Witajcie :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Witajcie :)
DavidDreamer Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 22-11-2015 22:01
Witam wszystkich :) Nazywam się Michał i piszę już od 5 klasy podstawówki, czyli prawie 9 lat. Kim jestem? W zasadzie siedzą we mnie dwie osoby - myśliciel i artysta. Myśliciel, bo często kontempluję to, co mnie otacza i wyciągam z tego wiele intrygujących wniosków, zaś artysta, bo jestem osobą wrażliwą i emocjonalną i często patrzę na świat właśnie poprzez pryzmat tych cech charakteru. Oczywiście wszystko się ze sobą łączy - dzięki rozważaniu pewnych rzeczy wpadam na dużo pomysłów, które potem przelewam na papier. Z powodu takiej "podwójnej osobowości" moja twórczość obejmuje dość szeroki zakres utworów - od sentencji, poprzez wiersze i teksty piosenek, aż po opowiadania. Wiele z nich piszę wyłącznie dla siebie, choć niektóre, tak jak moje ostatnie opowiadanie, wrzuciłem na pewne forum o tej samej co ono tematyce i dzięki poradom, które udzielili mi inni użytkownicy, dowiedziałem się kilku rzeczy o pisaniu, co bardzo zmotywowało mnie do dalszej pracy i rozwijania swojego stylu, jak również wypróbowywania coraz to nowszych gatunków. Przez lata trochę się tego nazbierało, w związku z czym ostatecznie postanowiłem stworzyć własną stronę na facebooku, gdzie co pewien czas publikuję swoje "dzieła".

Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia strony i czytania mojej twórczości, a jeśli Wam się spodoba, zostawcie łapkę w górę :)

Oto link do strony:

https://www.facebook.com/David-Dreamer-1470711903259167/?ref=hl

Pozdrawiam :)
Do góry
Autor
RE: Witajcie :)
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 23-11-2015 16:59
Witaj Michale i czuj się tu dobrze. :)
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Witajcie :)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 23-11-2015 18:17
Cześć!
Publikuj, ale i czytaj innych.
Powodzenia :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Witajcie :)
DavidDreamer Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 28-11-2015 21:22
Nie omieszkam ;) Zachęcam jednak gorąco do poczytania moich tekstów i mam nadzieję, że dzięki Wam przybędzie mi choć kilka lajków oraz komentarzy :)
Do góry
Autor
RE: Witajcie :)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 28-11-2015 21:42
Nam też :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Witajcie :)
DavidDreamer Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 13-03-2017 18:39
Witam!

Wiem, że przez bardzo długi czas byłem nieaktywny, ale miało na to wpływ wiele czynników, m. in. pewne decyzje odnośnie mojej twórczości. Jedną z tych decyzji było usunięcie fanpage'a na facebooku i zastąpienie go czymś o wiele bardziej funkcjonalnym i przejrzystym - blogiem. Zapraszam Was serdecznie do czytania i, jeśli Wam się spodoba, także udostępniania poniższego linku:

daviddreamer10.blogspot.com

Pozdrawiam :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]