Na temat teatru
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Na temat teatru
Szekspir Użytkownik
Cześć,

ost. w telewizji było głośno o tym, że 80% Polaków nie chadza na spektakle teatralne. Mogłem się pomylić co do liczby, ale gdzieś mniej więcej taką podaną. Pewna wypowiadająca się na ten temat Osoba wyraziła przemyślenie, że ludzie nie dostrzegają wartości teatru. I to ost. wyrażenie mnie pochłonęło, bo zdałem sobie sprawę, że nigdy nie byłem zamknięty na teatr, ale też nigdy specjalnie nie interesowałem się nim. Powiedziałbym tak, że miałem zawsze dla teatru pewne rezerwy zainteresowań. Dlatego z chęcią wysłucham, jak wypowiadacie się odnośnie tego, czym dla Was jest teatr i na czym polega jego wartość zdaniem waszym. Wyobraźcie sobie, że przyjdzie wam może kiedyś rozmawiać o tym z kimś, kto ma szansę zainteresować się tym tematem - jak pobudzicie jego ciekawość jeszcze bardziej, jak skłonilibyście do samodzielnych poszukiwań?
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • bruliben
  • 20/10/2019 11:11
  • A gdzie to ześrodkowanie? Gubię się w portalu. Może ktoś, coś podpowiedzieć?
  • Zola111
  • 19/10/2019 00:18
  • Jak Wam się pisze wiersze do Zaśrodkowania?
  • mike17
  • 18/10/2019 14:04
  • MUZO WENY 8 zapraszają do udziału śmiałków pióra. Podejmijcie wyzwanie i dajcie z siebie wszystko :) [link]
  • bruliben
  • 18/10/2019 09:02
  • Już wiem, ktory utwór najlepiej rozgrzewa do pisania :)
  • bruliben
  • 18/10/2019 04:56
  • Dlaczego tu jestem, czego szukam, skoro większość dreamin’ offline.
  • bruliben
  • 18/10/2019 04:48
  • Aż sześć muzo wen - wypadałoby zajrzeć, zobaczyć, poczuć jak zainspirują.
  • allaska
  • 17/10/2019 16:27
  • Prośba do redakcji przy wysyłaniu tekstu nie wiem co zrobiłam ale wkleiłam dwa na raz proszę o usunięcie jednego one są takie same. Pozdrawiam. Czarodziejka z planety: " nie dorastam wam do pięt ;)"
  • mike17
  • 16/10/2019 19:13
  • Jeśli chcesz zaistnieć w portalowej sławie, nie wahaj się już i pisz śmiało do konkursu dla prozaików MUZO WENY 8, gdzie jedynym wymogiem jest napisanie miniatury. Dużo? Nie, mało. Zatem do boju :)
  • allaska
  • 16/10/2019 16:12
  • Gratulacje :) Vanillivi
Wspierają nas