Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
Viola Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Dodane dnia 17-01-2012 19:54
Hej, jak tu miło :) Jestem nowa i szczerze mówiąc strasznie bałam się, że nie będę tu pasować, ale jak na razie bardzo mi się podoba :)
Pozdrawiam wszystkich :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 17-01-2012 20:00
Violu! witam! :D
portal jest przyjaznym miejscem w sieci. nie tylko dla piszących - ja bardziej czytająca i jest mi tu wspaniale :D

rozgość się! i baw się z nami ;)

Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Viola Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Dodane dnia 17-01-2012 20:02
Dziękuję Ci Whole :) Wstawiłam dziś jedną rymowankę i mimo krytyki jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ nie znam się zbytnio na wierszach, a dzięki portalowi mogę się wiele nauczyć :)

:) Serdeczności! :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 17-01-2012 20:10
o, właśnie! portal potrafi uczyć ;)
wiem, jak ja zaczynałam - aż wstyd :p

uśmiecham się do Ciebie jeszcze raz i powodzenia! :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
zwyklyja Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 17-01-2012 20:23
Witajcie! Mam nadzieję, że nowicjuszom nic tu nie grozi :DD
"Gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam ja zamieszkam, twój naród będzie moim narodem, a twój Bóg będzie moim Bogiem. Gdzie ty umrzesz , tam ja umrę i tam będę pogrzebana."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 17-01-2012 20:30
zwykły Ty - dziś ja mam tu dyżur :D a ja wszystkim z życzliwością odpowiadam i mogę nawet oprowadzić :D
portal jest milusi. krytykuje, ale dla dobra ogółu.
jesteś bezpieczny - uwierz :D

piszesz coś może? ;)

witaaaj! :smilewinkgrin:
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 17-01-2012 22:32
Cie... gruesse nowym.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
zwyklyja Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 18-01-2012 22:42
Ano piszę, piszę. Ale czy się "spodoba" to się okaże, tzn. czy będzie, jak to pięknie zostało ujęte w regulaminie, -na dostatecznym poziomie- hehe.
Póki co sfrustrowany jestem czasem, który trzeba przeboleć, żeby dodać kolejny tekst. Nie byłbym sobą, gdybym trochę nie ponarzekał :D
"Gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam ja zamieszkam, twój naród będzie moim narodem, a twój Bóg będzie moim Bogiem. Gdzie ty umrzesz , tam ja umrę i tam będę pogrzebana."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
winterolmostover Użytkownik
  • Postów: 19
  • Skąd:
Dodane dnia 18-01-2012 22:56
Witaj, również jestem "nowa". Co się tyczy dodawanego tekstu trzeba miec cierpliwosc. Tylko dzisiaj się dowiedziałam, że można dodac jeden tekst na 24 godziny. W tym układzie trzeba się zastanowic który ze swoich utworów dodac właśnie, a wiadomo...nowe też powstają ;)

I skoro lubisz narzekac, to masz kompankę ;)
Nic nie jest tak proste, aby nie mogło stac się skomplikowane i na odwrót - to mówię ja.

http://lapidaria-anna.blogspot.com/
http://www.przystan-book.blogspot.com/
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
zwyklyja Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 18-01-2012 23:10
Dość długo pisałem "do szuflady", także tym bardziej muszę trafniej zadecydować, co ma być pierwsze :D No, ale raczej portal ten nigdzie nie ucieknie :D
Hmm, co do narzekania, to jest jeszcze jedna sprawa, mianowicie: chcę dodać sobie avatara, tyle że nie za bardzo wiem jak. :)
"Gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam ja zamieszkam, twój naród będzie moim narodem, a twój Bóg będzie moim Bogiem. Gdzie ty umrzesz , tam ja umrę i tam będę pogrzebana."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 18-01-2012 23:59
spokojnie - wiersze, które ustawiacie w kolejce (prozę w sumie też) można doszlifować. posiedzieć z przymrużonym okiem i popracować, by było perfect! ;)
co do awatara, w opcji "Edytuj Profil" znajduje się możliwość dodania zdjęcia. trzeba tylko nadać mu odpowiednią, prostą nazwę i zminimalizować do podanego rozmiaru... ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
zwyklyja Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 19-01-2012 21:25
Jak się chęci znajdą, to i wiele można :D
"Gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam ja zamieszkam, twój naród będzie moim narodem, a twój Bóg będzie moim Bogiem. Gdzie ty umrzesz , tam ja umrę i tam będę pogrzebana."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
czarodziejka Użytkownik
  • Postów: 660
  • Skąd: zapomniana kraina
Dodane dnia 19-01-2012 23:33
i ja powitam nową osobę na pp:D Udanego pobytu:D
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda,
zimna czy gorąca gasi pragnienie.
Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 19-01-2012 23:37
ten zwykły to już taki nijaki nie jest... w jednej chwili stałeś się atrakcyjny :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Inanka Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 20-01-2012 19:23
Witajcie! Uwielbiam pisać, choć nie mam na to tyle czasu, ile bym chciała (gdzie ten skubaniec tak znika?). Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć kilka ciekawych kawałków. Pozdrowienia z Trójmiasta :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 20-01-2012 19:28
kawałków? poezji? :p

witaj u nas, Inanko! :D
czas ucieka... jak się wciągnę w komentowanie, to znika od razu. :rol:

rozgość się! :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
she_holmeska Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 20-01-2012 20:49
Cześć.
Ja też jestem nowa. Jak myślicie, dam radę? Pozdrawiam.
She_Holmeska
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Amoc Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 20-01-2012 21:03
Witaj :)
To zależy tylko od Ciebie.
"trudna ruda dola ma"
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
she_holmeska Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 20-01-2012 21:14
Ok, spróbuję. ;) A nuż mi nie wyjdzie jakiś kompletny idiotyzm...
Trzeba będzie spróbować. Tylko się nie śmiejcie... No, dobrze, dosyć tego gadania. Do roboty. ;)
To na razie.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
zwyklyja Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 20-01-2012 22:42
WholeTruth A czym sobie na to zasłużyłem? :)
"Gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam ja zamieszkam, twój naród będzie moim narodem, a twój Bóg będzie moim Bogiem. Gdzie ty umrzesz , tam ja umrę i tam będę pogrzebana."
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.