Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 02-07-2016 15:45
Jeśli ktoś z Was jeszcze nas szuka: jesteśmy w Sphinksie.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 02-07-2016 17:04
Ja też dzisiaj byłem na spotkaniu, troszeczkę niespodziewanym, ale w zasadzie nie powinienem narzekać. ;) Czekam na komentarze. ;)
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 02-07-2016 17:44
Ilu się Was zleciało? Odezwijcie się choć trochę :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
przyroda Użytkownik
  • Postów: 54
  • Skąd:
Dodane dnia 03-07-2016 12:05
Pierwszy raz mam za sobą... i wcale nie bolało ;) Sympatycznie i w miłej atmosferze... dziękuję Wam wszystkim za spotkanie:) Zlocik przeciągnął się aż do 3 nad ranem, a i tak czuję niedosyt :smilewinkgrin:
"Miiisiu, ty jesteś taki mądry"
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 03-07-2016 17:47
Przyrodo droga, nie kłam. Bolało nas wszystkich. Policzki od śmiechu, plecy od wspólnego zasiedzenia, serca, że trzeba się już rozstawać... :))

Obecni, jesteście niezastąpieni <3. Dziękujemy za spotkanie!
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 03-07-2016 20:32
Kochani, dziękuję za spotkanie. Było uroczo, rozgadanie, towarzystwo wyborne.
Cieszę się, że mogłam zobaczyć cudnych moich, których poznałam już wcześniej, i że naocznie dotknęłam wreszcie tych znanych tylko wirtualnie - Ewulę, Niewidoczną Kasię i Świstakosa Jakuba.

akacjowa agnes napisała:
Ilu się Was zleciało?

Zjawili się wszyscy poza Vanillivi i Tycenakiem.



Ściskam Was Wszystkich mocno i dziękuję, że tak wspaniale byliście! :)
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 03-07-2016 21:43
Tak, spotkanie było ciekawe. Szkoda tylko, że musiałem wcześniej jechać, ale i tak było fajnie. :)
Cieszę się, że was poznałem trochę bliżej. :)
Dziękuję za miłe spotkanie
swistakos
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 04-07-2016 10:06
:) Dziękuję, że mogłam Was poznać, mam nadzieję, że jeszcze wrócicie do Łodzi. ;)
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
Gorgiasz Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 23-07-2016 22:34
O zlocie dowiedziałem się dzisiaj, przeglądając zdjęcia. Fakt, że raczej tu nie zaglądałem, ale szkoda, że nie było żadnej informacji na stronie głównej (chyba, że przeoczyłem). Podejrzewam zresztą, że nie tylko ja tu zbyt często nie zaglądam.
Chyba, że to tylko dla wtajemniczonych, bo takie to sprawia wrażenie - wtedy nie ma sprawy.
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2016 11:27
Gorgiaszu, nie bardzo wiem, gdzie taka informacja miałaby się jeszcze pojawić... Forum dyskusyjne jest na głównej, a tu właśnie wątek został założony. Jak zwykle, gdy jest organizowane spotkanie Użytkowników.
Temat wisi od kwietnia, wciąż był "odnawiany", żeby nie zniknął z listy. Napomykałam o zlocie w sb. Nikt nawet nie zareagował, tylko dalej wstawiano linki z muzyką na przykład. Jest to chyba jednoznaczne - i to raczej ja mogłabym się poczuć urażona, a nie Ty.

Gorgiasz napisał:
Chyba, że to tylko dla wtajemniczonych, bo takie to sprawia wrażenie - wtedy nie ma sprawy.

Gdyby tak było, wątek nie zostałby założony w ogóle.
Nie jesteśmy z Pauliną (zawsze na PP) od dawna redaktorami na PP, nie należymy do administracji, a jednak organizujemy zloty, żeby można było się spotkać w realu z ludźmi, z którymi tutaj wiele nas łączyło lub mogłoby zacząć łączyć. My nawet tutaj rzadko już bywamy, a jednak po raz kolejny założyłyśmy wątek o zlocie i musiałyśmy wszystko zorganizować.
Zatem nie - nie był to temat tylko dla wtajemniczomnych.




