Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2015 16:49
W lutym umieściłam komentarz pod wierszem potisza. ( link: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/49837/proba) Napisałam jasno i rzeczowo, post zresztą jest tam w dalszym ciągu. W odpowiedzi potisz napisałam do mnie "palacz", przekręcając złośliwie mój nick. W kolejnej odsłonie znów napisałam rzeczowo na temat wiersza, a także błędu ortograficznego (chyba słusznie, bo to portal pisarski w końcu) i znowu autor odpisał mi "zejdź ze mnie". Każda rozsądna redakcja zwróciłaby uwagę autorowi tekstu na niewłaściwe zachowanie. Stało się inaczej. Redaktor B.B., pouczyła mnie, wklejając paragrafy z Regulaminu portalu. I to w dużej ilości. Dla pełnego obrazu dodam, że i potisz otrzymał kilka linijek, jednakże Redaktor osądził, iż to moje zachowanie było wyjątkowo naganne, wklejając mi wiele "przekroczonych paragrafów. Zadałam sobie trudu rozszyfrowania Redaktora B.B. i sprawdziłam, że razem z potiszem wklejają sobie serduszka na Fb. To tłumaczy wszystko. A przecież od Redakcji wymaga się szczególnej bezstronności w ocenianiu. Jestem oburzona zachowaniem Redakcji w opisywanym wypadku i uważam, że teraz należy się właśnie Redakcji pouczenie, jak należy roztrząsać podobne spory. Na pewno nie kierując się prywatnymi sympatiami. Zastanawiam się, czy tylko ja jedna mam podobne odczucia co do obiektywizmu Redaktorów?
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2015 17:47
Palcia (podpisujesz się tak czasem, więc chyba nie obrazisz się za to zdrobnienie ;) ) - nie znam sprawy, bo to się w poezji działo, a to nie moja bajka, dlatego nie będę się wypowiadał o tej konkretnej sytuacji. Jednak pozwolę sobie napisać, że do niektórych rzeczy warto podchodzić z dystansem, szkoda nerwów. Krótko mówiąc, dobrze jest wyluzować :) Może warto też czasami spojrzeć na coś z innej perspektywy?

Wiesz, jeśli już naprawdę nie możesz pogodzić się z decyzjami jakiegoś Redaktora, masz prawo wnieść skargę do szefa wszystkich szefów, czyli Sagitariusa. Wyższej instancji nie ma :)
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2015 18:58
Cieszę się że odpisał Redaktor Prozy, chociaż liczyłam na redaktora B.B. Mam nadzieję, że redaktor B.B. znajdzie czas i odwagę na odpisanie na mój post :p.

Po pierwsze, do Sagitariusa już napisałam. I trochę długo czekam na odpowiedź, ale jeszcze poczekam. Ponoć królowie nie odpisywali nigdy poddanym, na szczęście czasy się zmieniły i dziś każdy kulturalny obywatel odpisuje na listy. Ustawowo nawet urząd musi i ma na to miesiąc czasu.

Twoja rada, Heisenberg - to wyluzować. Ale dlaczego to ja mam wyluzować, w końcu ów poeta potisz pisał do kobiety, czyżby już zasady savoir- vivr'u nie obowiązywały poetów? Czy nawet, będąc obrażonym, może pisać "Zejdź ze mnie" (Swoją drogą co za plebejski zwrot ;ppp). A Redaktor B.B., jego koleżanka, jeszcze mnie upomina?
Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, jeżeli portal ma być zarządzany surową, acz sprawiedliwą ręką. Chyba, że Administracja wdraża inne, nieznane mi zasady. Chyba, że mam się czuć wobec redaktora jak intruz? Bo przecież portal pisarski to nie "wolnoć Tomku". Tak to widzę,
pozdro palcia:)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2015 20:06
Uhm, weź jednak pod uwagę, że to, co Tobie wydaje się sprawiedliwe, dla innych sprawiedliwe może nie być. I na odwrót. I zauważ, że Tobie też zdarza się łamać punkty Regulaminu, co jest zabronione niezależnie od powodów. A dopiski pod komentarzami są tylko przypomnieniami tychże punktów.
palenieszkodzi napisała:
Ale dlaczego to ja mam wyluzować,

A chociażby dlatego, że nie ma sensu karać swojego układu nerwowego :)

Aż tak bardzo obraziło Cię "zejdź ze mnie"? Proszę Cię... :) Tzn ok, jeśli czujesz się urażona, nic mi do tego, ale naprawdę ma tu podstaw, żeby wyciągać nie wiadomo jakie konsekwencje. Potisz złamał Regulamin, dostał upomnienie. Ty tak samo.

