Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2013 21:58
Mnie chwilowo nie ma, ale może bury zna jakieś fajne miejsce gdzie można by pójść. Rozdroże jest takie sobie...:)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 23-05-2013 23:42
A ja raczej jednak w tym terminie odpadnę ze względów zdrowotnych... Przepraszam najmocniej. Bawcie się dobrze :)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 24-05-2013 01:30
Oj. Szkoda. :( Zdrowiej szybko...

Ale jest jeszcze sierpień, jakby nie było. Nie tak odlegle.
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 24-05-2013 07:54
Jeden z Irish Pubów jest blisko, ale to chyba raczej inny klimat ;)
Tam obok Rozdroża, to kiedyś był Blues Bar, który bardzo lubiłem, ale niestety zmarł. Teraz jet chyba jakieś coś ą-ę, ale nie jestem pewien.
Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak daleko jesteście skłonni od tych Łazienek odejść/odjechać.
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 24-05-2013 11:21
Byłam tam w sobotę. Otóż z ciekawszych miejsc to jednak Rozdroże tylko blisko Łazienek. Są bary szybkiej obsługi, ale to wiadomo, stoliki dwa niemal na chodniku. Do pubu nie wchodziłam.
Więc czy chcemy te Łazienki? Moim zdanie pomysł fajny. Tylko zostaje nam albo znane Rozdroże albo transportowanie się całą ekipą gdzieś indziej. I pytanie, gdzie, jeśli tak. Jak daleko możemy?
Nie chcę decydować sama, żeby później nie było, że coś tam. Na przykład, że ktoś przyjezdny, jechał, jechał i później mu jeszcze w autobusie jechać kazałam.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 24-05-2013 13:46
W zasadzie nie muszą to być przecież Łazienki... Chodziło mi o miejsce zielone koło jakiegoś pubu, żeby można było sobie pooddychać i na trawce przysiąść, przejść się z drzewami. Jak będzie pogoda, choć w deszczu też może być ciekawie :).
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 27-05-2013 10:21
Słuchajcie, kochani, czekamy na Wasze propozycje miejsca spotkania. Jeśli nie znajdziemy lepszej, ciekawszej opcji, to w środę rezerwuję stolik w Rozdrożu. Najwyższy czas.

Plan byłby taki: Spotkamy się powiedzmy o 16 w jakimś strategicznym miejscu, pójdziemy do Łazienek, popiknikujemy trochę i jakoś na 18 zlądujemy w knajpce. Może później, jak nam się spodoba.
Propozycje, sprzeciwy, sugestie? Mile widziane...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 27-05-2013 14:12
A ten Irish Pub, o którym wspomniał Bury?
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 27-05-2013 20:01
Nie byłam tam, ale Bury nie polecał, a jemu ufam.
Poza tym to jest chyba na Miodowej, więc trzeba by dojechać.

Z Ładnych parków to raczej w okolicach centrum nic nie polecę.

Ciekawy jest park w Wilanowie, ale tam się płaci za wejście, daleko od centrum i godzinka zdecydowanie za mało, żeby pooglądać. To na cały dzień by trzeba.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 27-05-2013 20:54
Łoj, jakoś mi się zdawało, że polecał, bo wspominał, ale jak nie, to trzeba na coś się zdecydować. Pewnie zostanie owo Rozdroże, zastanawiam się tylko, czy tym razem nie spotkać się tam niżej. Choć nie wiem, co tam serwują i w jakich cenach.
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 27-05-2013 21:15
Absolutnie ROZDROŻE.
Mieliśmy tam wesołe spotkanie w maju i jest to miejsce z klimatem, bez spędów.
Sądzę, że to najlepsza opcja.
Może podarować sobie te tłoczne Łazienki i od razu zejść się tam?
A jak park, to jest jeszcze obok Ujazdowski, równie miłe klimaty.
Blisko ROZDROŻA.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 27-05-2013 21:47
A ja tam wolę park. Nawet w deszczu, byle nie za głośno szumiał. :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 27-05-2013 22:02
A może zamiast pchać się do Łazienek i na to nieszczęsne Rozdroże, to Pola Mokotowskie i wybrać się do Lolka albo Bolka?
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 28-05-2013 07:56
Co do tego Irisha, to ani nie jest to ten na Miodowej, ani nie jest tak że nie polecam :D
Ten jest przy Koszykowej, blisko Rozdroża (a przynajmniej kiedyś był). Nie wiem, czy jest fajny, bo akurat w tym nigdy nie byłem. Moje wątpliwości tyczyły się raczej tego, czy z założenia głośna bardzo knajpa i pewnie gwarna jest tym, czygo szukamy.
http://puby.cjg.gazeta.pl/puby/.../p/
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 28-05-2013 11:36
Głośnego pubu to chyba nie chcemy, bo mamy pogadać? Guglowałam ten Irish na Koszykowej, ale nic nie znalazłam. Nie wiem czy istnieje. Wiem, że biblioteka tam jest na pewno...

Jeśli ktoś nie ma ochoty na spacer, może od razu przyjść do knajpy, jak zrobię rezerwację, podam od której jest. Nie ma obowiązku, ale byłoby fajnie się zintegrować inaczej niż za stołem. Chyba że nam pogoda nie dopisze.

Rozdroże nie jest nieszczęsne. Można spokojnie pogadać, jest miły klimat, tylko kelner zamotany, ale może na innego trafimy. Na dole jest pub, więc pewnie dają tylko coś do picia i jakieś orzeszki i tym podobne, a na ciepłe danie to na górę do restauracji. Tak myślę, ale można dopytać telefonicznie.

Co robimy?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 02-06-2013 00:56
Kurczę... jeśli chodzi o mnie, to dostosuję się do was. :)

Wiem co prawda, że owo moje zdanie nie będzie mieć wielkiej siły przebicia, ze względu na swoją naturę ;). Powiem w takim razie coś bardziej subiektywnie: na knajpach się nie znam - nie bywam - może być Rozdroże, czemu nie? Mamy zdanie Mike'a. Ładnie tam było. Może być też gdzie indziej. A nuż będzie dla innych lepiej? :) Bardzo niechętnie mi brzmi, żebyśmy siedzieli w knajpie, jeśli będzie słoneczko, ptaszki, motylki, trawka się zielenić itp. (jeśli chodzi o deszcz, to wiadomo)

Jeśli chodzi o hałas - dla mnie jest całkiem be. A jeśli chodzi o park - dla mnie każdy jest dobry. :) Po prostu nie spaceruję, nie znam strategicznych dla nas różnic.
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
tyria Użytkownik
  • Postów: 10
  • Skąd: Wielkie Miasto
Dodane dnia 03-06-2013 20:17
jeśli tylko uda mi się zabezpieczyć na parę godzin malucha to ...już pędzę :)
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 04-06-2013 10:13
Słuchajcie, mamy problem. Rozdroże odpada. Oni mają tam wesele w sobotę, więc i pub i ogródek będzie zamknięty. Przypomniałam sobie, że jest jeszcze restauracja w Łazienkach, ale tam obiad kosztuje ok 100.

[Dodano 04-06-2013 11:59]
Udało mi się zrobić rezerwację tutaj: http://steffcafe.pl/kontakt/

Piwo jest :) są też drinki. Byłam tam kiedyś, dość dawno, ale miło wspominam.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 04-06-2013 13:00
Wydaje się miło :).
Do góry
Autor
RE: Zlot w czerwcu. Co Wy na to?
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 04-06-2013 13:13
Powinno być super!:)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.