Klub WeSZołego SZampona!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 25-03-2014 19:54
Ponieważ jestem ostatnio zasypywany na skrzynkę pocztową zapytaniami o możliwość uczestnictwa w Klubie WeSZołego SZampona, pragnę poinformować, że Klub (zwany dalej, jako KWSZ) w składzie:

Zły Zaskroniec - prezes (samozwańczy)
Dobra Cobra - wiceprezes (nominowany!)
Wesoła Boa - rzecznik (bez wiedzy)

Ogłasza nabór do KWSZ-a wszystkich chętnych! Trwa promocja i przez najbliższe 10 lat (słownie: dziesięć) w Klubie rozdajemy uśmiechy całkowicie za darmo!
Członkostwo jest całkiem zabawne, oraz kto wie, czy nie gwarancją wizyty pozostałych uczestników Klubu pod każdym tekstem opatrzonym kategorią humoreski!

Jedynym wymogiem uczestnictwa w Klubie WeSZołego SZampona, jest wysłanie komukolwiek i gdziekolwiek co najmniej jednego uśmiechu dziennie.

Zabrania się używania na zebraniach niecenzuralnych słów. Jedynym dopuszczalnym wyrażeniem o charakterze ordynarnym jest słowo: KURDE.
Ale warto mieć na uwadze, że w/w słowo może być również przejawem zadowolenia członka, np. Kurde, jak tu fajnie!

Teraz najczęściej zadawane pytania, na które nie mam czasu odpowiadać poprzez skrzynkę:

Baśka: "Chcę napisać humoreskę, ale się wstydzę! Czy będąc w klubie będzie mi łatwiej?"

Naturalnie, moja droga! Będąc członkinią KWSZ-a, możesz pisać, co tam sobie chcesz, byle na wesoło! Zachęcam.

Heniek: "Wyjeżdżam za tydzień do Budapesztu, czy będę musiał te uśmiechy posyłać Węgrom?"

Drogi Heniu, Węgier, kurde, też człowiek! Myślę, że możesz spróbować?

Malwinka: "Drogi Zaskrońcu, często się przeziębiam i mam z tego tytułu febry, czy wtedy mogę się nie śmiać, bo to boli? Nie zostanę wypisana z Klubu?"

Kochana, są odpowiednie maście, które łagodzą dolegliwość. Ale jeśli dostarczysz zeskanowane zaświadczenie od lekarza rodzinnego, możesz być pewna, że nikt Cię nie wypisze. Zdrówka!"

Fryderyk: "Chciałbym napisać kilka słów, do pani rzecznik, ale nie wiem, jak się odmienia jej imię? Proszę o wskazówki"

Oj, to nie problem. Możesz odmieniać zwyczajnie, np. "Droga Boło", albo "Chciałbym Bole przesłać coś na priv" Każda odmiana naszej pani Rzecznik jest prawidłowa, oprócz "Boo", bo wtedy nie wiadomo, czy to do niej, czy przyimek.

Zuza: "Miałam sen o Dżonym Brawo, mogę na ten temat napisać humoreskę?"

Droga Zuzo, ależ pisz, pod warunkiem, że będzie w granicach dobrego smaku.


To tyle w kwestii korespondencji.
Zapraszamy do zgłoszeń, nikt nie pozostanie bez odpowiedzi. Wiemy już, że wstępną deklarację wyraził mike, który chce być Sztywnym Pytonem i Akacjowa Agnes, czyli Anakonda Bonda.

