Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 03-03-2015 18:08
palenieszkodzi napisała:
I to Ty pierwszy niegrzecznie zmieniłeś mój nick. Prawda? Potem usunąłeś post. Dziwię się, że teraz chcesz mi prawić morały, skoro sam nie jesteś bez grzechu.

Widzę, że poza "wkładaniem" innym w usta swoich "morałów"również mijasz się z prawdą.
Nic nigdy nie usuwałem, bo nie mam takiego zwyczaju, chcę, by dyskusja pod tekstami była taka, jaka była - każdy może zawsze wejść pod moje utwory i zobaczyć, jak wyglądała moja wymiana zdań z kimś, z kim się nie zgadzałem, co zrobiłem w tym wątku, pokazując twoje niewybredne "komenty", sposób, w jaki objawia się twoja niczym nieuzasadniona wyższość wobec nas i "pokazywanie" naszych wad - czy Ty naprawdę piszesz to poważnie, czy to jakieś jaja?
Twoje prowokacyjne wypowiedzi zostały usunięte przez Redakcję i dobrze o tym wiesz.
Pod innymi masz ciągle redakcyjne uwagi - czy naprawdę nic Ci to nie mówi?

Z mojej strony to wszystko.
Zdania na twój temat nie zmienię, i w tym oto miejscu zakończy się mój udział w tej bezproduktywnej rozmowie.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 03-03-2015 18:17
Do Mike17 - jesteś mistrzem matactwa. Trudno dojść, w jakim celu zabrałeś głos, chyba po to, by przeinaczać fakty dotyczące Ciebie.
Dobrze, że kończysz.
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 03-03-2015 18:30
mike17 napisał:
Twoje prowokacyjne wypowiedzi zostały usunięte przez Redakcję i dobrze o tym wiesz.
Pod innymi masz ciągle redakcyjne uwagi - czy naprawdę nic Ci to nie mówi?


To jako końcowy bonus.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 03-03-2015 20:31
Cytat:
Elwira - temat jest na tym Forum, a gdyby się nie nadawał, pewnie zlikwidowano by go po pierwszym poście.

Wtedy zaczęłabyś krzyczeć, że Redakcja jest niesprawiedliwa względem użytkowników i podchodzi do siebie bezkrytycznie :) Jestem tego pewna w 100%.

Cytat:
Co do zwrotów " jak nastolatka z pms" ustosunkowywać się nie będę, bo przecież widzę, że średnio panujesz nad swoimi negatywnymi emocjami

Doprawdy? A moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie. Patrz pierwszy post w wątku ;) Palenieskodzi, to Ty emanujesz negatywnymi emocjami do Redakcji, Portalu i każdego, kto ma inne zdanie.

Cytat:
Co do tematu na Forum, mam odmienne zdanie, zarówno chodzi tu o nieeleganckie przekręcanie nicków jak i wzajemne adoracje między redakcją i użytkownikami.

Oczywiście, bo krytykować to my, ale nie nas. Ale ja szanuję Twoje odmienne zdanie. Masz do niego prawo. Pozwól jednak, że Twoje zachowanie nazwę nieeleganckim, nietaktownym i zupełnie pozbawionym sensu i celu. Bo publiczne prawnie brudów jest takim wołaniem o wsparcie, działaniem pod publikę i szukaniem widowni. Ludzie kulturalni załatwiają sprawy rozmawiając. Sorry, tak mnie wychowano. A to, kogo i jak redakcja adoruje poza PP to jest nie Twoja i nie moja sprawa. Mogą się nawet całować w miejscu publicznym. Nam nic do tego. Najwyżej dostaną mandat.

Z mojej strony to również wszystko w temacie. Proszę tylko, żebyś przemyślała moje słowa. Nie musisz się z nimi publicznie zgadzać.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-03-2015 22:13
palenieszkodzi napisała:

Łabędź - już tyle razy nas tu poprawiano, że piszemy "wszem wobec", a nie "wszem i wobec", jak u Ciebie w poście. Skoro do tej pory nie udało Ci się tego nawyku zmienić, inne będzie jeszcze trudniej. Może w ogóle nie jesteś otwarty na zmiany? :)


Dziękuję pięknie za zwrócenie na ten błąd uwagi. Zapamiętam, wprowadzę w życie od następnego razu.
Rozumiem, że satysfakcja ze "złapania" (wybacz kolokwializm) mnie na błędzie, była jedyną refleksją, jaka dopadła Cię po moim poście, skoro tylko do tego się ustosunkowałaś? W takim razie pozwól, że dojdę do wniosku, iż prowadzisz ten wątek tylko i wyłącznie dla bicia piany i uprawiania klasycznego trollingu. Szkoda, że takie masz podejście do swojej obecności tutaj, ale rozumiem, że jest to jakiś Twój sposób na rozładowanie piramidalnych frustracji. Mam nadzieję, że pomaga. Choć liczę też, że zrozumiesz, że nie będę brał w tym dalszego udziału. Rób sobie dobrze kimś innym.
Aż umieram z ciekawości jakież to inne nawyki zalecałabyś mi jeszcze zmienić, które zmienić byłoby mi trudniej. Ale przeżyję bez tej wiedzy, więc może się nie kłopocz. I tak włożyłaś już wiele trudu.
Czy jestem otwarty na zmiany? Może jestem. Może nie. A jakie to może mieć znaczenie? Dla zmian - żadnego.

I byłbym wdzięczny, gdybyś nie przekręcała mojego nicku nazywając mnie Łabędziem.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 07-03-2015 00:06
Elwira - uśmiałam się :-), bo Ty nic nie rozumiesz z dyskusji, w której bierzesz udział :)

Mike17 - nie dotrzymałeś słowa, danego w przedostatnim poście :-)

labedz - niecelowo przekręciłam nick, skoro ma być "labedz" - wybacz, chociaż to ostatnie nic w ojczystym języku nie znaczy :-)

Wracając do tematu, zastanawiam się, dlaczego nikogo nie zaciekawiło, że główny Admin nie podporządkował się Regulaminowi, który nam tu ustanowił (sam?) i nie odpisał mi na moje zażalenie w ciągu regulaminowego tygodnia. That is the question :-))))))

[Dodano 10-03-2015 23:40]
Dzisiaj, 10 marca, minął miesiąc. Tak Administracją ma w poważaniu regulamin, jakim szafuje:-). Na pewno daje do myślenia użytkownikom.
Pozdro Sagit:), napisała
palcia:)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-03-2015 14:20
Palcio kochana,

daruj sobie wycieczki pod moim adresem i nie cytuj regulaminu, którego nie umiesz ze zrozumieniem przeczytać. Jest zasadnicza różnica pomiędzy Właścicielem, a Administratorem. Nie mam obowiązku zajmowania się sprawami, nad którymi piecze sprawuje redakcja. Twoja sprawa jest mi znana i nie widzę żadnych podstaw do interwencji z mojej strony. Był tu już niejeden taki podpalacz, który czuł się bardzo pokrzywdzony, że ktoś miał mu czelność zwrócić uwagę. Widzę, że bardzo lubisz robić zamieszanie wokół swojej osoby i trafne argumenty użytkowników w ogóle do Ciebie nie trafiają. Temat więc zamykam.
wiktororzel.pl
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]