Klub WeSZołego SZampona!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 11-04-2015 20:04
A co? Nie można? Kiepska byłam z chemii ;)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 11-04-2015 21:34
Gdzie, do cholery, jest Prezes? Gdzie Prezes???????
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 11-04-2015 21:40
Pisałam do Prezesa. Odpisał, że nam gratuluje i nie musimy z anim tęsknić, bo żyje i obserwuje nieprzerwanie swoje stadko :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-04-2015 22:15
Ale byłyby jaja, jakby Prezes nieoczekiwanie znalazł się na najbliższym zlocie... :D
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 11-04-2015 22:19
Moi drodzy! Pragnę zapewnić, iż przez cały czas śledzę Wasze wspaniałe, pełne humoru i głupoty wpisy. Moja prezesowska gęba wykrzywia się często w szczerym uśmiechu i zapewniam Was, że mam w mojej czarnej teczce przygotowane awanse dla najbardziej rozwydrzonej gawiedzi.
Zapewniam, że jestem z Wami w tych trudnych chwilach, rozumiem Wasze rozterki, lecz bądźcie cierpliwi, Wasz ukochany, jedyny, niezastąpiony prezes wróci niebawem. Z wyrazami szacunku przesyłam buziaki miłym członkiniom oraz przybijam żółwiki pozostałym członkom!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-04-2015 22:23
No, wracaj, drogi Prezesie, rychlej nieco, bo trochę nas już męczy śpiewanie do meblościanki "Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam, prezes naszego klubu"...
To śpiewałem ja, Jarząbek, trener drugiej klasy.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 11-04-2015 22:41
Jarząbek! Bardzo ładnie, podoba mi się Twoje zaangażowanie w Klub.
Doceniam to! Brawo!

Wrócę być może już na majówkę! Warto pomyśleć nad dalszą egzystencją KWSZa, wszak ten bezkształtny, pozbawiony logiki twór, zamienia się - w sposób niewytłumaczalny - w miejsce kultowe, gdyż na jego złamanych łamach coraz więcej osób pragnie wyrazić (i wyraża!) swoje poparcie (lub nie) dla przeróżnych instytucji, władz miejskich i lokalnych, osób znanych i mniej znanych, zachowań np. genderowskich i innych, nie wyłączając samego klubu i jego członków. To zadziwiające zjawisko i tylko dzięki własnej zaawansowanej głupocie jeszcze nie zgłupiałem!
Pozdrawiam z wiosną u boku!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 12-04-2015 12:59
Czyli wiceprezes nadal nosi sukienki i udaje, ze jest półkobietą?;P
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 12-04-2015 14:37
Widzę, że ominął mnie brudzio z Prezesem. SZkoda!
Ale żeby tak przybijać żółwika członkowi to takich zwyczajów nie znam . To zakrawa o masochizm :)
Coż... Feliks Chwalibóg twierdzi :"Kto buduje na ludzkiej głupocie, ten buduje pewnie i trwale."Sukces WeSZołego Klubu jest więc murowany :)
Już wiadomo gdzie się podziewa wiosna.U boku prezesa jest cała radosna :)
Co do gazu : lepszy metan niż dwupierdzian kapustny :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 12-04-2015 15:43
Dwupierdzian kapustny?! Nie no, o czymś takim nie słyszałem! Ha, nawet nasza wszystkowiedząca pani v-ce prezes, DoCo, nie słyszała o takim gazie, zapewniając mnie podczas rozmowy telekonferencyjnej, że "być może zaszła tu nieznaczna pomyłka" Wracając do tematu głupoty, kimże jest ten przeuroczy i niesamowicie elokwentny inż. Feliks Chwalibóg? Czy mógłbym otrzymać numer kontaktowy do pana inżyniera?
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 12-04-2015 18:04
Grabula Panie Prezesie!
Miło Pana wreszcie poznać oko na Maroko w oko na Kaukaz :)
Pan Feliks to autor jednego z moich ulubionych cytatów:"Błogosławieni, którzy nic nie robią, jeśli niczego nie umieją wykonać dobrze." :)
Dwupierdzian kapustny to najnowszej generacji broń chemiczna. Jest jednocześnie ogólnotrująca,dusząca, łzawiąca i ogromnie drażniąca. Trzeba wyposażyć klub w maski przeciwgazowe w razie niespodziewanego ataku :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 12-04-2015 18:53
Maski już mamy. Wolicie takie z alg czy wodorostów? Te drugie dobrze robią na naczyńka, a te pierwsze na żyłki :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-04-2015 19:48
Pawełku, mam nadzieję, że zagościsz wśród nas na dłużej, wszak ekipa przednia, i twoje pojawienie się nie będzie jeno dziełem przypadku - ależ to by była strata :)
Rzecznik Ci to mówi, ziomuś :)
Czas zakozaczyć jak za dawnych lat, jak drzewiej ludziska czynili!
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 12-04-2015 20:23
Możemy też podłożyć świnię, która wszystkie efekty gazu zneutralizuje, wszak to zwierz lubiący te klimaty i czujący się jak przysłowiowa ryba w wodzie w takim smrodzie. Ot, i nawet na koniec się zrymowało. ;p

[Dodano 12-04-2015 20:24]
Mam jeszcze pytanko. Czy wężowe nicki nadal wszystkich obowiązują?
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2015 11:34
To dla naszego dobrego samopoczucia pobawię się w radiescete ( bo różdżkę i wahadełko już mam ) i sprawdzą gdzie są żyłki wodne, a Pani Anakonda będzie w wyznaczone miejsca kłaść maski z alg :)
swistakos napisał:
Mam jeszcze pytanko. Czy wężowe nicki nadal wszystkich obowiązują?

A z jakim się utożsamiasz?
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 13-04-2015 11:43
Tej, Bened, kobieto, nie załamuj genderofobów. Myślałam, że różdżki i wahadełka do panowie mają :p
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-04-2015 17:18
Z moim wenszowym.
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2015 17:53
To takie przejęzyczenie. Chodziło o różyczkę we włosach i wachladełko , a że bojowe to może nikt nie zauważy :)

A ktoś tu się przechwala jakimś wenszem ogrodowym to z pewnością wie gdzie ta woda :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-04-2015 17:57
Ale wachlarz we włosach? To już zakrawa na perwersję. ;p. Woda wiadomo gdzie, w kranie. :)
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 13-04-2015 18:05
Cholera, nie ma. Zakręcili. Chyba znów w poszukiwaniu sensu życia rozwalili wodociąg. Czy ktoś ma ze sobą kanister? Albo beczkę z woodą? :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.