Dla ścisłości dodam, że istnieje możliwość wypisania się z KWSZ-A, z jednodniowym wypowiedzeniem.
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-03-2014 20:23
A jak jest górna granica uśmiechów? Bo, jak będę za dużo się śmiać, to potem może mi się rozerwać buźka i będę wyglądał jak Joker z Batmana.
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 25-03-2014 20:41
Anakonda Bonda melduje się na stanowisku.
Już dosiadam mopa, by wyczyścić gabinet jaśnie prezesa, ups, Jaśnie Nam Panującego Zaskrończego Prezesa.
Biurko wypolerowane. Błyszczy się bardziej niż lakierki wiceprezesa, a że nie ma ich na co przywdziać, to nie będzie mu wcale przykro. Do kompletu dokładam od siebie modne lenonki, by po zaskrończych gałach mebel nie dawał.
A dla szanownej pani rzecznik przygotowałam zestaw Bardzo Osobistych Akcesoriów w pięknym różowym kolorze. W odcieniu, jaki jest promowany na powszechnie znanym i w szerokim świecie uznanym Portalu Pisarskim.
Jeśli chodzi o rozdawnictwo, to już wczoraj gatki zdjęłam i robotę rozpoczęłam. Err, przepraszam, tu tylko o uśmiechy chodziło, ale to nic, bo w większości przypadków kończyło się to śmiechem.
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 25-03-2014 21:24
swistakos napisał:
A jak jest górna granica uśmiechów?


swistakosie, jeden jedyny uśmiech dziennie, nie jest źle :) To co, zapisujemy kolegę?

akacjowa agnes napisała:
Anakonda Bonda melduje się na stanowisku.


Anakondo! Moje serce urosło!
Jakże miło przywitać Cię w naszych skromnych i wesołych progach Klubu WeSZołego SZampona!

W żadnym razie nie widzę Cię z mopem, to skandal byłby nie z tej ziemi, żeby Anakonda Bonda wykonywała czynności higieniczne w mym gabinecie! :|
Widzę Cię sekretarką, prawą ręką, gabinet obok czeka na Ciebie, czyż to nie wspaniała nominacja? :)
Witaj siostro, uśmiech wysyłam!

Twój nowy prezes ZłyZas. :upset:
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 25-03-2014 21:33
Matulu! Jaki awans mnie kopnął! Wiedziałam, że trzeba najpierw posprzątać, wypolerować buciki i podchlebić rzeczniczce, by zacząć się piąć po szczeblach kariery :)
Jestem sekretarką Zaskrońca! Jejku, chyba dziś nie zasnę!
Panie Prezesie, kiedy mogę przynieść kawkę?
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-03-2014 21:47
Chopie, jak w okolicy mata dobry dowciap, to ja wbijam, czy wyrażam się jasno?
Od chwili narodzin mam nieusuwalny uśmiech na facjacie, więc i nim chętnie porażę!
Przy mnie smutek to abstrakcja.
Akcja i reakcja, czyli dowciapna kopulacja :)
Lepszy wróbel w garści niż skrzypek na dachu.
Jakby co to mogę zostać ochroniarzem - mam warunki :) ale liczę na wyższe stanowisko, bom ambitny kolo.
Lubię konkret i szybkie przelewy.
Ewentualnie panów w czarnych płaszczach, co mi gotówkę doniosą na chatę w teczce.
Amerykańskiej.
Being in touch, you know :)
No.
Pozdro and ahoy!
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 25-03-2014 21:50
Jakiż piękny wątek!!!

Te wybory wierchuszki będą powtórzone w tajnym głosowaniu i wtedy okaże sie, co jest warte pro publico bono.

Bo teraz tylko przez aklamację mamy wice prezesa, którego wskazał Prezes.

Generalnie cele są a i kurwa może oduczę się mówić, bo słowo kurde też ma dużo wewntętrznego blasku i wdzięku :)


Pozdrawiam wszystkie członkinie i członków, za przeproszeniem!


DoCo jest za!
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
blaszka Użytkownik
  • Postów: 32
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 25-03-2014 21:51
Dostałam zaproszenie, ale sama nie wiem...
Wszystkie lukratywne stanowiska już rozdane, czyżbym miała być tylko zwykłym członkiem?
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-03-2014 21:54
Zaraz, chwila, ja nie mam żadnego stanowiska, więc jednak ochroniarz???
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 25-03-2014 22:03
mike17 napisał:
Chopie, jak w okolicy mata dobry dowciap, to ja wbijam, czy wyrażam się jasno?


