Portalowy Kasting
Autor
RE: Portalowy Kasting
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 06-07-2013 00:20
Tydrych, dlaczego masz w dupie regulamin i publikujesz swoje teksty na forum?
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 06-07-2013 09:13
Tydrychu, prosiliśmy Cię, byś stworzył jeden wątek na forum, wcześniej zapytując osoby, które umieściłeś w tekście, o zgodę (np. wysyłając tekst na pw). Jeśli zgodę uzyskasz, wówczas możesz się bawić wspólnie z tymi osobami w danym wątku (Opowieści dziwnej treści; Portalowe wesołki; Portalowa Brać na widelcu - czy cokolwiek), dodając teksty kolejne, słuchając opinii, refleksji i komentarzy na forum. A przecież i chętni mogą pisać nowe anegdotki, czy też kontynuację Twoich - to już o d Was zależy, jak rozwinie się zabawa.

Pozdrawiam porannym słońcem.
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
tydrych Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Zabrze /rodem z Elbląga/
Dodane dnia 06-07-2013 16:12
Ekszynie -Usunąłem kontrowersyjny fragment i tu jest wersja bez niego i prośba by osoby które nie chcą uczestniczyć w tym opowiadaniu odcięły sie .
Co do regulaminu, to tam jest też, że nie używamy wulgarności, a ty co? ponad prawem? Czy też podprogowo?

Wasinka- dzięki serdeczne za wskazówki. Jestem tu niedawno i na pewno zastosuję się do nich. Dodaję, że zamiar zabawy umarł, a raczej został tu wyskrobany, zanim się narodził. /Może i dobrze, bo ojciec niepewny rasowo? albo inksze przeciw argumenty?/
Zabawy nie ma, jest dyskusja.
I niech w końcu sie zakończy.
A tak przy okazji, to wycofałem z portalu tekst bluesa, gdzie Creep do Wasinki chciał się przytulić. Nie miałem pozwolenia przeca.
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
ipsylon Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 06-07-2013 16:50
Sympatyczny tekst. I ja tam jestem (ichni - to najlepszy epitet, jaki o sobie przeczytałem, naprawdę mi się spodobał). Nie pogardziłbym służbową furą i cycatą sekretarką, więc - w moim odczuciu - wszystko na plus.
Stworzyłeś bardzo ciekawy przekrój portalowych osobowości. Gratulacje :)
Pozdrawiam!
Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa, dopiero potem kule.
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
tydrych Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Zabrze /rodem z Elbląga/
Dodane dnia 06-07-2013 20:26
ipsylon - ja nie rozumiem tej całej zadymy wokół tego opowiadania. Komu nacisnąłem na odcisk? Kto poczuł sie obrażony drukowaniem jego tfurczości na tym zrolowanym papierku. Ja byłbym przeszczęśliwy, bo rzesza czytelników jak wody Niagary:) By nie drażnić ewentualnych pomówionych wycofałem wszystko, co do tej pory tu zamieścilem, bo a nuż komuś coś przypasuje i nie mam autoryzacji?
Chuj to też nazwa / z chujowej sagi/, a jak kogoś tak zwie żona? To co? Na pewno się obrazi, że o nim:) I nowa zadyma? Dosyć. Serdecznie pozdrawiam i cieszy mnie to, że Twoje poczucie humoru jest na tak wysokim poziomie:)
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 06-07-2013 22:15
Tydrychu, zaproponowałam zabawę z Twoimi tekstami o portalowiczach w osobnym wątku, w którym będziesz je umieszczał, a do których każdy może pisać, co chce (i tak naprawdę teksty będą żyły dłużej) - ale nie będę się powtarzać, bo powyżej wyjaśniłam wszystko (jeśli coś jest niezrozumiałe, wytłumaczę).
Niepotrzebnie się unosisz i obrażasz przy okazji innych Użytkowników. Szkoda.
Wyszliśmy Ci naprzeciw, byś mógł pobawić się z innymi - może ktoś pokusi się na swoje teksty o portalowych osobowościach albo będzie kontynuował Twoje wątki (inwencja twórcza, wspólne pisanie itd.).
Jeden wiersz to co innego niż cała saga w prozie (zdaję sobie sprawę, że chciałeś dać mi prztyczka w nos, informując o usunięciu wiersza, o którym wspominasz).
Od Ciebie zależy, co zrobisz z tym pomysłem - osobnego wątku. Niektórzy zostali już porwani w wir Twoich inscenizacji i scenerii, więc zapewne ruszą, by zabawa się toczyła miło i przyjemnie.

