Wiara
Autor
Wiara
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 24-04-2016 03:07
********* Wiara to bardzo ważna sprawa w życiu. ********
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
Autor
RE: Wiara
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-04-2016 09:49
Jeśli mogę stwierdzić: sam zaliczasz się do subholików.

Nie wiem, czy chcę wchodzić z tobą w dyskusję, ale czy stawiasz jakąś tezę, czy tylko przedstawiasz pewien pogląd (swój lub czyjś) na świat?
Do góry
Autor
RE: Wiara
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 25-04-2016 12:50
Przepraszam, ale nie wiem co jest? No tak przedstawiłem. Natomiast ja się nie wstydzę permisywizmu, nihilizmu, freudyzmu i jeszcze paru innych schizmów, a sądzę że te które wymieniłem wystarczą, aby sobie o mnie pogląd wyrobić.
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
Autor
RE: Wiara
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-04-2016 16:26
A więc, jeśli mogę prosić o powtórzenie w innych słowach, jakie to są tezy? Nie rozpoznałem ich, a chciałbym wiedzieć, do czego konkretnie mogę się odnieść.
Do góry
Autor
RE: Wiara
Slavek Użytkownik
  • Postów: 252
  • Skąd:
Dodane dnia 25-04-2016 18:09
.......................
"...podziwiam komunistów/ za ich upór bezmyślne oddanie/ czemuś tak bezwzględnie błędnemu"

Leonard Cohen
Do góry
Autor
RE: Wiara
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 28-04-2016 17:21
Najlepiej do życia.
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Wiara
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 28-04-2016 21:56
Chciałem odpowiedzieć na tezy, ale post został usunięty... Szczepanie, ty go usunąłeś?
Do góry
Autor
RE: Wiara
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-04-2016 23:08
Tak, dawaj autorze jakieś tłuste tezy do pożarcia. Balon z winem odkorkowałem.
Do góry
Autor
RE: Wiara
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-04-2016 12:52
Ekszyn...
Do góry
Autor
RE: Wiara
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 29-04-2016 15:54
Silvus napisał:
Chciałem odpowiedzieć na tezy, ale post został usunięty... Szczepanie, ty go usunąłeś?


Usunąłem treści niezgodne z regulaminem forum. Przepraszam. Dostałem ostrzeżenie za ujawnianie poglądów, poparte odpowiednim punktem regulaminu, mówiącym w skrócie o sianiu zamętu i nienawiści, prowokowaniu sporów i waśni wśród użytkowników forum, co jest działaniem wrogim w stosunku do portalu jako całości, jego administracji i na końcu właściciela. Za powyższą działalność otrzymałem pręgę - tzn. ostrzeżenie. Większość moich haniebnych tematów naznaczonych haniebnym światopoglądem została usunięta, zaś w innych sam zmieniłem treść - tam gdzie możliwa była edycja posta. Za moją kontrowersyjną aktywność na forum wszystkich przeprosiłem i obiecałem więcej nie epatować tutejszej forumowej ludności zawartością mojego wnętrza. Natomiast można ją zobaczyć w formie zakamuflowanej czytając moje arcydzieła literatury i poezji. Wystarczy kliknąć na mój profilek, a następnie zawartość wychodka w którym Redakcja litościwie pozwala mi szaleć. Serdecznie pozdrawiam wszystkich sympatyków, oraz spadkobierców świętej Inkwizycji, Dominikanów i Jezuitów.
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
Autor
RE: Wiara
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-04-2016 16:26
Grunt to skromność, która przebija z twojej ostatniej wypowiedzi.
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Wiara
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 29-04-2016 18:32
swistakos napisał:
Grunt to skromność, która przebija z twojej ostatniej wypowiedzi.


