Zlot w Poznaniu
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
darek i mania Użytkownik
  • Postów: 68
  • Skąd:
Dodane dnia 19-01-2014 15:41
pablovsky napisał:
Darku, tak wcześnie chcecie opuścić zlot? Wielka szkoda... Rozumiem, że Mania to Twoja córeczka?

Tak mania to córeczka tatusia. Właśnie na drugi dzień po wpisie tj. w piątek wyjechałem z manią do lekarza i stomatologa na wizytę a dojechałem i zaparkowałem przed szpitalem -- ech po tym jak odpukałem. Sobie leżymy już trzeci dzień, i Madzię diagnozują bo miała nawroty "jelitówki " ..

O 17. 30. mamy ostatni realny powrotny pociąg. następny po drugiej. No ale nie wykluczamy, dłuższego pobytu, nawet z tydzień to za mało aby nadrobić zaległości z Poznaniem, mam ciotkę na piątkowie oraz dwóch braciaków (nawet nie wiem gdzie teraz mieszkają ) oraz na krzesinach trochę w wojsko siem bawiłem "to polatałbym z eskadrą" a mania z rodzinką i siostrami by się nagościła itd . Póki co to mamy weekend wydłużony i chęci wciąż te same.
Hehe , mania już ma apetyt i humor--

Mania mówi - " wiecie co, zaśpiewam Wam Hej kolęda, kolęda i nauczę Was tańczyć i śpiewać miód malina i ona tańczy i może brzydkie kaczątko uuu i niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie, a kto z nami nie wypije niech go piołun trzaśnie "
No to jak widzicie już trenujemy, nawet w szpitalu :))
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 19-01-2014 20:20
Trening czyni mistrza. :)
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-01-2014 20:38
darek i mania napisał:
Mania mówi - " wiecie co, zaśpiewam Wam Hej kolęda, kolęda i nauczę Was tańczyć i śpiewać miód malina i ona tańczy i może brzydkie kaczątko uuu i niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie, a kto z nami nie wypije niech go piołun trzaśnie "No to jak widzicie już trenujemy, nawet w szpitalu )


Darku, rozkosznie :) Życzę Mani szybkiego powrotu do zdrówka! Uciekajcie z tego szpitala!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 20-01-2014 18:24
Ja będę w Poznaniu o 12:41. Ktoś jeszcze będzie koło tej godziny?
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 20-01-2014 18:46
Ja będę dopiero około 13 wyjeżdżała z Piły, czyli na miejscu zawitam dopiero mniej więcej o 15.00 :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
darek i mania Użytkownik
  • Postów: 68
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2014 00:19
właśnie wróciliśmy do domu . 11 02. mamy powrót i inne badania + gastroskopię mani - jest diagnozowana i nie wiadomo czemu pojawiają się bóle brzucha ( jeśli ktoś mógłby podpowiedzieć w tym temacie to z góry dziękuję) . Realnie to nas skreśla z listy. Życzymy udanego zlotu i wzruszeń. Nie ma że boli i nie ma, że są chęci. Pozdrawiamy i do zobaczenia na później.ot takie zezowate szczęście.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2014 13:46
Bardzo szkoda, Darku wraz z Manią.
Uściskaj Córcię ode mnie. I życzę jak najszybszego odkrycia przyczyny, by móc wreszcie pozbyć się bólu.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 23-01-2014 14:03
Niech szybko wraca do zdrowia.
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2014 16:51
Darku, przykre że Mania choruje. Miałam podobne problemy z synem. W końcu sama, drogą eliminacji wpadłam, że jest uczulony na paskudztwo serwowane w każdym właściwie proszkowym substytucie typu zupy proszkowe, sosy proszkowe, zioła (w tym celuje, czy może celował Kamis, nie wiem jak jest dzisiaj, przestałam go kupować), vegety itp., a chodzi o glutamian sodu. Paskudztwo to jest, bo niestety kumuluje się, organizm go nie umie wydalić, co skutkuje w przyszłości uszkodzeniem wątroby, a u mojego syna wywoływał silne bóle brzucha. A ponieważ byłam przeciwniczką chipsów itp. pojadanek, od razu wiedziałam kiedy sobie pozwolił, bo od razu kończyło się to bólami właśnie. Ale to już było po zdiagnozowaniu przyczyny. Z tego też powodu musiał przestać jeść stołówkowe jedzenie w szkole, bo przedszkole zaliczył tyko trzy miesiące, z powodu powyższego musiałam go wypisać, chociaż nie był to jedyny. Ale faktem jest, że kiedy wyeliminowałam wszelkie "doprawiacze" smaku skończyły się też problemy z brzuchem. Z drugiej strony nauczyłam się czytać składniki i co one oznaczają ;). Teraz w miarę możliwości kupuję tylko takie, które mają składniki bez tych dodatków, a jak coś pisze, że identyczne z naturalnym wiem, że prawie czyni ogromną różnicę, a wiedziałam to zanim powstała sławetna reklama ;).

Mam nadzieję, że uda się właściwie Manię zdiagnozować.

Buziaki dla niej.

B)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-01-2014 18:39
No, faktycznie przykro, ubyły nam dwie miłe osoby. Dużo zdrówka dla naszej Manii ;)
Uprzejmie proszę wszystkich o ostateczną deklarację. W najbliższą niedzielę chciałbym mieć już listę obecności, aby w poniedziałek spróbować zarezerwować miejsce w lokalu na określoną ilość osób ;)
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2014 19:12
obecna ;)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-01-2014 19:18
Ok. Czyli uaktualniamy listę:

1. A59o (Amsa)
2. Pablovsky
3. Akacjowa agnes

Czekam na potwierdzenie od pozostałych. Już konkretne deklaracje, prosimy, bo Pablo się denerwuje, czy miejsc w Sphinxie wystarczy :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-01-2014 19:28
A59o przejdzie z Amsą?! To najwyżej będą siedzieć na jednym krześle! ;) Agnes, a ja pisałem, że będę? Bo widzę swoją obecność na liście? ;)
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 23-01-2014 20:39
Ja też będę. :)
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-01-2014 20:41
Pablo, przecież masz już zarezerwowane miejsce pod stołem, to jakże miałoby Cię nie być? Nie ma opcji, tej :)

1. A59o (Amsa)
2. Pablovsky
3. Akacjowa agnes
4. Swistakos
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2014 20:48
Ja poproszę o kanapę, nie mylić z kanapką. Jesteśmy, hm... duże...;)

B)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
Kaero Użytkownik
  • Postów: 864
  • Skąd: Wałcz/Poznań
Dodane dnia 23-01-2014 20:50
No i ja :) Ja na kanapie nie, bo już zajęta.
A ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 23-01-2014 20:54
Może być wszędzie, byle nad stołem. ;p
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-01-2014 20:56
1. A59o (Amsa)
2. Pablovsky
3. Akacjowa agnes
4. Swistakos
5. Kaero
6.
7.
8.
9.
10.
11.
...
Jeszcze są miejsca. Zapraszamy!
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2014 21:15
Swistakos - hm... lampa? ;)
Kaero - damy radę razem na tej kanapie, ona duża musi być...;)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.