Powitanie
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Powitanie
trawa1965 Użytkownik
  • Postów: 155
  • Skąd: Mogilno k. Nowy Sącz
Dodane dnia 02-02-2016 14:32
Cześć! Mam na imię Jarek ,nazwisko Roman . Przez 5 lat publikowałem na extrastory ,skąd znam obecnego tu Heisenberga. Postaram się być aktywny ,ale teraz będę kopiował z extrastory moje najlepiej ocenione prace. Potem zobaczymy , co się stanie . Zaczynam od razu od mocnego akordu - "Pięcioksięgu bioliterackiego". Ponieważ jest to literatura zupełnie inna od tej ,do której jesteście przyzwyczajeni , nie zdziwi mnie fakt krytyki. Niech to jednak będzie krytyka wyłącznie merytoryczna.
Do góry
Autor
RE: Powitanie
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 02-02-2016 17:18
Witaj, Jarku i baw się z nami dobrze :)
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Powitanie
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 02-02-2016 22:18
Oczywiście, a jaka inna?! :)

Witaj na portalu, Jarku.

Lubisz trawę? Ja też. :)

Popatrzymy, ocenimy, napiszemy, co nam w duszy gra u ciebie!

Pozdrawiam,
Silv.
Do góry
Autor
RE: Powitanie
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 02-02-2016 23:55
Witaj nam serdecznie, Jarku :)
Trawa jest spoko ;)
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: Powitanie
trawa1965 Użytkownik
  • Postów: 155
  • Skąd: Mogilno k. Nowy Sącz
Dodane dnia 03-02-2016 18:17
Tak się jakoś dziwnie ukrywałeś na extrastory , Heisenbergu , i dałeś się zdominować przez innych . Ale teraz , po przypadkowym odkryciu przeze mnie tego portalu widzę , że on będzie dla mnie o wiele ważniejszy...
Do góry
Autor
RE: Powitanie
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 03-02-2016 19:18
Trawo - sprawdziłem większość portali, ale dopiero tutaj się zadomowilem ;)
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: Powitanie
Tenebris Użytkownik
  • Postów: 168
  • Skąd: Świecie
Dodane dnia 03-02-2016 22:04
Witaj Jarku :)
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
Do góry
Autor
RE: Powitanie
trawa1965 Użytkownik
  • Postów: 155
  • Skąd: Mogilno k. Nowy Sącz
Dodane dnia 08-02-2016 17:53
Zapomniałem podać kilka ważnych danych.

Urodziłem się 22 maja 1965 r. w Warszawie. Jestem niepełnosprawny od okresu niemowlęcego /śmierć kliniczna /. Obecnie mieszkam w Domu Pomocy Społecznej im. Ojca Pio w Mogilnie k. Nowego Sącza.

Moje zainteresowania : pisanie , zbieranie grzybów i DOBRE jedzenie.
Do góry
Autor
RE: Powitanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-02-2016 18:39
Skoro wspomniałeś o niepełnosprawności, to myślę, że nie będzie niestosowne jeśli zapytam, czy ma ona wpływ na Twoją pracę twórczą? Raczej ogranicza czy poszerza możliwości? Pytam o sam akt tworzenia.
Do góry
Autor
RE: Powitanie
trawa1965 Użytkownik
  • Postów: 155
  • Skąd: Mogilno k. Nowy Sącz
Dodane dnia 08-02-2016 20:04
Na pewno muszę ciężej pracować , ale mnie to nie załamuję , bo literatura jest całym moim życiem.

[Dodano 08-02-2016 20:24]
Widzicie jak to jest. Wy pracujecie , macie swoje rodziny , a piszecie w wolnych chwilach . Możecie w każdej chwili z tego zrezygnować . Ja tego zrobić nie mogę , bo oprócz pisania nie umiem nic.
Do góry
Autor
RE: Powitanie
Jacek_L Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd:
Dodane dnia 08-02-2016 20:51
trawa1965 napisał:
Na pewno muszę ciężej pracować , ale mnie to nie załamuję , bo literatura jest całym moim życiem.

[Dodano 08-02-2016 20:24]
Widzicie jak to jest. Wy pracujecie , macie swoje rodziny , a piszecie w wolnych chwilach . Możecie w każdej chwili z tego zrezygnować . Ja tego zrobić nie mogę , bo oprócz pisania nie umiem nic.


Należysz więc do grona osób, które mają jasno sprecyzowane cele. Tym samym pierwszy krok do sukcesu jest już za Tobą.
Będę trzymać kciuki. Pozdrawiam
Do góry
Autor
RE: Powitanie
trawa1965 Użytkownik
  • Postów: 155
  • Skąd: Mogilno k. Nowy Sącz
Dodane dnia 08-02-2016 21:01
Cóż , jakoś od ponad dwudziestu lat bezskutecznie czekam na jakikolwiek sukces...
Do góry
Autor
RE: Powitanie
Warisatis Użytkownik
  • Postów: 29
  • Skąd:
Dodane dnia 08-02-2016 21:10
Uwierz. Ja przez piętnaście lat analizowałem teksty jako człowiek niezwiązany z literaturą. Niezależnie od filologów literatów, być może tak samo, jak ty, to też pewnie ta cecha jest dla nas wspólna. Zresztą nie uważam się za pisarza literackiego. Teksty literackie do oceny pozostawiam wspomnianym literatom i filologom.
Do góry
Autor
RE: Powitanie
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 22-04-2016 14:19
trawa1965 napisał:
Cóż , jakoś od ponad dwudziestu lat bezskutecznie czekam na jakikolwiek sukces...


Pisz Trawa harley'e quinny, scenariusze do M jak Miłość, R jak Ranczo, P jak plebania, artykuły do Super Expresów, albo wystąp w talentach, wówczas sukces nadejdzie szybko. A tak Trawa - nisza, nisza i jeszcze raz nisza. Ten portal jest dla artystów z gulałą w nosie, a nie dla żądnych sukcesów i sławy, pragmatycznie myślących czeladników. Sorry Trawa, taki mamy klimat.

A Ty, Warisatis - astrofizyku publikuj dla mnie, jeśli w swojej dziedzinie. Ja się na SF wychowałem i zawsze mnie treść i koncept bardziej pociągały, niż forma.
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]