Dziękuję, że zauważyłeś choć jedną moją pozytywną cechę. Skromność to rzeczywiście fajna cecha, a ja całe życie byłem skromny. Od urodzenia. Dlatego ludzie mnie tak kochają. Zrobiłem nawet film o tej miłości, ale nie będę spamował i nie podam linka, chyba że zechcesz prywatnie. W końcu ktoś musi zastąpić pana Jerzego Urbana, kiedy go wreszcie Pan zabierze (ja jestem kilka dekad młodszy), a bardzo się martwię o tą pustkę, która po panu Jerzym zostanie i dlatego się przygotowuję, aby we właściwym czasie tę lukę wypełnić i zostać przez naród mianowanym następcą Urbana! Tak mi dopomóż Bóg.

[Dodano 29-04-2016 20:25]
Ekszyn Dupacycki napisał:
Tak, dawaj autorze jakieś tłuste tezy do pożarcia. Balon z winem odkorkowałem.


Jeśli to do mnie szanowny Panie Dupacycki Ekszynie, wielbicielu mojej kolejarki, to z przykrością muszę odpowiedzieć, że mnie już żadnych tez stawiać nie wolno. Mam pręgę na d.... Bardzo bolesna. Na całe życie mi zostanie. I regulamin mam wykuty jak katechizm. Boję się kolejnych pręg, aż się trzęsę cały. Może jak ból zelży, to kiedyś jakąś tezę postawię, bo podobno dwie pręgi można przeżyć. Trzeciej pręgi chyba jeszcze nikt nie przeżył. Pozostaje tylko pytanie - bo o tym nie ma nic w regulaminie: czy za jedną tezę będzie jedna pręga, czy może w mojej obecnej sytuacji od razu dwie pręgi i wieczny odpoczynek. Dlatego nie śmiem ryzykować tezami. Nie czuję się jeszcze taki zwapniały, aby z forum odchodzić, a tym bardziej przy pomocy pręg, które są niezwykle bolesne.

Poza tym są przecieki, których źródła z oczywistych względów nie ujawnię za żadne skarby świata - że jestem pod stałą obserwacją, można by nawet pokusić się o stwierdzenie, iż jestem objętym kwarantanną. Dlatego ważę słowa jak aptekarz. Sprawdzam w słownikach ich najpróżniejsze znaczenia, żebym w razie sądzenia mnie - mógł się wykpić. Dlatego że wierzę, iż mimo surowego regulaminu forum i mojej dramatycznej sytuacji, Administracja w razie sądu nade mną, rozpatrzy moje ewentualne potknięcia zgodnie z tutejszym ustawodawstwem i wyda sprawiedliwy werdykt. Także z tego powodu, że nawet zbrodniarze wojenni, nim zostali skazani mieli sprawiedliwe procesy i prawo do przedstawienia własnej argumentacji.

Swoje tezy - co zaznaczam w każdym temacie, który mi pozostał - ukrywam w mojej literaturze, poezji, sztuce filmowej, malarstwie, grafice i innych takich dziedzinach, które dziś już są przeżytkiem. Tego całego dziadostwa i żenady niedługo nie będzie, dlatego można wywieść, że ja jestem rodzajem fanaberii społecznej, która w jakiejś bliżej niesprecyzowanej przyszłości odejdzie w niebyt. A wraz z nią moja patologia społeczna. Dlatego tak naprawdę, nie ma się co przejmować - po prostu - jakoś to będzie.