Tymczasem jednak jestem zmuszona usunąć namnażające się wątki o "Portalowe Regaty".
Ale oczywiście, nie chcąc, byś stracił komentarze i opinie wraz z entuzjazmem Portalowych Bywalców, przeklejam wszystko tutaj:

Tydrych napisał:
Cytat:
- Jutro zawody i nie ma możliwości zmian w składzie załogi.
Musimy startować w takim zespole, jaki został wytrenowany i zgłoszony.
Czybyś Zolu chciała nam wszystkim popsuć szyki? Jesteś sternikiem w łódce i tylko od twojej precyzji zależy, czy nie ominiemy bojek szlaku regat wioślarskich. Dystans nie jest długi, te tysiąc metrów damy radę pokonać w dobrym czasie. Powinno nam to przynieść zwycięstwo.
Inne portale poetyckie wystawiły silne zespoły, ale tam ludzie są skłóceni, gdyż wewnętrzne rankingi niszczą więzi. Pogoń za tym, by znaleźć się w TOP 10, anonimowe oceny bez komentarzy, podwójne konta z których podbijają sobie wartość. Pełny chaos i bezprawie. U nas jest inaczej, lepiej, czujemy się prawie rodziną. Musimy z tego skorzystać i wygrać.
Nie ma tu, zacytuję cię:
"Do trzech razy sztuka, a za czwartym - kiks
z tego automatu nie wydusisz grosza
chwytasz inną wajchę - a tam znowu nic"

- Mamy jedną, jedyną szansę i trzeba z niej skorzystać. Sterując masz być jak:
"Mosty, co złączą nieprawdziwe lądy,
drogi przez dziwne rozstąpione morza"

- Trenerze!
- Nie mów tak do mnie, przecież zwracamy się do siebie po imieniu.
- No dobra! Mike! Ja się obawiam, czy podołam, czy nie zawiodę?
- Czy ty sobie wyobrażasz, że tam na mecie będzie prawie cały portal z rodzinami? Przyjaciele, znajomi, wrogowie też.
- Jednym będzie przykro z powodu porażki, a tym drugim sprawimy radość. Kładziesz na barki tej mieszanej załogi wielką odpowiedzialność.

- Akacjowa Agnes! Co ty o tym wszystkim sądzisz? Czytałem w jednym z twoich utworów:
"Ja leciałam ponad tym szlakiem pełna szczęścia i radośnie kiwałam do mijanych stworzeń
odwzajemniały mój uśmiech jeśli miały czym lub tylko machały do mnie serdecznie"

- Czyż nie był to proroczy sen o zwycięstwie?
- Wiesz Mike-trenerze, zapomniałam o tym i dobrze, że przytaczasz ten fragment wiersza.
Napracowałeś się z nami, nadarłeś gęby. Nie jeden już by sobie to wszystko odpuścił, ale nie ty. Masz charakterek zwycięzcy i dobrze, że jesteś z nami. Damy z siebie wszystko, przynajmniej ja.

- Co ty na to Szamanko? Czy twoja złota rybka nie wywinie nam ponad wodą salta i nie zaśmieje się jak wieloryb?
- Niech nam te baśniowe ludki pomagają ciągnąć wiosła, byle do zwycięstwa.