Mogę Ci jeszcze powiedzieć, że nikt w Redakcji nie kieruje się sympatią czy antypatią do Użytkowników. Możesz twierdzić, że jest inaczej - nie ja tu jestem sędzią.

Pozdrawiam wzajemnie
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2015 20:15
Takie sprawy załatwia się z zainteresowanymi stronami i superadminem (Sagitem). Nie ma potrzeby krzyczeć wszystkim dokoła.
Radio Sfera.

Gramy swoje na
http://sfera.umk.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2015 20:56
Heisenberg napisał:
Mogę Ci jeszcze powiedzieć, że nikt w Redakcji nie kieruje się sympatią czy antypatią do Użytkowników. Możesz twierdzić, że jest inaczej - nie ja tu jestem sędzią.

I tu się mylisz Heisenberg... mało widzi się kółek wzajemnej adoracji?? My widzimy dużo, ale tak wyszło, że milczymy... ja odezwałam się raz... i dałam sobie na spokój, bo to nie na moje nerwy.
Zachary Ann napisał:
Takie sprawy załatwia się z zainteresowanymi stronami i superadminem (Sagitem). Nie ma potrzeby krzyczeć wszystkim dokoła.

Jeśli jest potrzeba, to się krzyczy... być może nie tylko palenieszkodzi miała taki problem, być może są inni, którzy też tak mieli, ale boją się odezwać...

Palenieszkodzi, czy też palcia.. jak wolisz... dobrze, że zgłaszasz takie problemy... i za radą Redaktora Prozy - wyluzujmy, bo denerwowanie się to szkodzenie swojemu zdrowiu. A tak na marginesie... potisz jest znany na wielu portalach... i wiele rzeczy się o nim słyszy, a nawet... wie :)
Pozdrawiam :)
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2015 23:53
Do Zachary Ann - sądząc po tytule Forum "Regulamin i Administracja" , znalazłam prawidłowe miejsce na swój post.

Do Redaktora Prozy - owszem, obraziło. Nie z każdym można rozmawiać w taki sposób. Z rówieśnikami - owszem, ale gdy użytkownicy się bliżej nie znają, powinni zachować oficjalną formę. I to winno być jasne i proste dla Redaktorów. Nie chcę karać swego ukł. nerwowego, ale też nie chcę, aby takie chamskie pisanie potisza lub innych osób stało się normą. Czyż celowe przekręcanie czyjegoś nicka nie jest już wystarczającym sygnałem dla Redakcji?

Dark_kid. Nie spodziewałam się w Tobie znaleźć sojusznika. Tym bardziej dziękuję Ci za poparcie. Mam nadzieję, że znajdą się kolejne osoby, które wyrażą podobne opinie. Redakcja ma być jak żona Cezara :-)
Prawda, Sagitariusie ?
palcia:)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 21-02-2015 00:07
Popieram zdanie twoje, palciu i dark, że jest to sytuacja, o której można napisać na forum i nawet trzeba - wyrażam tylko obawę (lub może nadzieję?), żeby nie stało się to podstawą do piętnowania żadnego użytkownika i żadnego redaktora, tylko ich zachowania. A także obawę (nadzieję?), żeby było to prowadzone z umiarem... hm... szeroko pojętym. A boję się, bo znam przykłady, chyba i z tego forum. Boję się tego.

Pozdrawiam wszystkich.
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 21-02-2015 12:05
Dzięki, Silvus za wsparcie. Tym bardziej, że jesteś tu na portalu już ładnych parę lat i obserwujesz dłużej niż ja. W sprawie Redakcji to wygląda tak, że to konkretny Redaktor podpisał się pod pouczeniami dla mnie. Stąd moja reakcja.

Mam nadzieję, że głos zabierze także Sagitarius, odpisując mi na mój e-mail. Regulaminowo jest na to tydzień.
Ale już upłynął :-).
Inaczej być może nie zakładałabym tego tematu. Jeszcze raz dziękuję, co napisała
palcia:)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-02-2015 12:12
Kółka adoracji były, są i będą. Jestem pewien na 100%, że większość użytkowników Portalu jest tu dla przyjemności płynącej z pochwał i miłej, towarzyskiej atmosfery. Dlatego nie ma sensu tego zjawiska wypominać (czyli np. naśladować mnie :> ), a tymbardziej walczyć z TWA.
Inaczej ma się sprawa z obsługą PP. Faktycznie, każde oznaki przynależności jakiegoś redaktora do grupki adorującej siebie wzajem należy (mz.) nagłaśniać w taki sposób jw.
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 21-02-2015 22:21
Dziękuję Ekszyn za zabranie głosu w sprawie.

