Klub WeSZołego SZampona!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 26-03-2014 21:09
Ale się towarzycho zebrało! Aż serce raduje.

Ja dziś próbowałem z dwoma osobami: najpierw jakaś smutna nastolatka - a co mi tam, pablo nakzał to i pocieszę dziewczynę. Więc się uśmiecham a ona szybko na to: - Ręczna robota?

Później jakiejś miłej damie uwięzgła szpilka w dziurze pomiędzy płytami chodnikowymi. Więc z uśmiechem do niej idę a ona chyba musiała się poczuć niekomfortowo, bo od razu paralizator wyciąga z torebki i zaczyna krzyczeć coś jak -Zboczeniec! Więc staram się załagodzić sytuację i jakoś pomóc pannie, bo potrzebuje pomocy a ona dalej krzyczy. Po chwili przybiegł jakiś kombatant, wywijając laską, bynajmniej drewnianą, i jak nie zacznie mnie okładać.

Więć się oddaliłem a tu za chwilę mąż tej paniusi jeszcze mnie pogonił, że mu babę chciałem wyrwać.


Nauka z tych doś wiadczeń tska, ze pole misyjne ciężkie, ale może kiedyś nastanie jakaś nagroda za trud i wysiłek uśmiechania się.

DoCo.



Ps- kurde, ale ja nie jestem prezesem, jest nim pablo!!!
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 26-03-2014 21:23
Widać, że przeżycia miał wiceprezes poważne, bo literki tak szaleją, jak Tusk na imprezie u Jarka :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 26-03-2014 21:29
Ręce jeszcze drżą... Uff.
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 26-03-2014 21:54
DoCo... ja to bym chciała Twoje zdjęcie zobaczyć, bo nie rozumiem czemu wszyscy na Ciebie tak reagują ;) A może o uśmiech chodzi... właściwy do twarzy przykleiłeś?
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 26-03-2014 21:58
Na drugi raz drogi DoCo , zanim podejdziesz do panienki zapinaj rozporek, to Cię nikt zboczeńcem nie bedzie nazywał. :)

A propos znam pewien kawał:

Babeczka chciała wejść do autobusu, ale nie mogła zrobić kroka, więc zaczęła majstrować z tyłu przy spódnicy i rozpieła se guziczek. Próbuje ponownie, ale dalej nie może, wiec odpina drugi guziczek (a tłum za nią napiera, bo tez chce wejść). Niestety, spódniczka dalej za wąska, wiec odpina trzeci guziczek, a facet za nią aż dyszy. No to odwróciła się, dała mu w pysk i powiedziała:
- Świnia (moze byc też Zboczeniec)!
Na to faet:
- Ja, świnia? A kto mi trzy guziki w rozporku przed chwilą rozpiął? ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 26-03-2014 22:00
Wierszybajko,

Wystarczy wpisać w Google słowa " Dobra Cobra" i już masz wizerunek DoCo!

Jako rzecze DoCo

-----

ajw,

ale ja miałem skromnie zasuniętego rozporka!

------

Wymiana doświadczeń, poradnictwo - takie widziałbym cele Klubu.
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 26-03-2014 22:30
Dostałem dzisiaj priva, ale zacięła się skrzynka, więc odpowiadam tutaj, bo dotyczy Klubu:

"Panie ZłyZasie. Błagam o pomoc! Nie potrafię się uśmiechać! Nawet próbowałem zjadać większą ilość sera twarogowego na śniadanie, a przed spaniem wypijałem litra maślanki i nic! Kupiłem DVD z Flipem i Flapem, moimi ulubionymi bohaterami z czasów stanu wojennego i też dupa, zasnąłem po pół godzinie! Bardzo bym chciał zapisać się do Klubu Szampona, ale jak, no jak, gdy nie potrafię się śmiać? Załamany Zenek."

Panie Zenku, od razu trza było pisać do nas! Oto lekarstwo! Nawet ulotki nie trza czytać przed użyciem!

http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/38211/pompowany-kosciol

