Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 08-05-2013 22:18
Witaj, Gerimirze.
Debiuty traktowane są nadzwyczaj łaskawie.
Tymczasem, póki czekasz na publikację, porozglądaj się, może nawet pokomentuj, poczytaj dla poznania Użytkowników i ogólnie rozeznania w "terenie". No i by czas oczekiwania minął przyjemniej. ;)

Pozdrawiam księżycowo i witam również jeszcze przeze mnie niewitanych :).
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Lenix Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd:
Dodane dnia 20-05-2013 10:40
Witam wszystkich.
Mam 33 lata, jestem mężczyzną z krwi i kości, ale posiadam dziwną w tych czasach przypadłość, że wolę spędzać piątkowe wieczory inaczej niż przy piwie w lokalach, których w Poznaniu nie brak. Zawsze miałem zamiłowanie do rymów, jednak dopiero niedawno zabrałem się za to w bardziej systematyczny sposób.
Pozdrawiam. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-05-2013 14:12
O, rymy. :) Gruess dich. Witaj. Pisz, poznawaj portal! Systematycznie. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Kathnette Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 07-06-2013 20:12
Cześć! :)

Mam 20 lat i obecnie kończę mój pierwszy rok na uczelni - mam nadzieję, że jak najbardziej pomyślnie. Literatura towarzyszyła mi od bardzo wczesnego dzieciństwa i gdzieś po drodze sama zaczęłam bawić się słowami. Zgłosiłam jeden z moich tekstów, który napisałam właściwie pod wpływem chwili i mam nadzieję usłyszeć odrobinę konstruktywnej krytyki, jako że nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w pisaniu. :)

Pozdrawiam was serdecznie,
Kathnette.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 07-06-2013 21:23
Witamy, Kathnette.
Rozgość się u nas, zarówno w pisaniu, czytaniu, jak i w komentowaniu (tak też się wiele można nauczyć) czy w dyskusjach forumowych.
Zapraszamy, baw się dobrze :).
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
KutiKuter Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 08-06-2013 17:25
Mam 24 lata i od kilku dni staram się coś tworzyć, czy mi to wychodzi czy nie widać na moim blogu gdzie dwa teksty zamieściłem ;) jeden niedokończony jeszcze, lubię ogólnie czytać, szczególnie na temat psychologii ludzkiego ciała :) pozdrawiam

http://szwung.blogspot.com/
http://szwung.blogspot.com/
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-06-2013 20:43
Gruess euch, nowi użytkownicy! :)

Kathnette napisała:
mam nadzieję, że jak najbardziej pomyślnie

Na pewno się uda. :)

KutiKuter napisał:
od kilku dni staram się coś tworzyć

Right - próbuj coraz bardziej, do odważnych świat należy. ;) To znaczy, w żadnym wypadku nie twierdzę, że teraz jest słabo - po prostu im więcej prób, tym lepsze pisarstwo. ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
agulka1602 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 09-06-2013 23:58
Witam, na imię mam Agnieszka i żyje na tym świecie już 24 lata :) Na początku pisałam jedynie wiersze,od niedawna również opowiadania.Uwielbiam fantastyke i wszystko co z nią związane.Nikomu wcześniej nie pokazywałam moich prac także Państwo będą pierwsi;) Jestem pozytywnie nastawiona na krytykę , bo moim zdaniem dodaje ona motywacji na udoskonalanie siebie oraz swoich prac.Gorąco pozdrawiam :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 10-06-2013 09:08
;). Dzień Dobry młody i starszym wyjadaczom portalowego chleba! ;)
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Ozar Użytkownik
  • Postów: 33
  • Skąd: Skórzewo
Dodane dnia 14-06-2013 10:41
Witam wszystkich forumowiczów a także kadrę forum. Na początku chciałbym się przedstawić. Urodziłem się dość dawno, w czasach kiedy nie było u nas jeszcze nawet Fiata 126 P, a na drogach królowały Warszawy i Syreny. Jestem pasjonatem historii, a szczególnie okresu II wś (choć to wydaje się wielu ludziom bardzo dziwne – jak można być pasjonatem konfliktu w którym zginęło kilkadziesiąt milionów ludzi). Cóż, jednak można choć nie da się tego prosto wytłumaczyć. Jestem wielbicielem książki (papierowej), bo inne nośniki jakoś do mnie nie przemawiają. Czytam wszystko co mam okazję „złapać do ręki”, głównie dotyczące II wś, a także innych okresów historycznych. Z prozy najbardziej lubię fantasy, którą czytam od "zawsze". Czasami zdarza mi się także coś napisać, ale nie traktuje tego zbyt poważnie. To raczej próba opisania tego, co mi się w danej chwili urodziło w głowie (z różnym zazwyczaj skutkiem).
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 14-06-2013 20:59
Tak dawno mnie tu nie było, że chyba wypada się znów przywitać. Dzień Dobry.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wasyl Użytkownik
  • Postów: 452
  • Skąd: Wieluń
Dodane dnia 14-06-2013 22:00
Dobry, the Nipper, pamięć pamięta, hehe.

Ozar, witaj.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
ipeza Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 24-06-2013 15:18
Witam wszystkich. Mam na imię Iza i obecnie uczę się w liceum. Piszę prozę, szczególnie interesuje mnie gatunek science fiction.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Druus Użytkownik
  • Postów: 211
  • Skąd: Tanger
Dodane dnia 24-06-2013 20:11
Witam Serdecznie. Akurat niedawno mieliśmy ciekawą dyskusję na temat SF.
Straciłem kontakt z rozumem.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 24-06-2013 20:59
A, gruess dich, ipeza. ;) Ano, była ciekawa. (Tylko gdzie to ona się zapodziała...)

No to - oko czy usta? :upset:
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
ipeza Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 25-06-2013 08:55
Oko w ustach, usta w oku. ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Yasume Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 27-06-2013 12:27
Witam. Jestem Samanta, chodzę do gimnazjum i mieszkam w Krakowie. Kocham Japonię, muzykę, poezję i książki. Moją pasją jest rysowanie mang i poezja, ale najbardziej uwielbiam pisać opowiadania i powieści. Miło mi poznać :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 28-06-2013 01:52
Hej, ho, Samanto. ;) Wybacz, że niczym więcej cię nie powitam, ale o tej porze moja kreatywność zamyka oczy. ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
eelin Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 30-06-2013 00:15
Witam ciemną nocą. Właśnie dołączyłam do portalu. Nigdy nigdzie nie publikowałam tego, co piszę. Może tutaj ktoś wreszcie powie mi, czy to co zdołałam stworzyć nadaje się tylko do śmieci, czy może jednak komuś się spodoba. :)

Pozdrawiam serdecznie!
Wiktoria
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 30-06-2013 12:33
Witajcie Wiktorio i Samanto na PP, z niecierpliwością będę oczekiwał (inni z pewnością również!) na Wasze publikacje. Pierwsze koty za płoty, do dzieła ;)
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?