[Dodano 27-02-2015 23:44]
Do uczestników tego wątku:

Wiadomość do Sagitariusa wysłałam 10 lutego br. A mamy dziś 27 luty 2015. Przeczytałam Regulamin PP po raz kolejny, i pozwolę sobie jego fragment zacytować.

4. Prawa i obowiązki Administratora

4.7 Administrator ma obowiązek rozpatrywać prośby, skargi, zażalenia Użytkowników w terminie siedmiu dni od daty zgłoszenia.


Oczekuję, że odpowiedź nadejdzie niebawem :-)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 28-02-2015 00:00
palenieszkodzi, lubisz bić pianę, co?
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Druus Użytkownik
  • Postów: 211
  • Skąd: Tanger
Dodane dnia 28-02-2015 00:52
Miałem nadzieję, że ten temat zdechnie. Niestety, Pani palenieszkodzi (oficjalna forma) lubi orbitować w centrum uwagi. Cóż... I tacy ludzie się zdarzają, chyba, że Pani palenieszkodzi ma siedem lat i dopiero dojrzewa emocjonalnie, wtedy wręcz wypada być bardziej wyrozumiałym dla JEJ poczynań.

Pierwszy post, to dosłownie ambrozja na zatwardzenie.
Straciłem kontakt z rozumem.
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-02-2015 11:29
Trochę, jeśli nie głupie to z pewnością naiwne, jest oczekiwanie na portalu non-profit, by ktokolwiek pełnił tu funkcje skrajnie profesjonalnie i odrzucał sympatie prywatne. To raz.
Dwa, że oberwałaś słusznie - zadałem sobie trud przeczytania owych komentarzy pod linkiem i prześledziłem "dyskusję". Pojechałaś personalnie, dość przy tym protekcjonalnym tonem. Zupełnie niepotrzebnie. Inna sprawa, że omawiany wiersz był beznadziejnie bełkotliwy, i aż się prosił o dosadny komentarz, ale mogłaś skupić się na wierszu. Był tak w swej nieporadności bezbronny, że swobodnie mogłaś kopać tekst ile wlezie, nikt nie zwróciłby Ci uwagi o ile zostawiłabyś w spokoju autora. Wybrałaś jednak inaczej.
A teraz czepianie się przekręcania nicków, tudzież deprecjonowanie kolokwializmów (jakby kolokwializmy były jakąkolwiek "gorszą" jakością języka co najmniej) wydaje mi się - wybacz - cokolwiek pretensjonalne i żenujące... Jeśli ktokolwiek zatem zechce odpowiedzieć na tegoż maila, to szacun za cierpliwość.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2015 13:44
Do zajacanki: Twój komentarz nie wnosi nic do dyskusji, traktuję go jako spam.

Do Druus – pierwszy raz Cię tu widzę, wygląda na to, że chciałeś być w centrum uwagi i napisałeś ten post ;p.
Rzeczywiście, chyba jesteś starszy ode mnie, choć nie mam już siedmiu lat, za to na pewno nie straciłam kontaktu z rozumem, jak ochoczo obwieszczasz o sobie :-)

Aha, jeszcze coś. Znalazłam Twój komentarz pod Twym własnym tekstem, cytuję:

" Druus dnia 27.03.2014 20:22
Wasinko, jak Ci się odwdzięczę za te komentarze? Bardzo lubię czytać Twoje przemyślenia odnośnie tekstu. :).
Trzeba było od razu napisać, że także jesteś wyznawcą wzajemności na portalu :-)

Do Łabędzia

labedz napisał:
Trochę, jeśli nie głupie to z pewnością naiwne, jest oczekiwanie na portalu non-profit, by ktokolwiek pełnił tu funkcje skrajnie profesjonalnie i odrzucał sympatie prywatne. To raz.


