Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2014 18:35
Dobry tym powyżej :uhoh:
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Lilyanne Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 04-07-2014 20:45
Witam wszystkich. Miało być Vivienne, niestety sama sobie kiedyś rąbnęłam nick i teraz wszystko zależy od SuperAdministratora (już wyskrobałam wiadomość). Moją obecność tutaj spowodował sen o pewnej osobie, która najpierw wstrzymała moje pisanie a potem rozpędziła je na nowo zupełnie nieświadoma tego faktu. Trafiłam na Portal półtora roku temu w przepastnych czeluściach internetu, przeczytałam "Złote gody" Mizantrupii i doszłam do wniosku, że to zbyt wysokie progi dla mnie. Ostatnio zapragnęłam do tego tekstu wrócić a także poczytać inne, z różnych działów. Odważyłam się w końcu dodać coś własnego, co zostało ciepło przyjęte i nieokraszone nic nie wnoszącymi komentarzami "podoba mi się" albo "co to w ogóle jest?" (w skrajnym przypadku "no i?";). Piszę z przerwami od czternastu lat, więc wypadało w końcu gdzieś się pokazać i czegoś nauczyć. Mam nadzieję, że zostanę z wami dłużej :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 04-07-2014 21:01
Hej! Czternastu lat? Nieźle. :) Rozgość się szybko, trzeba nadrobić stracony czas. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Lilyanne Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 04-07-2014 21:18
Dotychczas pokazywałam się tylko kilku osobom z otoczenia i garstce internautów, ilość niedokończonych opowiadań i wierszy idzie w setki, może coś jeszcze ze mnie będzie :) Myślę, że takie całkiem nieudane eksperymenty mam już za sobą, ale czas pokaże. Część niestety przepadła, spore zapasy wciąż mam i już się chyba zadomowiłam :D
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 04-07-2014 22:10
Otóż to. ;) Przypomniałaś mi jedną taką dobranockę z dzieciństwa (może też twojego?): "Kulfon, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?"
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Lilyanne Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 04-07-2014 22:14
Tak, mojego też :D Z twojego profilu wynika, że dzieli nas tylko pół roku :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
PawelDrozd Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 21-07-2014 01:40
Witam,

nazywam się Paweł Drozd, najbardziej jestem z Hajnówki, choć od dłuższego czasu rzadko przebywam gdzieś dłużej niż rok. Chwilowo bez zajęcia. Porządkując papiery znalazłem swoje pierwsze wypociny i uznałem, że pod niektórymi względami nie było to takie złe, jak kiedyś sądziłem. Wróciłem do próbowania, moja najnowsza proza jest już w poczekalni.

Najbardziej lubię czekoladę i sarkazm, a nie lubię radykałów (ale nie tak radykalnie).

Zdarzyło mi się zacząć pisać felietony w lokalnej gazecie, ale krótko po tej nobilitacji wyjechałem za chlebem i się skończyło.

Ufam, że publikując tutaj dzięki Waszym uwagom zdołam znacznie poprawić swój warsztat, a być może w przyszłości stworzyć i wydać coś, co komuś (prócz mamy naturalnie, mamy nie są obiektywne) wyda się ważne i ciekawe.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-07-2014 08:45
Siema Paweł... masz coś, co i ja lubię.. sarkazm i czekolada... dwie najlepsze rzeczy na smutek i głupotę innych ludzi ;)
Masz rację, mamy nie są obiektywne... moja mówiła, że jestem ładna, a zobacz jaki avatar :D
Pisz, publikuj i dawaj się oceniać :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-07-2014 12:43
Podglądałam w poczekalni. Nie jest źle to mało powiedziane. Jeśli wszystkie debiuty na PP będą na takim poziomie, to starzy wyjadacze mogą zacząć porządnie bać się o swoje tyłki.

Pisz nam. Dużo nam pisz.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
PawelDrozd Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 22-07-2014 00:18
dark_kid napisała:
moja mówiła, że jestem ładna, a zobacz jaki avatar


Kwestia gustu. :] Niektórzy lubią jak im coś po nocach świeci. Z resztą mówisz to szaremu człowieczkowi, który wygląda jak połowa tutaj :p

morfina napisała:
Podglądałam w poczekalni. Nie jest źle to mało powiedziane.


