Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 05-11-2013 22:30
Z godziną 20 głosowanie zostało zamknięte. W pierwszej tegorocznej edycji konkursu nagrody, tzn zaróżowienie nicka i pierwszeństwo w kolejce dodawania tekstów otrzymują:


Za miejsce trzecie
(10 punktów)
Źródło: sb
Autor: Norules
Zgłasza: Wasinka
Cytat:
Giuliano Amoroso:
Publikę rzuca się na kolana piękną liryczną strofką! Z ciekawym obrazowaniem, często dobrze jeść wpleść element fabuły i zaskoczyć niebanalnym rymem... Proste...
Jeszcze jakieś pytania? Czy możemy przejść do rozdawania autografów?
Norules: A czyje autografy rozdajesz?

Wasinka i Norules!



Za miejsce drugie (11 punktów)

Zgłasza: amsa
źródło: sb
swistakos:
Chcę pobić Chucka Norrisa. Właśnie próbuję policzyć do nieskończoności trzeci raz.

mike17:
Czaku jest lepszy: umie okopać się w wodzie, pogryźć ją, przeskoczyć Chiński Mur wzdłuż, wie, gdzie się podziały tamte prywatki i nie obchodzi urodzin - to one obchodzą Jego, amen :)

swistakos:
Ale trzy razy do nieskończoności nie policzył.

amsa i swistakos!



Miejsce pierwsze zaś, za najzabawniejszą wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013, która otrzymała aż 18 punktów, otrzymują Wasinka i Almari, za zgłoszenie numer 1, brzmiące:

Tekst: Amulet - zawsze
Cytat: Pozdrawiam z Księżycem w... majtkach
Nick autora: Wasinka
Nick zgłaszającego: Almari.


Laureatom oraz głosującym należą się wielkie brawa, dziękuję za wspólną zabawę.


Po odbiór nagród w postaci pierwszeństwa wyjścia z poczekalni zapraszamy do redakcji. Biegnę prosić o zaróżowienie ];->
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 05-11-2013 22:43
Się w pas kłaniam!
Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Ale że majtki taką furorę zrobią... nigdy bym się nie spodziewała.

Gratuluję naszym Dowcipnisiom na podium i tym poza nim (zgłaszanym i zgłaszającym), bo naprawdę zabawnie było, że hej. :)
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 05-11-2013 22:44
Bośmy wszyscy zrozumieli coś innego, niż Ty miałaś na myśli... ;)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 05-11-2013 22:47
Eeee... to może dobrze, że nie wiedzieliście, co na myśli miałam... albo wiecie, myśląc, że nie wiecie, wiedząc co innego, ale to samo co ja. :)
Tak czy owak - nie spodziewałam się podążenia ku temu. ;)
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 05-11-2013 23:11
Gratuluję wszystkim! Przednia zabawa, zawsze :)

Taka prawda, że ja po prostu fartownie byłam najszybsza, bo każdy by zgłosił księżyca w majtkach ^^

A jak to teraz będzie, skoro jam już niebieska? Nie da się jakoś połowy mego nicka pokolorować na ten barbie kolor :D?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Norules Użytkownik
  • Postów: 284
  • Skąd: Cracow
Dodane dnia 05-11-2013 23:25
Ale fajna literówka się wkradła, 3 miejsce - 11pkt, 2 - 10 :D Zamieńcie to szybko, bo moje matematyczne serduszko płacze :D

A Wasinkowy księżyc w majtkach to tekst roku, nie miesiąca :p Gratki
Nie dla idiotów :)