Twój komentarz pokazuje, że nie przemyślałeś jeszcze, jak ma działać portal pisarski. Jeżeli uważasz, że w decyzjach Redakcji mogą mieć odbicie prywatne, towarzyskie powiązania, to nic nie rozumiesz.
I nie ma tu nic do rzeczy, czy portal jest, jak piszesz, „non-profit”. Dalej – nie przeczytałeś moich postów ze zrozumieniem, bowiem nie atakowałam tam w żaden sposób „personalnie”. Zwróciłam jedynie uwagę, że autor winien zachować minimum grzeczności wobec tych, którzy komentują jego twórczość. Przeczytaj jeszcze raz, może Cię oświeci.
Co do kolokwializmów, które traktujesz jak chleb powszedni, to pragnę Ci napisać, że to nie jest język rozmowy pomiędzy wszystkimi użytkownikami, nie wszyscy pozostają w dobrze znanych sobie kółkach.
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Druus Użytkownik
  • Postów: 211
  • Skąd: Tanger
Dodane dnia 28-02-2015 15:27
Cytat weekendu nie wnoszący nic do dyskusji: "Szczerze żałuję, że nie zbanowałem tej idiotki, kiedy miałem taką możliwość".
Amen
Straciłem kontakt z rozumem.
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-02-2015 19:33
Owszem, nie przemyślałem jeszcze jak ma działać portal pisarski. Bo i nie mam ambicji tegoż przemyśleć na wylot, a potem wszem i wobec wyrokować, jak ma działać, tylko akceptuję fakt, że działa tak, jak działa. Gdybym tego nie akceptował, po prostu wyniósłbym się stąd. Rozumiem, że Ty przemyślałaś, a teraz masz pretensje do rzeczywistości, że nie pasuje do Twoich wyobrażeń?
A dalej - ależ przeczytałem wszystko ze zrozumieniem, wierz mi. Inaczej nie potrafię, jak tylko ze zrozumieniem. Ale jeśli Ci na tym zależy, mogę przeczytać jeszcze raz. A potem ponownie, czemu nie. Tyle, że niewiele to zmieni, bo jeśli wydaje Ci się, że nikogo nie atakowałaś personalnie, to masz rację - wydaje Ci się.
Dość znamienne jest także, że najgłośniej grzeczności dopominają się ci, którzy sami nie potrafią jej zastosować. Wymagasz czegoś - upewnij się najpierw, że sama to dajesz.
I na koniec: ależ tak, traktuję kolokwializmy jak chleb powszedni - tym są bowiem w istocie. I polecam wstrzymanie się od określania, jakim językiem powinni się zwracać do siebie "wszyscy użytkownicy", bo raz, że nie masz instrumentów, by to wyegzekwować, a dwa, że całkiem spora część użytkowników może mieć Twoje zdanie na ten temat głęboko w kolokwialnej dupie.
Pozdrawiam.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 28-02-2015 19:48
Wiecie co, ta rozmowa jest tak żenująca, że aż śmieszna :) Przepraszam, ale nie potrafię poważnie podejść do tematu tak niepoważnego. Z powodów dwóch. Po pierwsze PP jest i zawsze był portalem prywatnym. Nikt nie ma obowiązku tu być, a jeśli jest, przyjmuje zasady tu panujące. Nie podoba się, droga wolna. Mamy wolny rynek i jesteśmy w wolnym kraju (jeszcze). Więc zamiast krzyczeć "krzywdzą mnie tu!!!", zabieram zabawki i idę na inne podwórko. Pamiętajmy, że dziś nawet do sądu nie idzie się po sprawiedliwość, tylko po wyrok. Sorry, taki mamy system, że każdy rozsądza wedle własnego sumienia. Drugą sprawą jest to, że żeby robić rabanan, że ktoś mi coś nie tak zrobił, powiedział i oczekiwać wyciągania konsekwencji, to trzeba mieć samemu czyściusieńkie sumienie. A jak dla mnie przypiski pod komentarzami pojawiły się słusznie u obu użytkowników. Pewnie nie można mi ufać, ale nie jestem w TWA, ostatnio w ogóle mało tu jestem, więc patrzę z dystansem.

Przekręcanie, zdrabnianie i skracanie nicków nie jest żadną nowością. I nie jest zakazane. A jeśli jakieś zdrobnienie czy zgrubienie się komuś nie podoba, może warto napisać PW, a nie się publicznie wściekać jak nastolatka z pms?

Nie ukrywam, że kilka osób z PP znam osobiście, że zdanie wielu szanuję, że iluś tam darzę sympatią, a jeszcze iluś mam w znajomych na FB i dajemy sobie lajki. No i co? Czy to jest zakazane? Nie jest. Mam prawo. Mam też prawo do prywatności i nie życzę sobie śledzenia mnie, dorabiania teorii spiskowych czy wrabiania w sprawy nieczyste. I myślę, że żaden redaktor sobie nie życzy. Tak, do znajomych podchodzę inaczej niż do obcych. Ale czy tak nie robi każdy normalny człowiek? Funkcja, jaką pełnimy z społeczności nie degraduje nas do roli maszyny.

