Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 05-02-2012 11:48
Cie... gruess wam.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Eleinor Użytkownik
  • Postów: 62
  • Skąd: Sosnowiec
Dodane dnia 05-02-2012 14:16
BlackMelancholy :) W pobliżu, Sosnowiec. Ale bliżej mi do Dąbrowy niż centrm Sosnowca (the best Kazimierz :p).
Witaj Alexie Sinner :yes:
Faktycznie - jak tak to cisza, a jak już sobie ktoś przypomni się przywitać, to zatrzęsienie :p
Imagination more important than the knowledge
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Michal Gorzyna Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 08-02-2012 21:33
Witam wszystkich. Michał z Krakowa. Od czasu do czasu jakiś wiersz sklecę, a może kiedyś opowiadanie jakieś, jak lenia pokonam ;-)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 08-02-2012 22:08
Michale z Krakowa, nie tylko niebo nas łączy, ale i wiersze :D
witaj na portalu i daj się poznać ;) nie mogę się doczekać Twoich tekstów.
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Ania7 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 09-02-2012 00:13
Witam wszystkich ;) Jestem nowa. Ania z Zamościa, 16 lat. Czasem piszę opowiadania ;)Miło mi wszystkich poznać ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Michal Gorzyna Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 09-02-2012 08:24
Cytat:
WholeTruth napisał/a:
witaj na portalu i daj się poznać ;) nie mogę się doczekać Twoich tekstów.


Dziękuję za powitanie :-) Na razie moje teksty wegetują w poczekalni ;-)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 09-02-2012 09:30
Aniu! welcome :) bardzo milusio się do Ciebie uśmiechnąć. do prozy nie zaglądam zbyt często, ale cieszę się, że mamy nowego użytkownika.
mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :) podobnie jak Michał :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-02-2012 15:13
Whole, skąd ty bierzesz tę energię na powitania (i uśmiechy), to mnie nurtuje niepojęcie... ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 09-02-2012 16:16
Silve dorgi! wszystko od Was kumuluje się we mnie. a ja się dzielę, bo nie mogę tego w sobie okiełznać :) :)
uwielbiam się uśmiechać ;) mam nadzieję, że nie irytuję tym nikogo :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-02-2012 18:19
Poznajemy się? Nie przez słowa, ale utwory, które tu zapodamy. Ktoś może być w realu klawym ziomkiem, ale dość lichawym poetą i tyle. Czyny, czyny!
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 09-02-2012 19:14
miku, easy ;) jak będziesz cham i prostak to Cię na zlot nie zaprosimy :p człowiek się liczy. nie można oceniać ludzi po ich talencie literackim. nikt by mnie wtedy nie lubił :uhoh:
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-02-2012 19:31
Mocnych słów do mnie użyłaś? Jakieś problemy? Jesteśmy tu aby zaprezentować swoją twórczość, a nie urodę, dupę, cycki czy usta.
Mam nadzieję, że szybciutko skorygujesz swoją niewybredną wypowiedź.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Hollow Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Zielona Góra
Dodane dnia 09-02-2012 21:10
Witam wszystkich.
Nazywam się Kuba, lat 18, Zielona Góra. Kocham fantastykę (zwłaszcza "Wiedźmina";) i dobre sci-fi. Miłośnik gier komputerowych i RPG P&P. Moje opowiadanie leży sobie w poczekalni - z niecierpliwością czekam na ocenę i krytykę. Wiążę z pisaniem swoją przyszłość (zaraz obok translatoryki).
Pragnie zostać pisarzem
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-02-2012 21:20
Witam! :) Jestem Ronny, w 51% -- za G. Bachelardem -- kobieta :) Wiersze piszę od dziecka, od 2006 -- regularnie. Cóż jeszcze... jestem troszkę nieśmiała, więc dopiero teraz zebrałam się, by się przedstawić. Bardzo ciekawa jestem Waszych reakcji i odbioru mojej poezji. Piszę bloga poetyckiego.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 09-02-2012 23:01
Cytat:
Mocnych słów do mnie użyłaś? Jakieś problemy?

przepraszam. ja wcale nie o Tobie, tylko ogólnie. jestem Ci życzliwa. całkiem się cieszę, że jesteś na portalu :) chodziło mi o to, że portal to już nie tylko wirtualne czytanie. dużo osób się zna z widzenia, kojarzy z portalowych spotkań. jeśli poczułeś się urażony, to jeszcze raz przepraszam. będę Cię poznawać po wierszach i po wypowiedziach na forum - to oczywiste. ;) ale nie mogę oceniać człowieka według miary zdolności i nabytych umiejętności.

Hollow, Ronny - cześć :D bardzo przyjemnie mi Was powitać :) :) piszcie, czytajcie, bawcie się z nami :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-02-2012 23:04
Pisałaś do mnie w dość napastliwym tonie, stąd moja reakcja.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 09-02-2012 23:06
jak będziesz... nie znaczyło, że jesteś :| nie lubię takich sytuacji. nie miałam nic złego na myśli, a już mi się oberwało.
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-02-2012 23:07
Więc czasem warto ugryźć się w język, hm?
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 09-02-2012 23:10
nie. bo puchnie, boli i wariuje.
mike - mówię, co myślę, ale wcale nie oskarżam. to była luźna myśl. nikt nie lubi niemilców. co nie znaczy, że Ciebie za takiego uważam.
tutaj następuje the end. i uśmiechy :) :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-02-2012 23:12
Dobra, ja się nie gniewam - tylko nie przygryź sobie jęzorka :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.