Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 12:43
taaa.. pewnie ukrywa nam się młodociany talent pisarski :> - jak my wszyscy :p
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
zuku Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd: Dobrzejów
Dodane dnia 17-04-2006 20:57
siemka! jestem Żuku. nie potrafie pisać za bardzo (tzn. w sposób twórczy), bo szlak mnie trafia jak mam cokolwiek sklecić ze słów na kartce... nie mam talentu, a do pogłębiania umiejętności cierpliwości nie posiadam. no dobra, tłumacze się. ale uwielbiam czytać i dlatego tu jestem. pozdro dla wszystkich :p
Chuck Norris przeszedł całe Simsy
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-04-2006 21:10
witamy kolejnego nowego usera :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Shiro Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Storytellers Land
Dodane dnia 18-05-2006 19:09
Witam jestem Shiro i również prowadzę portal literacki http://www.storytellers.pl czyżbym widział u Was pewne podobieństwa czy mi sie tylko wydaje:) No nic życzę powodzenia na kulturalnej drodze życia.
A co do mnie interesuje sie oczywiście pisarstwem, kulturą i literaturą, co jakiś czas coś nawet napiszę;) No i PHP oraz adminowanie również mam we krwi:D
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 20-05-2006 21:36
witamy, zmieniamy wygląd aby nie było uprzedzeń ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Maa31 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Milanówek
Dodane dnia 24-05-2006 15:20
Hej. Jestem Bogdan. Z Milanówka. Lubię czytać, pisać, fotografować. Z zawodu jestem grafikiem. A moje opowiadanka można znaleźć też na www.opowiadania.pl. A stronka jest ciekawa - mam nadzieję, że się rozwinie :) Pozdro dla wszystkich!
Max
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-05-2006 15:31
Witamy, skoro jesteś grafikiem, może trzaśniesz nam jakieś fachowe logo B)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Ithilgon Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd: Tanuvar
Dodane dnia 24-05-2006 15:52
To jest dobre.. jeżeli nie ma dużo szczegółów, to odrazu oznacza, że jest kiepskie? ;] jest przynajmniej przejrzyste. Ale nieważne. Dobry grafik zawsze się przydaje. Witamy.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-06-2006 13:10
niestety nowi uzytkownicy jak szybko się pojawiają, tak i szybko znikają z naszego serwisu..szkoda :shy:
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Laura Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Sieraków
Dodane dnia 12-06-2006 19:53
Sagitarius a ja jestem byłam i bede:p
Laura
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 12-06-2006 20:23
Heh...Widzę tu niezły bajzel...Posty się EDYTUJE, a nie dopisuje nowe pod dołem, bo to brzydko wygląda i ma chyba tylko jeden cel - oszukańcze nabijanie rangi...Nie ładnie...Poza tym tutaj (to znaczy w tym temacie) - się witamy, a na uwagi o stronie są inne tematy. Laura, jest tutaj przez Ciebie mały nieporządek :/.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-06-2006 20:50

sory Laura, ale porządek musi być. usunąłem twoje zbędne posty. Takie zastrzeżenia zgłasza się w odpowiednim forum technicznym bądź na priva. Co do mulenia strony, to chyba wina twojego Internetu bo u mnie działa wszystko ok. Strona ładuje się trochę wolniej bo jest więcej modułów obciążających serwer, ale myślę że portal na tym korzysta (atrakcyjność) Tyle w tym temacie, następnym razem uważaj gdzie co piszesz, bo polecą warny.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
kamika Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2006 17:46
Cześć, mam na imię Kamila, mieszkam w Starych Bielicach. Lubię czytać, pisać i słuchać dobrej muzyki. Jestem też miłośniczką sztuki. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 16-06-2006 18:00
Witaj :). Zapraszamy więc do czytania i komentowania. Ale mam nadzieję, że może uda nam się namówić Cię również do pisania ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-06-2006 18:03
witamy. Nie opusczaj nas :p
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
sylwus Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 08-07-2006 13:17
Pasowałoby się przywitać...
Jako, że mam to w zwyczaju...xD No więc, "nikt" niewie czemu się tu znalazłam, ale skoro już tu jestem, to postram się wnikliwie czytać wasze "dzieła" [raczej czytam i oceniam, niż piszę i publikuję]
Lubię [nawet bardzo] dobrą muzykę i na razie to tyle o mnie =]
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
atreides Użytkownik
  • Postów: 66
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 10-07-2006 11:28
Cześć. Janusz z Warszawy. Na codzień trenuję kolarstwo i piszę, kiedyś tańczyłem towarzyskie, ale partnerka mnie opuściła ;). Debiutowałem w 2004 roku powieścią 'Opowieść Bez Tytułu' (oryginalnie, prawda?), którą aktualnie uważam za niezupełnie udaną. Prowadzę serwis http://www.pobt.prv.pl , poswiecony tworczosci mojej i reszcie projektu. Zapraszam i pozdrawiam.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból. - F. Nietzsche
img293.imageshack.us/img293/7237/userbarautel1.gif
portal-pisarski.pl/userbars/redakcja.gif
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Feadin Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd: Konin
Dodane dnia 13-07-2006 18:25
Witam, nie wiem jakim cudem do skrzynki dostał się mail z informacją o tym miejscu, ale miło mnie zaskoczył :)

Mam na imię Grażyna. Mieszkam (znaczy się śpie :p) w Koninie.
I chwilowo zapoznaje się z zakamarkami tej strony :)
Pozdrawiam
Tak wszystko ku nicości zdąża
Starzeje się, umiera, pada:
Człowiek kona, stal rdzewieje
I drzewo z czasem próchno zjada.
Padają baszty, mur się kruszy
I wonną różę czas wysuszy.

Ciało się znowu w proch obróci,
Imię wyryte słonce spali,
Deszcze wypłuczą, wiatr wysuszy,
Chyba że skryba je uwieczni,
Że piórem w księdze je utrwali,
Unieśmiertelni i ocali.
- z Mistrza Wace'a, anglonormańskiego poety z XII wieku
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-07-2006 19:12
witamy nowego [aktywnego od pierwszych chwil] :p użytkownika. Zapraszamy do przeglądania, komentowania i oczywiście publikowania własnych dzieł :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2006 23:19
Witam! mam na imię Grzesiek i jestem nową osobą na tej stronce.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.