Hobby inne niż pisanie
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Usunięty Gość
Dodane dnia 09-03-2015 22:54
Jestem programistą :- ).
Do góry
Autor
ikarus Użytkownik
to dosyć niespotykane jak na kogoś zainteresowanego pisarstwem:)
ja od kiedy mnie zaprowadzono na lekcje kitesurfingu to sie interesuje właśnie kitesurfinigem i windsurfingiem
Do góry
Autor
phoenixia Użytkownik
Historia sztuki, psychlogia.
Do góry
Autor
marcia1987 Użytkownik
Dodane dnia 16-07-2017 19:54
uwielbiam przerabiać różne rzeczy w mieszkaniu, do tego stopnia że malowałam szafki w 7 miesiącu ciąży, ostatnio zbudowałam z synami drapak dla naszych kotów z posłaniem, u dzieci w pokoju też ciągle coś przestawiam i zmieniam wystrój, często za grosze bo dodatków szukam po lumpeksach i sklepach charytatywnych :D
"Moje słowa lecą w górę, moje myśli pozostają na ziemi. Nie poparte myślą słowa nigdy nie wzniosą się do nieba. " W.Szekspir
Do góry
Strona WWW
Autor
herbaciana_roza Użytkownik
Dodane dnia 07-08-2017 12:42
Poezja w obrazkach czyli fotografia :) Inspiruje mnie przede wszystkim mgła, krople deszczu i płatki śniegu :)
Do góry
Autor
Krzysztof Konrad Użytkownik
Dodane dnia 22-09-2017 13:20
Pykam sobie na basie.

P.S.

Wiem, że temat dotyczy nas w pierwszej osobie, ale nie wytrzymam, jeśli nie pochwalę się swoim znajomym. Otóż chłopak chodził ze mną do klasy. Jest jakimś matematycznym geniuszem, do tego trenuje prawie wymarłą sztukę walki - Wing Chun - i pasjonuje się florystyką. Dziś studiuje robotykę, bierze udział w lekcjach sztuk walki i jeszcze układa kwiatki. Tak wszechstronnego człowieka nigdy nie widziałem.
Do góry
Autor
Markiz25 Użytkownik
Witam.
Jestem pasjonatem historii szczególnie okresu II ws. Siedzę w temacie już od prawie 30 lat. Wykorzystuje swoją wiedzę starając się przybliżyć szczególnie ludziom młodym ten straszny konflikt, a także jego geopolityczne znaczenie dla świata. Pisze artykuły, notki biograficzne, ciekawostki, recenzje książek głównie na portale historyczne. To takie moje hobby od wielu lat. Co prawda miało być inne hobby niż pisanie, ale podejrzewam że chodziło tu raczej o pisanie wierszy, prozy itd., a moje dotyczy bardziej faktów czy teorii związanych w wydarzeniami historycznymi.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • mike17
  • 17/11/2017 21:43
  • Z Tadeuszem byliśmy bardzo blisko, i teraz, kiedy Go zabrakło, coś w duszy płacze. Wracam do Jego wierszy, do Jego spuścizny. I uśmiecham się, że dane mi było mieć takiego Przyjaciela.
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 21:23
  • Oj, przysnęło mnie się. Dzień dobry wieczór ponownie. Przemycam raz jeszcze naszą forumową burzę mózgów - raj dla giętkich języków. Zapraszamy do pomocy! [link]
  • al-szamanka
  • 17/11/2017 21:18
  • Michale, dziękuję, że przypomniałeś tę miniaturę - popłakałam się. Isia na pewno dostała stokrotki... na pewno!
  • mike17
  • 17/11/2017 20:03
  • Chciałbym polecić piękną i wzruszającą miniaturę Tadeusza : [link]
  • mike17
  • 17/11/2017 18:43
  • Ostatnie dni GŁOSOWANIA zapraszają i wzywają do obywatelskiego obowiązku - głosujcie, a poznamy zwycięzcę : [link]
  • SanaiStark
  • 17/11/2017 18:15
  • A na wieczór podsyłam taki oto śliczny utworek: [link]
  • BeNeK
  • 17/11/2017 17:48
  • A ja w taki już zimny wieczór zapraszam na grzańca :D i honorowa kolejka dla @Alen ;)
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 17:04
  • Dobry wieczór, ludziki, w piąteczek. Zapraszamy do dyskusji o nowej stronie, jej nazwie i nowych kategoriach na PP! Zaintrygowani? [link]
  • Silvus
  • 17/11/2017 16:46
  • A sam sok?
  • SanaiStark
  • 17/11/2017 16:35
  • Pozdrawiam gorącą herbatą z sokiem z czarnej porzeczki ^^
Wspierają nas