Bardzo jasno, Sztywny Pytonie, jestem content! Witaj w KWSZ!
Urośniemy w siłę i będziemy jajca robić!
Co do funkcji, pozostawiam wybory, oprócz ochroniarza, szukamy jeszcze dozorcy na nocną zmianę, kilku hakerów do tajnych operacji kościelnych i takie tam! Zobaczy się!

O, nasz drogi DoCo, witamy prezesa, zebranie zarządu coś koło jutra popołudnia!

blaszka napisała:
czyżbym miała być tylko zwykłym członkiem?


blaszko, jesteś kobietą, więc członkiem nie będziesz, obiecujemy, widzę dla Ciebie inną funkcję, ale to na radzie zarządu obcykamy ;)
Jeśli się zdecydujesz, to pamiętaj o wężowej syfce, kurde, miało być ksyfce!

Uśmiechy dla wszystkich! ZłyZas
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-03-2014 22:14
Cobruś nie musi sobie ksywki wymyślać. ;p
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 25-03-2014 22:31
Prezesie mój kochany łubu-dubu, ja to bym wolała być NIEDORZECZNICZKĄ ;) Obawiam się, że nie jestem w stanie udźwignąć funkcji rzeczniczki, bo mało na siłowni pakuję i mi musculus biceps brachii sflaczał ;)
Poza tym dochtory nie dajom mi dźwigać, bo mogę dostać przepukliny i mi jajka urosnom ;)
To byłam ja - Wesoła Boa :)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-03-2014 22:32
Żartowałem - nie chcę być ochroniarzem, he he, ruszta mózgami, co by mi cuś wymyśleć, he?
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 25-03-2014 22:46
Proponuję Sztywnego Pytona na rzecznika. Ma gadane i jak nikt nadaje się na public relations ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 26-03-2014 08:10
ajw, kobieta z jajami! Takich nam trza w naszym tajnym spisku, dążącym oczywiście prostą drogą do destabilizacji gupiej interpunkcji jenzyka polskiego, czyli naszego. Kurde!

Flaga na maszt! Wesolego dzionka for everybody.

Koniecznie wysluchać:

http://youtu.be/zK_q79T5H3U


DoCo.
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 26-03-2014 09:44
Wysłuchałam (od tego też jaja rosną) ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 26-03-2014 10:59
Jaja rosną, uszy więdną a głowa puchnie. Czyli wyjdzie z nas typowy mężczyzna: przerost testosteronu, zanik słuchu i grzechotka z głowy ;) Nie umierać, tylko żyć, łapać chwilę, grzechotnikiem być ;).
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 26-03-2014 11:10
Do roboty w rozdawaniu uśmiechów i pomaganiu staruszkom przy przechodzeniu przez jezdnię!

Dziwna sprawa: ostatnio, jak chciałem pomóc mizernie wygądającej staruszce i ponieść jej zakupy, potraktowała mnie paralizatorem i na dodatek okradła z portfela! Więc UWAGA, STRZEŻ SIĘ POCIĄGU!!!


NIEWIDZIALNA RĘKA TO TAKŻE TY
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-03-2014 13:53
Kurde, jak tu fajnie. :)
Podpisano:
zielona mila

Częstujcie się:

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 26-03-2014 13:58
Nie jest jakoś źle!


Pozdrowienia

DoCo


PS - nie ma żadnego PSu!

[Dodano 26-03-2014 14:00]
Przeczytałem blog akacjowej - ileż tam rymów i bosskiej poezyjiii (na której nijak się nie wyznaję, gdyż poległem już dawno temu na malinowym chruśniaku, uważając, że mężczyzna może zastosować inne formy perswazji seksualnej, niż opisywanie pszczółek i komarków bzyczących wokoło...)

DoCo znów
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]