Dobry wieczór!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Dobry wieczór!
Amalia Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 20-04-2014 20:23
Jestem tu nową osobą. Kobietą, ateistką, obywatelką Wszechświata. Poezją zajmuję się już parę ładnych lat, amatorsko. Zawodowo zajmuje mnie psychologia.

Moją prywatną szufladą z wierszami jest: (wycięłam link ze względu na nieprzyjazną atmosferę)

Niespecjalnie interesuje mnie krytyka mojej twórczości. Bardziej szukam osób o podobnej wrażliwości do mojej, podobnych poglądach.
Szczerze mówiąc, nie przepadam za stronami gdzie masowo ludzie publikują swoje teksty, aczkolwiek fora internetowe uwaząm za rozwijające.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Dziękuję za uwagę.
Do góry
Autor
RE: Dobry wieczór!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 20-04-2014 20:33
Hej, Amalio. Chciałam strzelić coś o świętach, ale się powstrzymałam :)

Amalia napisała:
Niespecjalnie interesuje mnie krytyka mojej twórczości. Bardziej szukam osób o podobnej wrażliwości do mojej, podobnych poglądach.


Rozumiem zatem, że nie będziesz na naszym portalu niczego wystawiać. Na PP niestety, albo stety, właśnie po to publikuje się swoje dziełka, by dowiedzieć się, co inni o nich myślą i na podstawie tego ulepszać swoją twórczość (górnolotnie mówiąc). To oczywiście moja opinia, bo przecież nie mogę wypowiadać się za wszystkich. Nawet i za dwóch nie wypada :) Więc może są tu i tacy, którzy publikują, negatywne komentarze ignorują, pozytywne łykają i jadą dalej (przyznać się proszę, któż to taki ;P))
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Dobry wieczór!
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 20-04-2014 20:53
Niezłe wejście: hipokryzja do kwadratu ;(
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Dobry wieczór!
Amalia Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 20-04-2014 21:03
Piszę, że chcę poznać innych piszących i porozmawiać z nimi. Nie chcę krytykowac pisania innych ani otrzymywac krytyki. Czy tu już nie można zwyczajnie porozmawiać z innymi piszącymi bez jakiegoś takiego nadymania się? Bez napadania na innych? W miłej atmosferze?
Do góry
Autor
RE: Dobry wieczór!
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 21-04-2014 00:09
Gruess dich! Witaj!

Amalia napisała:
(...) szukam osób o podobnej wrażliwości do mojej, podobnych poglądach. Szczerze mówiąc, nie przepadam za stronami gdzie masowo ludzie publikują swoje teksty, aczkolwiek fora internetowe uwaząm za rozwijające.

No to mamy coś wspólnego. :)

Amalio, można, jak najbardziej. zajacanka miała może na myśli, że rzadko bywa taka postawa widziana.

Zadomow się u nas szybko!

Ciekawi mnie, czemu zaznaczyłaś, że jesteś ateistką? Pewnie z uwagi na Święta? Także obywatelką wszechświata. Jeśli możesz powiedzieć. :)
Do góry
Autor
RE: Dobry wieczór!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-04-2014 21:17
Amalia napisała:
Niespecjalnie interesuje mnie krytyka mojej twórczości. Bardziej szukam osób o podobnej wrażliwości do mojej, podobnych poglądach.
Szczerze mówiąc, nie przepadam za stronami gdzie masowo ludzie publikują swoje teksty, aczkolwiek fora internetowe uwaząm za rozwijające.

I za szczerość lubię ludzi... (też jestem ateistką, ale na wrażliwość nie licz... gdybym miała nią karmić, to inni umarli by z głodu)
akacjowa agnes napisała:
Więc może są tu i tacy, którzy publikują, negatywne komentarze ignorują, pozytywne łykają i jadą dalej (przyznać się proszę, któż to taki ;P))

JA!JA!JA!JA! (bez tego fragmentu o "łykaniu pozytywnych komentarzy";) :)
Pozdro i witaj Amalio :)
Do góry
Autor
RE: Dobry wieczór!
M.J. Sterne Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 28-04-2014 12:07
Amalia napisała:
Piszę, że chcę poznać innych piszących i porozmawiać z nimi. Nie chcę krytykowac pisania innych ani otrzymywac krytyki. Czy tu już nie można zwyczajnie porozmawiać z innymi piszącymi bez jakiegoś takiego nadymania się? Bez napadania na innych? W miłej atmosferze?


Skoro zależy Ci na przyjaznej atmosferze, to dlaczego sama swój temat opatrzyłaś aurą nieprzystępności? Uśmiechu trochę, inaczej wszyscy zwariujemy!

Pozdrawiam, Również-Nowa
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]