Natomiast dozwolone jest ciskanie tezami prywatnie. Dlatego jeśli mój Najdroższy, Najsłodszy Wielbicielu i Fanie, jeśli zwrócisz się do mnie z prośbą o tezy, jestem gotów ją rozpatrzeć. Przypomnę jednak, co chyba wszyscy, prócz Ciebie już wiedzą, że moje tezy wywołują ABSMAK. Tak wielki, że należy się za nie pręga. Nie nadają się do publicznego rozpowszechniania i grożą infekcją organizmu, oraz przejściem do świata, w którym ja pasożytuję na organizmie społecznym, zwanym od października ubiegłego roku Ludem. A Lud jest wielki! Lud to władza! Gilotynki, obozy rehabilitacyjne, inne ośrodki wypoczynkowe, zbiorowe komory eutanazyjne, wysokowydajne piece, doły leśne, itp. Władza ludu to najwspanialsza rzecz jaka się może w danym kraju przydarzyć. I wszyscy na całym świecie o tym doskonale wiedzą, bo tego uczą w gimnazjach (dawniej w 6 klasie szkoły podstawowej). Więc jak ktoś ma ukończone sześć klas szkoły podstawowej, to w tej materii ma poglądy identyczne z moimi, bo mnie się udało i ja wiem, to co wiedzą ludzie na całym świecie. I proszę niech nikt się nie pomyli i nie uzna tego co wyżej napisałem za tezę. To ABSOLUTNIE nie jest teza. Dlatego, że tezę trzeba popierać dowodami, a to co wyżej napisałem dowody popierały same w ciągu ostatnich setek lat.

Dziękuję bardzo za przeczytanie moje posta i wyprostowanie własnych ścieżek, jeśli skręcały na prawo. Bóg zapłać!
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
Autor
RE: Wiara
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-04-2016 21:10
Na priv trzeba zasłużyć. Przecież.

W regulaminie znalazłem tylko dwa baty na niechcianą dyskusję:

Cytat:
2.3.1 Zakaz pisania postów pustych lub bezsensownych.
2.5.8 Zabronione jest prowokowanie przez użytkownika sytuacji konfliktowych, obrażanie innych użytkowników lub innych osób w swoich tekstach (wiersze, komentarze, wiadomości itp.).


Pierwszy jest jakimś lokalnym idiotyzmem, folklorem netowym, a drugi jest potrzebny, ale w momentach przeginania pały, a nie już na samym początku prezentowania poglądów. Jeśli administrator dusi dyskusję na początku, to nie nadaje się do tej roboty i domagam się (bo mogę) w takich przypadkach podpisywanie się administratorów pod każdą akcją forumową i nie robienie tego za plecami. PP jest inicjatywą społeczną, a nie sterowanym centralnie placem zabaw dla najgrzeczniejszych.

Gender, zarzuć pogadankę, pochwal się brudami wewnętrznymi ;)
Do góry
Autor
RE: Wiara
Slavek Użytkownik
  • Postów: 252
  • Skąd:
Dodane dnia 29-04-2016 21:35
nie warto się tutaj udzielać bo p. Gender zmienia swoje posty i to już po tym gdy zostały skomentowane lub została podjęta z nimi polemika.
Ot taki gender :)
"...podziwiam komunistów/ za ich upór bezmyślne oddanie/ czemuś tak bezwzględnie błędnemu"

Leonard Cohen
Do góry
Autor
RE: Wiara
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 29-04-2016 23:35
Ekszyn Dupacycki napisał:
PP jest inicjatywą społeczną, a nie sterowanym centralnie placem zabaw dla najgrzeczniejszych.


Fałsz. Portal jest własnością prywatną, zaś osoby zasiadające w panelu są jego właścicielami, bądź też wykonawcami zlecenia. Ja rozumiem tego typu myślenie społecznościowe, lecz prawda jest o wiele bardziej brutalna. Poza tym, co by było gdyby nie Administracja i regulaminy? Wystarczy podać mój przykład. Tezy które głosiłem, doprowadziłyby do całkowitego rozkładu moralnego i upadku portalu. Część tutejszej społeczności, która odważyłaby się je czytać podlegałaby totalnej i systemowej indoktrynacji. Tu byłaby wylęgarnia Animalnych, którzy zostali wreszcie nazwani po imieniu i napiętnowani przez..(tutaj nie mogę napisać kogo, bo to byłoby niezgodne z punktem regulaminu,
mówiącym o obrazie z uwzględnieniem określeń powszechnie uważanych za obelżywe). Tym samym prócz pręgi mógłbym otrzymać pięć tysięcy grzywien polskich. Nie mam tyle przy sobie i w związku z tym muszę powstrzymać się od obelżywości. Pręgi drugiej też nie chcę! Dziękuję ci Ekszyn, ale mnie nie wkręcaj, żebym sam pod sobą dołki kopał.