Nie mów mi: „Bądź realistką”
Ja, kochanie, chcę mieć wszystko
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 05-11-2013 23:26
Jestem niemal pewna, że połowy się nie da ;). Podejrzewam (nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej) że da się cała piątkę okresowo zabarwić na różowo, a po miesiącu zdjąć z Was ten przywilej ;)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Norules Użytkownik
  • Postów: 284
  • Skąd: Cracow
Dodane dnia 05-11-2013 23:29
hm, czemu się nie da? Jeśli wejść w portal od środka, od strony kodu, to można na dany kolor zakodować daną część ciągu znakowego. To zależy już od budowy portalu, ale generalnie, jakby chciał kto, to by mógł! :D
Nie dla idiotów :)

Nie mów mi: „Bądź realistką”
Ja, kochanie, chcę mieć wszystko
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 05-11-2013 23:30
Norules napisała:
Ale fajna literówka się wkradła, 3 miejsce - 11pkt, 2 - 10 :D Zamieńcie to szybko, bo moje matematyczne serduszko płacze :D

a było dobrze i zmieniłam na źle... :D
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 05-11-2013 23:48
Almari napisała:
Taka prawda, że ja po prostu fartownie byłam najszybsza, bo każdy by zgłosił księżyca w majtkach ^^

Majtkowcy. ;)
Tak czy owak - dzięki za zgłoszenie. :)

Norules napisała:
A Wasinkowy księżyc w majtkach to tekst roku, nie miesiąca Gratki

Dźwięcznie dygam. :)
I również gratuluję. :)
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 06-11-2013 10:14
Almari i Wasinko - niech Wasza zielona niebieskość przywdzieje różowość ;)

Norules i Wasinko - kiedyż mogę o te autografy podpytać - różowe oczywiście ;)

Gratuluję - nie wiedziałam, że tyle dowcipu na tak poważnym portalu się znajdzie ;)
A chociaż to różowy - to przecie nie emo ;)
B)
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 06-11-2013 10:44
Amso, bo to jak różowe okulary po prostu. :)

Dziękuję i gratuluję również. :)
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Figiel Użytkownik
  • Postów: 65
  • Skąd: Figiel
Dodane dnia 06-11-2013 10:49
Gratuluję wszystkim wygranym! Zdecydowanie stawiałam na Księżyc w majtkach i chyba on już zawsze będzie mi się w majtki skojarzeniowo przyoblekał. A co, też romantycznie, bo skromnie i niewinnie. Ale, Wasinko, żeby aż tak go skrywać? :)
Pozostałe wypowiedzi również godne podium.
Super zabawa:)
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 06-11-2013 14:05
Gratulejszyn dla zwycięzców, bo wybór humorów był wyborny i szeroki jak Akermańskie Stepy, a więc i głosować było niełatwo.
Motyw majtek w całej swej swojskości i ludowości zaiste godzien był wyróżnienia :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 06-11-2013 20:11
Amso,

Dowcip tu się ukrywa od lat, tylko ostatnio jakoś bardziej wypełzł! :-)

-----------

Wszyscy,

Bardzo miła zabawa i te różowości! Gratuluję z całego serca różowym! Super jest!

Majtki rulez!


DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 06-11-2013 20:38
Jeszcze nie gratulowałam, więc robię to teraz. I dziękuję wszystkim za ubaw.
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Najzabawniejsza wypowiedź dziesięciu pierwszych miesięcy 2013 - ogłoszenie wyników
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 06-11-2013 21:54
Figiel napisała:
wiałam na Księżyc w majtkach i chyba on już zawsze będzie mi się w majtki skojarzeniowo przyoblekał. A co, też romantycznie, bo skromnie i niewinnie. Ale, Wasinko, żeby aż tak go skrywać?

W majtki ubrałam Księżyc, że tak powiem - pod wpływem. :)
Na ogół chodzi naguteńki. :)

mike17 napisał:
Motyw majtek w całej swej swojskości i ludowości zaiste godzien był wyróżnienia

Na naszym PP nawet majcioszki mają swoją chwilę chwały, jak widzę. :)

Dobra Cobra napisał:
Majtki rulez!

Tak jest. :)




Dziękuję Gratulującym bardzo. :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]