Komu i czemu służy panel - debiuty i wprawki?
Autor
Komu i czemu służy panel - debiuty i wprawki?
fantes Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 08-09-2014 21:47
To pytanie w zasadzie do administracji. Jestem na tym portalu wystarczająco długo, by nie oprzeć się wrażeniu, że osoby odpowiedzialne za umieszczanie tekstów w odpowiednich rangą działach gubią się w poprawnym ich zrozumieniu, co powoduje pewien zamęt i zdziwienie tutejszych użytkowników. Nie raz się zdarzały uwagi na ten temat i jak dotąd były i są z sukcesem przemilczane. Proponuję zatem Administracji, by w przypadku, kiedy tekst ląduje w tymże dziale dostał on komentarz od osoby odpowiedzialnej za jego nominację. Czyli po prostu ja, czy też inni czytacze mogliby się dowiedzieć ( krótko i na temat) co było powodem owej decyzji i jakie błędy popełnił autor. Wtedy ten dział będzie miał rację bytu! Pozdrawiam. SB
Do góry
Autor
RE: Komu i czemu służy panel - debiuty i wprawki?
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-09-2014 19:55
Redaktorzy i tak mają pełne ręce roboty przy dopuszczaniu tekstu w ogóle (co wiąże się z przeczytaniem każdego), nie wymagajmy od nich obszernych recenzji jeszcze w pakiecie.
Zakładam, że rozumiesz doskonale dlaczego tekst ląduje w tym dziale jeśli jest debiutem i tego wyjaśniać nie trzeba. A dlaczego, jeśli jest wprawką? Może dlatego, że często jest próbą znalezienia nowego stylu, twórczym poszukiwaniem, które gdzieś się samo zapędziło tak daleko, że się pogubiło? Że wymaga jeszcze jednego spojrzenia, albo nawet kilku spojrzeń, dopracowania, przerobienia, albo w ogóle zaniechania?
A ze stwierdzeniami typu
fantes napisał:
gubią się w poprawnym ich zrozumieniu

to bym akurat bardzo uważał, bo co by tu nie kwękać, grono redaktorskie sroce spod ogona nie wypadło i to dość oczytana zgraja, więc jeśli jakiegoś tekstu nie byli w stanie "poprawnie zrozumieć", to chyba najlepiej świadczy o jakości tekstu, jeśli wiesz co mam na myśli.
Pzdr.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]