Powodzenia, kurde panie Zenku!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 26-03-2014 22:34
Będziemy dawać dziesięcinę ze wszystkiego???
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 26-03-2014 23:15
Co masz na myśli pisząc ze wszystkiego?
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 27-03-2014 08:12
To ja mogę p darować co ziesiątą l terkę i co d iesiąte sł wo ;) ... niestety słabo liczę :p
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 27-03-2014 08:48
Drogi ZłyZasie.
Jak tam twoja przeszłość z giwerą? A przyszłość swą wiążesz z Zielonymi, bo teraźniejszość, to pewnie z zaskrońcami?
Pozdrawiam
swiszczoncy wonsz, vel Świszczowonsz...
P.S. ...
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 27-03-2014 09:16
Zaraz po przebudzeniu zarżałem zdrowym a korzennym śmiechem, przybrałem swoją pytonią sztywność i zaraz gnam do spożywczaka po bułeczki i troszki poszczebiotać z miłą damską obsługą :)
Niech żyje wiosna, co w trzewiach gra, bo żyję się raz, więc śmiejmy się, u nasz wesoło, to i u wasz pewnikiem tyż :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-03-2014 12:03
Swiszczoncy Wonszie - giwera? Myślisz pewnie o tym gamoniu pablo? Miej świadomość, że ja to Zły Zaskroniec i nie mam nic wspólnego z tym łachmytom! Nie, żebym go obrażał, tylko moja wężowa skóra cierpnie, gdy ktoś myśli, że ja to on, bo przecież ja, to ja, a nie on! No, chyba kurde wyjaśniłem czarno na białym? :@

Sztywny Pytonie, oczekujemy na krótki opis jak powiodła się misja ze spożywczakiem! Jak dziewoje, były zachwycone Twym uśmiechem?

Idąc Twoim tropem ustalam motto na dzisiaj: NIECH ŻYJE WIOSNA! NIECH ŻYJE!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 27-03-2014 12:18
Ponieważ nie działam na zasadzie: "Gość w dom, dziecko w drodze", rozdałem niezbędną dla ogólnego zadowolenia ilość uśmiechów, które wesołe dziewczęta przyjęły za dobrą monetę, którą je zresztą obdarzam dnia każdego, będąc stałym bywalcem, prawie jak członek rodziny, co i tym razem poskutkowało miłą pogawędką z jedną z moich ulubienic, blond Ewelinką, ale ciiii, to nasz słodki sikret :)

Wiosna, wiosna, pnie się w górę sosna!
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 27-03-2014 12:32
Niegdyś ludy oddawały swym bóstwom dziesięcinę ze wszystkiego. Czyli nie tylko z kasy, ktorej kiedyś nie było za dużo a raczej z płodów ziem, lasów i mórz. O takiej zatem, naturalnej dziesięcinie myślę.

Kupujesz dziesięc piw? Jedno jest dla Klubu. Kupujesz dwadzieścia par rajstop, dwie powinnaś przeznaczyć dla KWSz. Gorzej, gdy kupujesz tylko cztery litry mleka... Ale i to da się, dzięki algebrze, jakoś porachować.


I tak do przodu!

DoCo.
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-03-2014 14:52
Dobra Cobra napisał:
Wystarczy wpisać w Google słowa " Dobra Cobra" i już masz wizerunek DoCo!

Akurat. Wpisałam, wylazł facebook, na którego nie mam wejścia, potem ukazało się Allegro, że "dobra cobra" coś tam sprzedaje (czy kupuje) i wszyscy są zadowoleni, no i śladu zdjęcia. :|
Proszę w takim razie przysłać mi link (albo fotografię z dedykacją), żebym w końcu wiedziała, czy ta Cobra również z wyglądu jest Dobra.
A najlepiej niech cała "góra" wklei swoje fotografie tutaj i po sprawie. :)
Do licha - prywatna galeria klubowiczów mogłaby być niezmiernie ciekawa, nie mówiąc o tym, że zapewne przyciągnęłaby (lub odstraszyła) nowych członków.
Co Wy na to? :)
Galeria Zdjęć Dziwnych i Niebezpiecznych? :)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 27-03-2014 15:05
(Hi, hi. Moja mordka może tylko odstraszać ;) )
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-03-2014 15:45
Wierszybajka napisała:
(Hi, hi. Moja mordka może tylko odstraszać ;) )

Wrzucisz zdjęcie tyłu. :)))
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-03-2014 17:17
Siostro Żmijadoro, też mnie interesuje, jak wygląda nasz prezes DoCo, ale cóż, na domysłach trza pozostać.

Jak dla mnie nasza Dobra Cobra, to chłopak w wieku około 50-ciu lat, z wyraźnym piwnym brzuszkiem i długimi kręconymi włosami na głowie i klatce piersiowej, tak sobie zapamiętałem, serio! :)

Aczkolwiek mogę się mylić, nie zawsze portret pamięciowy w całości odzwierciedla zapamiętaną postać. Kiedyś stałem w mięsnym za parówkami z drobiu i za mną stał jegomość, cały czas opowiadał o jakiejś czarnej Wołdze i nerwowo się kręcił po mięsnym. To mógł być DoCo! Choć nie musiał? :|
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 27-03-2014 18:23
Tak, wtedy w mięsnym to byłem ja.

DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]