- Michale, Michale! Ja też miałam dziś dziwny sen:
"Cały świat bił brawa
gdy za dnia wyjrzały gwiazdy
w ich świetle widziałam konie
galopem przemierzały moje sny"
- Walburga! Dzięki ci za ten proroczy wiersz, widzę, że wraca wam wszystkim wola zwycięstwa.
Tak liczę na każdego z was, a na ciebie Ratty Adalan szczególnie. Ty masz być w tym pociągu, jak ta lokomotywa. Wszak pisałeś przecież:
"Ruszyła maszyna - gotowych
do biegu przez pola
przez łąki , przez las
Każdy tak na ślepo
ze swoją cegiełką"
- U nas nie będzie takich przeszkód, nie płyniesz na ślepo, macie przecież wspaniałego sternika, jakim jest Zola. Nie potrzeba do zwycięstwa cegieł, macie wiosła.
Ratty! Jak przyłożysz się dobrze do nich, to inni pójdą w twoje ślady. Postaraj się, jak na prawdziwego mężczyznę przystało.

- A ty Puma 81, co tak stoisz z boku cichutko?
Wiem co myślisz. Czy twój dziadek będzie szczęśliwy z prezentu, choć to nie będzie następna popielniczka? Pamiętasz jego słowa z twojego wiersza?:
"Nie zapomnisz o mnie, dziękuję - dłoń dziadka
czule rozczochrała moją grzywkę. - Twoje serduszko jest ze złota, masz w piersi wielki skarb"
Hej piękności ty moje, nie martw się, on będzie z ciebie dumny.


Jutro zwyciężymy i utrzemy niedowiarkom nosa. Sagitarius będzie musiał spojrzeć na was i na mnie, jak na zwycięzców.
A teraz idźcie spać, do zawodów musicie odpocząć i tylko żadnego alkoholu!




puma81 napisała:
Cytat:
Ha ha ha :) dobre, ubawiłam się :) Dodam, że nie czuję się urażona.
Tylko muszę chyba podrasować nieco swój image. Pablo, pożycz jakąś spluwę. Albo lepiej nie, bo jeszcze sama sobie krzywdę zrobię, hehe :)



pablovsky napisał:
Cytat:
Kolejne świetne opowiadanku wykonaniu Tydrysia! Tak trzymaj, pomysł z wtopieniem bohaterów Portalu w codzienne życie jest, moim zdaniem, wart kontynuacji. Przynajmniej masz już jakiś zarys postaci, wystarczy je odpowiednio umiejscowić i ... zabawa przednia!
Jedyna uwaga, tak na marginesie:

Cytat:
tydrych napisał:
... Zanim się ukarze, osoby...



ukaże

Czekamy na więcej! Tylko z tego, co widzę, redakcja prosi Cię o stworzenie odrębnego wątku na forum? No to twórz, będziemy czytać i się śmiać :)



mike17 napisał:
Cytat:
Dobra robota, Irek :)
Piszesz coraz lepiej i nie jest to pochwała na wyrost - zrobione ze szwungiem, jak się należy, lekko i z jajcem.
Lubię Cię w tej roli, ale o tym już dobrze wiesz.
Żadnych zażaleń nie składam, co więcej, fajnie, żeś uwzględnił tu moją miłość do wszelakiej wody i sportów wodnych, zwłaszcza kajakarstwa, pewnie Ci to przesłałem drogą telepatyczną he he :)
Jest dobrze, a nawet dobrze jest - way to go!



akacjowa agnes napisała:
Cytat:
Tydrych - jasnowidz! Pełną gębą. Miałam iść do szkoły wioślarskiej Lecz stchórzyłam. W Twoim opowiadaniu nie boję się nic a nic. W końcu mając takiego trenera, czego tu się bać? Ten kawałek jest łagodniejszy niż poprzedni, ale też z humorkiem i luzem. Czekam na dalsze losy portalowej gromady. Może na jakiś obóz przetrwania pojedziemy?