Slavek napisał:
nie warto się tutaj udzielać bo p. Gender zmienia swoje posty i to już po tym gdy zostały skomentowane lub została podjęta z nimi polemika.
Ot taki gender :)


No oczywiście, że nie warto! Przecież ja o tym wielokrotnie pisałem! Mało tego - prowadzę obecnie kampanię ostrzegawczą, przed czytaniem moich komentarzy i wszelkiej twórczości. Co Pan Slavek nie widzi? Poza tym wyjaśniłem powody, dla których pozmieniałem posty: były w nich tezy niezgodne z regulaminem. Ale ja się posunę dalej i dodam, że nie tylko z regulaminem, ale także z poczuciem ludzkiej godności, co zaowocowało pręgą! Uuuuu! Jak boli! ale zapraszam Pana na mój Szalom, gdzie treści nie zmieniam, błędy czasem zostawię, żeby ludzie nie myśleli, że Gender to jakiś wielki figo fago, bo to zwykły prostak! I ...am! Sam się dziwię, bo przecież ja często w innym języku piszę niż język polski. Swój mam język. A jak! A co to Gender to gęsi? Tyle, że nikt więcej w tym języku nie gada, i stąd często nieporozumienia. Ale ja się nie wyzbędę własnego języka! Bo ja jestem jak Ślimak, a tu jest moja Placówka! I wozy mam tutaj jak Drzymała, które czasem tylko przestawiam z miejsca na miejsce. Jestem Polak z krwi i kości. Chociaż animalny, żydowski, genderski, tfu! Ale Polak. A może czyrak, a nie Polak? Sam już nie wiem. Dobry czas jest teraz - może wezmą i mnie wycisną? Nie mam na myśli tutejszej władzy, bo ją kocham - choć ona w to nie wierzy. A prawda jest taka, że ja kocham wszystkich ludzi. Tych bobasków, co we mnie kamieniami rzucają, tak naprawdę też kocham, bo ja wiem, że oni nie wiedzą co czynią. Choć może mają rację? Przecież ja tak naprawdę jestem jeden, a ich wielu - to kto ma rację? Jeden, czy wielu? Poza tym oni mówią, że skoro wpadłeś między wrony, to kracz jak i one. Kra, kra, kra! Nie wkręcajcie mnie w pręgi!

[Dodano 29-04-2016 23:51]
Ekszyn Dupacycki napisał:
2.3.1 Zakaz pisania postów pustych lub bezsensownych.


Ten punkt śni mi się po nocach. Nie jestem wstanie określić, czy moje posty mają sens. Wszystko zależy od wykładni. I dlatego w przypadku otrzymania pręgi za bezsensowne posty, będę miał żal do osób, które zadają mi pytania na forum, a ja muszę na nie odpowiadać - chcąc się stosować do etykiety i kultury osobistej. A ja ma w sobie wielkie i drzemiące pokłady kultury osobistej. Do tego stopnia, że w grudniu mam zamiar ubiegać się o statuetkę Kolosa Kultury na Glinianych Nogach, wręczanego osobiście przez min kultury w budynku filharmonii narodowej! Co prawda jeszcze nigdy nie przyznano takiej nagrody, ale ja ją wymyśliłem i będę się o nią ubiegał! A pan Ekszyn Dupacycki - oh! moje ulubione części mowy i ciała! Podziwiam Pana! Normalnie Panu zazdroszczę nazwiska! Niestety w regulaminie jest punkt mówiący o zakazie klonowania, więc pozostanie mi jedynie zazdrość. Kocham pana Dupacycki! Tym bardziej, że Pan żąda tez, których ja z przykrością muszę Panu odmówić :(
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]