeglądarkę zaktualizowaną. Stare wersje IE są do bani, a jeśli chodzi o FF, to jest to jedna z najlepiej dopracowanych przeglądarek w sieci.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 18-03-2013 10:12
Chciałbym zabrać głos ws dodawania ocen PO wystawieniu komentarza.

Czasem zdarzy się, że człowiek już wstawi koment ale zapomni dać ocenę. I w funkcji edycja nie ma takiej możliwości (tj można dopisać czy pozmieniać post, ale NIE DAJE SIĘ wpisać oceny). Dopiero trzeba pisać nowy post (czyli czekać, aż ktoś coś napisze, bo swoich jeden po drugi system nie przyjmuje) i dopiero wtedy się udaje.

Nie jest to jakiś straszny bug, jednak nie ułatwia komentowania na PP.


Pozdrawiam,

DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-03-2013 13:46
Mam sugestię, by zmienić kolor tematów, w których jest więcej niż 20 postów, z czerwonego na ciemny szary - albo coś w ten deseń. Bo czerwony zbyt wyróżnia, jakby w tym temacie było coś innego, a inny odcień szarego będzie z jednej strony mówił, że temat jest wyróżniony, a z drugiej będzie sugerował podobieństwo do innych tematów.
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 13-04-2013 19:53
Mam cały czas problemy z edycją wstawianego tekstu. Obecny tekst, który jest w poczekalni: nie dało się sformatować tytułu na środku strony, mimo użycia funkcji center. Poprzedni tekst: to samo. Dopiero po publikacji funkcja ta zadziałała.

Podobnie ma się sprawa z myślnikami. Na początku zdań są one gubione przez edytor i później trzeba poświęcić czas na ponowne edytowanie tekstu w edytorze PP.

Nadal twierdzę, że poprzednia wersja edytora tekstów stawianych pracowała o niebo lepiej.


Problem konsultowałem z siłami technicznymi PP, jednak bez skutku.

Pozdrawiam,

Dobra Cobra
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-04-2013 20:35
Jak masz problemy z edytorem wizualnym, przełącz sobie na wersję tradycyjną - proste ;) Tutaj mamy niestety małe pole manewru, nie stać nas na dedykowany edytor pod Portal, dlatego korzystamy z darmowego oprogramowania.


EDIT:

pojawiła się nowa wersja rozwojowa edytora, z którego korzysta portal. Jak tylko pojawi się oficjalna dokumentacja, potrzebna do implementacji oprogramowania uruchomimy testy, gdzie każdy z was będzie mógł ów edytor przetestować.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-04-2013 12:48
Wyskakuje mi "500 Błąd wewnętrzny", po próbie wyszukania tekstu w polu tekstowym na stronie głównej forum.
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 25-04-2013 12:54
To chwilowy błąd wynikający z przeciążenia bazy danych. Przymierzamy się do kupna nowego serwera, bo ten nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Ale na razie musimy się dobrze przyjrzeć firmie, której chcemy powierzyć hostowanie, więc nie nastąpi to na pewno wcześniej niż za jakieś dwa, trzy miesiące.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nowa odsłona
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-04-2013 12:57
Ok. :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]