Silvus napisał:
Cytat:
Haha, mike jako trener też mi się podoba. mike, tak samo jak z kartami Tarota z poprzedniego tekstu sobie ciebie wyobraziłem - abstrakcja xD

Na obóz przetrwania, fajne!



tydrych napisał:
Cytat:
Silvus- czy mogę cię umieścić jako szefa obozu przetrwania w nowym opowiadaniu? Pomysł iście bombowy Zbieraj uczestników i kasę, bo co za darmo będziesz z nimi sie meczył?
Pablo - dzięki za uważne czytanie i wychwycenie błędu, oraz za pochwały. Chyba się rozpłaczę
Puma, Mike i Akacjowa - w takich jak Wy jest nadzieja normalności. Oby Was więcej.



akacjowa agnes napisała:
Cytat:
tydrych napisał:
Cytat:
w takich jak Wy jest nadzieja normalności.


Nieładnie, Irku. Nikt nie powinien być oceniany pod względem normalności lub jej braku. Nie mamy zielonego pojęcia, co jest normą. Poza tym wolałabym zaliczać się do szalonych i niekoniecznie standardowych egzemplarzy :) A to już chyba nie norma :)




Silvus napisał:
Cytat:
Oj... nie wiem, czy dam radę, nigdy nie miałem zdolności przywódczych, raczej odwrotnie. Byłoby mi w każdym razie niezmiernie miło.

Cytat:
Zbieraj uczestników i kasę, bo co za darmo będziesz z nimi sie meczył?

No dobra... to kto by chciał przetrwać pod moją komendą? (Składka - na razie ile kto chce, ale nie polecałbym łożyć życiowych oszczędności na szansę przetrwania ze mną. :p )


[Dodano 06-07-2013 22:17]
tydrych napisał:
Cytat:
Składam akces uczestnictwa! Choć mam dopiero 61 lat, to nie jeden młody wymięka przy mnie kondycyjnie. Dam radę. Zacznij już pisać :)
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 08-07-2013 13:59
Z ostatniego postu wynika, że ja mam pisać? Czyżbym czegoś nie zrozumiał.
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 08-07-2013 18:32
Sil, co za różnica, jak masz jakiś fajowy pomysł, to dawaj, humoru nigdy nie za wiele ;) A to właśnie tutaj jest ten wątek, stworzony przez Wasinkę? Tutaj można pisać głupoty a'la Tydryś? Bo już się sam pogubiłem :)
To może warto Wasinko jakoś go zatytułować? Np. "O nas, przez nas, czyli historie z piekła rodem" :lol:
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 08-07-2013 21:37
Pablo, to już od Tydrycha zależy, jak sobie tutaj wszystko poukłada i zatytułuje (pewnie z pomocą fanów portalowych inscenizacji literackich). :)
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 08-07-2013 23:07
Pablo, no właśnie nie mam ani czasu, ani weny. Ale przeczytać oczywiście. :)
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
tydrych Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Zabrze /rodem z Elbląga/
Dodane dnia 27-08-2013 09:51
No, to temat zamknięty z powodu braku lodu i chłodu :)
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 09-09-2013 12:44
Osobiście nie zamykałbym tego wątku, jest to miejsce, gdzie każdy powinien przedstawić na wesoło swoją wizję Portalu i jego użytkowników. Mogłoby być ciekawie i zabawnie, co wcześniej udowodniłeś swoim opowiadaniem.
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Portalowy Kasting
tydrych Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Zabrze /rodem z Elbląga/
Dodane dnia 09-09-2013 17:23
No to ja przedstawiam swoją:
Śpiew: Płonie ognisko w lesie.
Konkluzja:
Nawet sikaniem i pluciem można zdobyć odznakę: Wzorowy Strażak !:)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]