Przede wszystkim jednak uważam, że takie sprawy powinno się załatwiać prywatnie, a nie na forum. Jak byś się czuła, palenie szkodzi, gdybym założyła podobny temat o Tobie? Na przykład: Niesprawiedliwe ocenianie wierszy przez palenieszkdzi. Mam prawo? Teoretycznie mam, ale po co? Mogę przecież napisać do Ciebie, że uważam Twoją ocenę za krzywdzącą (wyżalić się prywatnie) albo zwyczajnie zbagatelizować sprawę. Ale nie, publiczny żal jest bardziej spektakularny :)

Pamiętajcie, że redaktor też człowiek. Ma uczucia, emocje, czasem jest mu przykro. Może coś tam zawali albo zareaguje nieadekwatnie, bo ma gorszy dzień. Istotą życia w społeczności jest zrozumienie i akceptacja. I nie zapominajcie, że nie tylko trzeba skrytykować za to, co Wam się nie spodoba, czasem trzeba też podziękować za to, co ten ktoś zrobił. Może nawet częściej podziękować.

Tyle ode mnie. Wiem, nic nie rozumiem i za chwilę dostanę po nosie :) Życzę miłego wieczoru.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 28-02-2015 19:55
labedz napisał:
Dość znamienne jest także, że najgłośniej grzeczności dopominają się ci, którzy sami nie potrafią jej zastosować. Wymagasz czegoś - upewnij się najpierw, że sama to dajesz.

I tu zasadza się cały problem.
By komentować, trzeba mieć trochę taktu, wyczucia, kolokwializmy czasem są nie na miejscu jak tu:

http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/46114/waldek

lub tu niezrozumienie tekstu i mylna interpretacja:

http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/47868/signorina-cappuccina

Twoje nieeleganckie komenty pod moimi utworami i innych autorów, np. pod "Waldkiem", złośliwe i zakłamujące prawdę o utworze są tym, co zarzucasz innym, a sama piszesz w sposób pozbawiony obiektywizmu, akcentując co "palcia" chciała powiedzieć, a czytając to nie wiadomo, czy zgrywasz się, czy coś gorszego...

Razi mnie pycha twoich wypowiedzi, jaka Cię rozpycha, a nie wiem czy wiesz, że pycha z drogi spycha.

A kultura człowieka objawia się tym, czy swoje brudy pierze publicznie czy "w cztery oczy".
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Nieobiektywne ocenianie komentarzy przez Redakcję
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 03-03-2015 17:45
Druus - Ty rzeczywiście tracisz kontakt, a głównie z tym, w jaki sposób się wypowiadasz na Forum. Myślę, że Twój styl pisania do mnie a pewnie i do innych nie pretendował Cię do bycia redaktorem na dłużej ;p.
Tak, straciłeś bezpowrotnie szansę :-)

Mike17 - tak oceniłam Twoje utwory, i tyle. Być może ostro, ale nie niegrzecznie. Natomiast to miejsce tutaj, to nie jest miejsce na żale z powodu tamtych postów. Miejsce jest pod Twoimi utworami, gdzie oboje się wypowiadaliśmy. I to Ty pierwszy niegrzecznie zmieniłeś mój nick. Prawda? Potem usunąłeś post. Dziwię się, że teraz chcesz mi prawić morały, skoro sam nie jesteś bez grzechu.

Elwira - temat jest na tym Forum, a gdyby się nie nadawał, pewnie zlikwidowano by go po pierwszym poście. Co do zwrotów " jak nastolatka z pms" ustosunkowywać się nie będę, bo przecież widzę, że średnio panujesz nad swoimi negatywnymi emocjami ;p.
Co do tematu na Forum, mam odmienne zdanie, zarówno chodzi tu o nieeleganckie przekręcanie nicków jak i wzajemne adoracje między redakcją i użytkownikami.

Łabędź - już tyle razy nas tu poprawiano, że piszemy "wszem wobec", a nie "wszem i wobec", jak u Ciebie w poście. Skoro do tej pory nie udało Ci się tego nawyku zmienić, inne będzie jeszcze trudniej. Może w ogóle nie jesteś otwarty na zmiany? :)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]