Zlot u amsy (Toruń)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
Zlot u amsy (Toruń)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-04-2014 17:20
Tworzę więc temat zlotu u amsy, jako że nikt wcześniej nie był temu skłonny. :) Miejmy nadzieję, szczegóły wpiszę ja (lub nie ja) tu niedługo. :)

I pytam wszystkich, taka wstępna deklaracja: przybędziecie??

EDIT: informacje od amsy:

"taki pomysł był - zlot dwudniowy - spać jest gdzie, a jak ciepło to i pod namiotem, coby można pogrillować, pobyć ze sobą, pospacerować nocną porą, grająca fontanna i miasto oświetlone pięknie wygląda:), więc musi być raczej ciepło i nikt nie goniłby zegarka i czasu:)
można zabrać rodzinę:), taki zarys pomysłu był:)"

Ze swojej strony oczywiście mówię, że przybędę. O ile, hm, nie wypadnie mi w obronę lub oddanie pracy. :)

EDIT: termin chyba najlepszy - maj-czerwiec-sierpień.
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2014 18:03
Dzięki Silvus;), chciałabym tylko ewentualnie poinformować, że jeśli miałoby to być ok. 31 maja, to wszystko jest aktualne;), tyle że mnie nie będzie;), ale za to więcej miejsca do spania ;)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 16-04-2014 19:26
Nasza zabawna amsa :) Zlot u amsy bez amsy, brzmi nawet interesująco :p
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-04-2014 20:10
Pablo, żarty żartami, ale nie usłyszałem, że będziesz? ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 16-04-2014 20:16
Zawsze chciałam do Torunia, a do Amsy tym bardziej :) Mnie osobiście pasowałby ostatni weekend czerwca. Nie zakładam opcji, by być w Toruniu i nie zobaczyć Amsy :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-04-2014 20:23
Właśnie, agni, dzięki, byłbym zapomniał to oficjalnie powiedzieć: proszę, rzucajcie datami, jakie chcecie zlotem uświetnić. :) Już wiadomo, i amsa wspominała, najlepiej jak najszybciej!, czyli - maj-czerwiec.

EDIT:

28-29 czerwca:
akacjowa
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2014 20:46
U mnie maj zupełnie odpada.
Ale jestem jak najbardziej chętna.
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 16-04-2014 20:56
Ech, a ja jeszcze nie znam swojego czerwcowego planu życia, ale wiem, że z czasem może być problem. W maju już w ogóle tragicznie. Może coś się odmieni w ostatniej chwili...
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-04-2014 21:02
Ale przecież była mowa o sierpniu.
Jakieś zmiany po drodze?
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2014 21:04
No ja nie wiem, ale tak chyba jakoś wyszło, jak widać...
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2014 21:10
Że sobie pozwolę cichutko zasugerować, nie żebym była jakoś specjalnie zainteresowana, nigdzie się nie wybieram:), może czerwiec byłby jednak lepszy, pogoda bardziej jakby ciepła i klimat odpowiedni do nocnych posiedzeń... Ale wiecie, ja się wówczas w podróż nie wybieram, więc jakby co, to teges...:)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-04-2014 21:14
No dobrze - mike, sierpień też jest na fali, po prostu nie pamiętałem o nim - dodajemy. :)
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-04-2014 21:16
Chwilunia, kochani, sierpień był tu lansowany od początku, i to byłoby sensowne dla mnie.
W sierpniu jestem w stanie coś wyrzeźbić, ale inne terminy odpadają, nic na to nie poradzę.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-04-2014 21:31
28-29 czerwca:
akacjowa

sierpień
mike

Wasinko, ty czerwiec-sierpień?
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2014 22:01
Osobiście to mogę zadeklarować swoją obecność i w czerwcu i w sierpniu, bylebym wiedziała tak pół miesiąca wcześniej, cobym mogła grafik w pracy odpowiednio ustalić, bo należę do grupy pracującej również w soboty, szczęśliwie nie każdej, ale jednak:), co prawda do 15.30 więc ewentualnie dobiję:););)


Agnes, jak mi miło, w razie czego strzelę fotkę i posadzę na jakimś fotelu:), kontakt przez komórkę mamy już opracowany, więc będzie audio-wideo i nawet w stereo-kolorze:).
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 17-04-2014 00:45
Pamiętam, że na zlocie w Poznaniu, po spożyciu pewnej ilości wody ognistej, obiecaliśmy sobie z amsą, że przyjadę do niej z żoną i będziemy nocować, grilować, pić i balować :)

Cały czas jestem na tak, ale musisz wiedzieć, miła moja amso, że jestem facetem mocno zapracowanym i znaleźć wolny weekend na jakikolwiek wyjazd graniczy z cudem.

Mam zaplanowany urlop w drugiej połowie lipca, ale i tak do końca nie wiem. Jeśli wzrośnie przestępczość zorganizowana w mieście, to z urlopu nici ;) ;)
Tak więc, póki co, niczego nie jestem w stanie obiecać.
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2014 07:44
Oj, pamiętam Pablo, wiem jak to jest z weekendami, też mam z nimi problemy. Mam nadzieję, że jednak uda się zgrać, coby wszystkim pasowało:), może na ten czas przestępczość też weźmie sobie wolne:)?
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2014 17:47
Hmmm... a może i ja się machnę na Toruń... piękne miasto, kiedyś byłam... zapach pierników pamiętam do dziś.. i był wtedy maj, piękny dzień, gorąco.. siedziałyśmy z koleżankami pod parasolami, piłyśmy colę i oceniałyśmy chłopaków... naprawdę byli ładni :D
więc ja to koniec czerwca.. nie obiecuję, tylko wstępnie mówię, bo nie wiem jak mi wakacje wypadną... jak zdam to 55% że będę, jak nie zdam, to nie będę... Się zobaczy :)
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2014 19:56
Dark_Kid piernik nadal pachną tak samo:), chłopaki też :), choć bywa różnie, mam nadzieję, że dasz radę i w jednym i drugim:)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot u amsy (Toruń)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 17-04-2014 22:06
28-29 czerwca:

akacjowa
dark_kid

Sierpień:

mike
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.