Dzięki. Tam trzeba będzie opis zmienić, bo myślałem, że to tylko do wiadomości redaktorów. Takie okienko, gdzie się przekonuje, że tekst wcale nie łamie regulaminu, że to tylko tak wygląda :] Skorzystam teraz z okazji i poproszę o usunięcie go przed publikacją, jeżeli do niej dojdzie. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-07-2014 06:12
PawelDrozd napisał:
Skorzystam teraz z okazji i poproszę o usunięcie go przed publikacją, jeżeli do niej dojdzie.

Będzie pan zadowolony.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-07-2014 18:39
PawelDrozd napisał:
Kwestia gustu. :] Niektórzy lubią jak im coś po nocach świeci. Z resztą mówisz to szaremu człowieczkowi, który wygląda jak połowa tutaj

O gustach się podobno nie dyskutuje, ale... :D
Wyglądasz jak połowa tutaj?? Gdzieś ty się uchował taki ładny?? ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
devici Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 25-07-2014 00:38
Witam, na imię mam Krzysiek, 23 latka. Nie wiem co napisać (nie lubię i chyba nie umiem się sprzedawać), więc napiszę jakieś losowe fakty.
Nie oglądam tv, lubię anime, często gierczę : D, nie przeczytałem w swoim życiu za dużo książek (kilkadziesiąt może), nie słucham jakiejś konkretnej muzyki (tzn. konkretnego gatunku), jestem leworęczny, nie cierpię mleka, cierpię na prokrastynację i notoryczne odstawianie na w pół przeczytanych książek. Do tego ostatnio zacząłem coś pisać, nie wiem tylko na jak długo mi starczy chęci.

Witam raz jeszcze!
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 25-07-2014 12:42
Witam.

Oby odstawianie czytanych książek w połowie nie przerodziło się na odstawianie pisanych :) U mnie to już wystąpiło. To ciężka dolegliwość i potwornie bolesna dla ego.

Pozdrawiam
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-07-2014 13:32
Same Krzyśki (prawie) :D witaj, siadaj, pisz i czytaj :p i publikuj :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 26-07-2014 17:08
devici, W Bośni i Hercegowinie jest miejscowość Devici, a w łacinie devici to czas przeszły dokonany od czasownika devincere - przezwyciężać (nie wiem, czy też np. lęk), pokonywać. Które twoje? ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-07-2014 18:48
devici napisał:
Do tego ostatnio zacząłem coś pisać, nie wiem tylko na jak długo mi starczy chęci.

Jeśli nie masz nic przeciwko, mogę Cię osobiście poganiać batem.

Dobrze, że wpadłeś. Bo tutaj wpada się jak śliwka w kompot i potem już trzeba pisać. I pisać. I pisać...
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
devici Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 27-07-2014 11:02
Cytat:
devici, W Bośni i Hercegowinie jest miejscowość Devici, a w łacinie devici to czas przeszły dokonany od czasownika devincere - przezwyciężać (nie wiem, czy też np. lęk), pokonywać. Które twoje? ;)


Chyba żadne, nick to zlepek jakichś wyrazów, może sentencji, nie pamiętam jakiej. Fantastyczna historia, nie? : D

Cytat:
Jeśli nie masz nic przeciwko, mogę Cię osobiście poganiać batem.


Czasami by się przydało, ale nie skorzystam. Muszę sam się ogarnąć. W zasadzie to i tak już mam prawie gotowy tekst, wystarczy tylko gruntownie poprawić i myśleć nad kolejnym rozdziałem.

Dzięki za przywitanie! : D
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
BMK Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd: Wielka Wiocha z Tramwajami
Dodane dnia 27-07-2014 17:41
Witajcie wszyscy Nowi. Jakże mi miło. Ja dołączyłem jakiś miesiąc temu, i potwierdzam to co pisze Morfina. Tu się naprawdę łapie bakcyla, albo go utrwala. Przynajmniej o sobie mogę to powiedzieć, nie ma dnia, żebym choć na chwilkę nie zajrzał, i coś poczytał. Owszem, też coś tam piszę.
Życzę sukcesów i Pozdrawiam. :)
Trzeba mieć coś stałego na starość, najłatwiej mieć przyzwyczajenia.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 27-07-2014 17:52
BMK, witaj, gruess dich! Ja przez pewien czas czasem wchodziłem po to, by sprawdzić, czy coś nie napisali, i jeśli nie, to wcale mnie to nie zniechęcało. ;) Szkoda tylko, że coraz bardziej w sobie zauważam, że wolę pisać, niż komentować. Bo po prostu jakoś... to chyba takie ludzkie... ale próbuję przezwyciężać troszkę.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.