Pozdrawiam słonecznie i życzę Wszystkim pogodnego dnia.
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
Gorgiasz Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2016 15:53
Cytat:
Gorgiaszu, nie bardzo wiem, gdzie taka informacja miałaby się jeszcze pojawić...

Na stronie głównej; w moim przekonaniu to najbardziej oczywiste i naturalne miejsce. Przecież jest tam cała kolumna aktualności. Ale skoro nie jesteś w administracji, to przecież nie do Ciebie te uwagi. A "jak zwykle" mnie nie dotyczy, bo jestem tutaj od niedawna. Na sb nie zauważyłem, ale tez nie co dzień tutaj jestem. Nie wiedziałem też, że to Ty jesteś organizatorką, myślałem, że użytkownik "zawsze", który napisał pierwszy post w tym temacie.
Cytat:
Gdyby tak było, wątek nie zostałby założony w ogóle.

Na początku zajrzałem kilkakrotnie na to forum, ale prawie za każdym razem, nie było nowych postów. Więc uznałem, że jest praktycznie martwe. Czyli nie miałem szans przeczytać tę informację.
Cytat:
i to raczej ja mogłabym się poczuć urażona, a nie Ty.

Owszem, skoro tak było, to mogłaś, ale z innego powodu niż ja. Weź pod uwagę, że ja nie bardzo orientuję się w działaniu tego portalu i forum, nawet sie nie orientuję, kto jest w Administracji, a teraz mi wychodzi, że to jakby dwie różne struktury. Więcej nie będę w to wnikał i w jakikolwiek sposób wyrażał chęć zaangażowania się w to, co się tutaj dzieje.
W tym wypadku było mi trochę żal, bo jestem z Łodzi, miałem czas i z przyjemnością wziąłbym udział w takim spotkaniu.

Nie przejmuj się; z punktu widzenia Wszechświata, nic się nie stało. Z mojego już też nie.
Z pozdrowieniami:
www.cosgan.de/images/more/flowers/008.GIF
Do góry
Autor
RE: Ludzie złoci - czas się zlocić! [Lipiec 2016]
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2016 17:18
Gorgiasz napisał:
Na stronie głównej; w moim przekonaniu to najbardziej oczywiste i naturalne miejsce.

Forum dyskusyjne jest na stronie głównej...
A jeśli chodzi o paski boczne - to już dawno do mnie nie należy. :)


Gorgiasz napisał:
Nie wiedziałem też, że to Ty jesteś organizatorką, myślałem, że użytkownik "zawsze", który napisał pierwszy post w tym temacie.

Na ogół ostatnio organizujemy zloty wspólnie; z czasem włączają się z pomocą inni Użytkownicy bądź nie; raz Zawsze otwiera temat, raz ja.

Gorgiasz napisał:
Więcej nie będę w to wnikał i w jakikolwiek sposób wyrażał chęć zaangażowania się w to, co się tutaj dzieje.

Troszkę nie rozumiem takiej postawy. Fakt, że nie zauważyłeś jakiegoś wydarzenia, nie znaczy, że trzeba od razu rezygnować z chęci angażowania się...

Gorgiasz napisał:
W tym wypadku było mi trochę żal, bo jestem z Łodzi, miałem czas i z przyjemnością wziąłbym udział w takim spotkaniu.

Mnie również jest przykro, że tym razem się nie udało. Liczyłam na przybycie łodzian.


Gorgiasz napisał:
Nie przejmuj się; z punktu widzenia Wszechświata, nic się nie stało.

Wolę patrzeć z punktu widzenia człowieka w takich przypadkach. ;)



Dziękuję za słoneczniki. Baaardzo lubię.
Pozdrawiam popołudniowo.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.